Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Иначе аз успях да си инсталирам по някакъв начин това, което ми трябваше, и честно казано - не беше с помощта на инженера :) Въпреки че силно ме впечатли с назидателните инструкции за употреба. Осъзнах за нула време, че опитите ми да ползвам компютър преди запознанството с Инженер Генади са били някакво пълно недоразумение ;)

 

А по въпроса с feed-а?

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

По какъв начин се правят спойлерите във форума ? (става дума за текста ,който не се чете , докато не го маркираш)

 

Така:

Спойлер: Replying to Нестандартни въпроси

 

Просто маркираш текста и го боядисваш бял.

Link to comment
Share on other sites

@w00x, ако реша да печатам нещо мога да си го нарежа от А2 на А4 все пак... :rolleyes:

 

Не говоря за размера, а за дебелината. Може да направи проблем с валяците.

Link to comment
Share on other sites

Не говоря за размера, а за дебелината. Може да направи проблем с валяците.
Абе човек - фолиото няма да минава през принтер ;)
Винаги съм се чудил, защо и в адреса на сайта, и дори в картата на самия сайт, думата инженер, навсякъде е написана неправилно инжинер :confused
Това е самоирония.
Link to comment
Share on other sites

Какво правят елфите през зимата? :)

И въобще елфите имат ли зима?? :D

 

Прочети "Фантастична светлина" и "Господари и господарки" на Прачет, и ще разбереш :P

Link to comment
Share on other sites

Абе човек - фолиото няма да минава през принтер ;)

 

Абе разбрах, че няма да минава през принтер и ще се ползва за ламинат. Ама не го видях още в първия пост, а после той каза, че може да го отреже и затова му казах за евентуален печат.

 

Ако ще се ползва за ламинат, прозрачно фолио колкото щеш. Отиваш в МикроАсу и си купуваш. 1,40м е ролката. 2лв/м2.

Link to comment
Share on other sites

Търся едно стихотворение (или поне имам спомен, че беше такова), в което се разказваше как героят отива на южния полюс и пита пингвините защо не летят, а те му отговарят - защото въздухът е замръзнал. След това той/тя рисува слънце на леда, а някой го задрасква... Малко объркано звучи ама... :blush: Помня, че имаше "тежка нощ, деца" и "рисувайте слънца", но не ми излезе нищо в гугъл... Та ако някой се сеща, да пише. :)

Link to comment
Share on other sites

Какви са алтернативните на Outlook органайз-програми? Скоро си свалих Chandler, но искам да разгледам и други предложения :laughing:

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

Сложих си Skype на телефона, от тук -> http://iskoot.com/index.php

 

Телефонът ми поддържа wireless internet, интересно ми е skype-ът през wireless-a ли ще ме конектва или ще ме таксува?

 

При опит за връзка, телефонът ще те попита как искаш да се върже (ако му е зададено) и ти ще му кажеш да се върже през Wi-fi.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Получавам един доста странен проблем, който незнам дали е софтуерен или хардуерен и затова реших да пиша тук. От време на време, играеки някоя игра ми се появява син екран и пише нещо от сорта на "Dump psyhical memory... If you see this screen for first time restart your computer..." Някои знае ли какво точно е това и каква е причината да се появява :blink:

П.П Компютъра е нов и с много добри параметри... струва ми се, че това е нещо от RAM-a но не разбирам какво точно, защото той ми е 2GB а това става от една никаква игра с мизерна графика дори...

Edited by LOKOMOTIVcho
Link to comment
Share on other sites

Много добра възможност има да е и от видеокартата. Спри авторестарта и прочети на синия екран какво предизвиква блокажа - така ще разбереш откъде ти е проблема

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми къде най-евтино и качествено ще ми напълнят касетата на лазерният принтер HP LaserJet 1018?

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми къде най-евтино и качествено ще ми напълнят касетата на лазерният принтер HP LaserJet 1018?

 

TMC? До входа на драматичния театър, на втория етаж.

Link to comment
Share on other sites

Течен валериан.

 

Edit: Don't try this at home! Това беше шега! Да, вероятно ще спре да мърка, но... вероятно ще почне да прави доста други неща :)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Сложих си новите драйвъри на ATI, но при всяко пускане на компютъра автоматично на десктопа ми се отваря папката на ATI и в нея се вижда друга папка "ATICustomerCare".На предишните драйвъри, пак излизаше същото, но си едно прозорче да се регистрирам за нещо, но му дадох да не ми се показва повече и сега само папката ми се отваря, но това ме дразни.Как мога да препкратя "автоматичното" отваряне на тази папка?? :wacko:

 

Edit: И още нещо искам да питам! :lol: "Едно време" на аквариумите нагревателите много бръмчаха: "бррррррррр" (май нагревателите правеха така...или помпите бяха - неук съм!), та сега на "новите модели" още ли така бучат неприятно? ;)

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...