Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

-> НяКоЙ зНаЕ лИ зАщО МнОгО хОрА пИшАт ТаКа <- ква е идеята? :wacko:

 

Според мен този стил използват интернет потребителите на възраст около 12-14 години или други ,които си мислят , че по този начин са някви фешън и са интересни, но на мен лично са ми като трън в очите :blink:

 

П.С. Сигурно ти е било трудно да го напишеш това горното изречение :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

-> НяКоЙ зНаЕ лИ зАщО МнОгО хОрА пИшАт ТаКа <- ква е идеята? :wacko:

Щото не им стига мозъка :)

Link to comment
Share on other sites

-> НяКоЙ зНаЕ лИ зАщО МнОгО хОрА пИшАт ТаКа <- ква е идеята? :wacko:

За да се правят на интересни, а и все пак в тва има някаква закономерност, а не е съвсем хаотично.

Нещо като едновремешната мода да говориш на пилешки (дето пред всяка сричка слагаш Пи)

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да намеря 5-6 големи отломъка гнайс? В зоомагазините се продава на абсурдно висока цена.

 

 

Ако някой не знае какво е гнайс, ето:

picphpzi0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз продължавам да не знам :) Виждал съм, но нямам представа защо изглежда по този начин? Как се е сдобил този камък с такива форми?

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да намеря 5-6 големи отломъка гнайс? В зоомагазините се продава на абсурдно висока цена.

 

 

Над Куклен, като тръгнеш през билото към манастира, има доста разхвърляни.Също и около чешмата под манастира съм виждал.Иначе може да се разходиш до Въча, там ще намериш колкото искаш :)

Link to comment
Share on other sites

А някъде по в пловдивско, където да дам някой лев и да си ги взема като бял човек. Нещо не влече мисълта, кофти непочистени пътища, зимни гуми, търсене и мъкне не на камъни - посред зима.

Link to comment
Share on other sites

А някъде по в пловдивско, където да дам някой лев и да си ги взема като бял човек.

 

 

Съжалявам, не знам :( Може да провериш в някое каменоделско ателие - понякога ползват гнайси за обработка на мрамор и варовик, но силно се съмнявам да намериш...Успех в търсенето.

Link to comment
Share on other sites

А някъде по в пловдивско, където да дам някой лев и да си ги взема като бял човек. Нещо не влече мисълта, кофти непочистени пътища, зимни гуми, търсене и мъкне не на камъни - посред зима.

 

Ивчо мисля че с тебе вече сме оттренирали действия при тежки зимни условия :punk

Link to comment
Share on other sites

И аз имам въпрос относно писането...е не пиам за това "НяКоЙ зНаЕ лИ зАщО МнОгО хОрА пИшАт ТаКа", ами за това, че някои хора когато пишат на латиница там където трябва да е буквичката "ъ" салгат "1" ?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

$0/\/\3 p30PL3 74L|< L1|<3 7|-|15. Те, ако можеха сяка буква с различен цвят ша я праят. Я, колко е забавно. :lol:

да, един приятел ми пише така в яху :laughing: :laughing: иначе тая мода с пе-тата съм я пропуснал и то май за добро :lol:

Link to comment
Share on other sites

Три поредни месеца излизаш на кредит. След това в рамките на 45 дена ти идва ревизия и ако не се лъжа в рамките на още 45 ги получаваш.

Link to comment
Share on other sites

Знчи имам оригинален регистационен номер за Vista Home Premium, та въпросът ми е дали с него ще мога да активирам Ultimate? И друго - някава идея от къде да си намеря НЕ активирана Виста за да мога да си ползвам моя си код.

Link to comment
Share on other sites

Как? Като дадеш фактука.. Кога? След 45 дни.. Май? Или в края на месеца..

Добре, доколкото знам, счетоводителите декларират фактурите за изминалия месец и каквото декларират - това се връща (по някое време). Ама ако не се декларира някоя фактура, какво става? Губи ли се ДДС? И защо?

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

В момента по новите правила фактури могат да се декларират в срок от 3 месеца т.е. ф-ра, издадена Януари спокойно може да се осчетоводи през Март (примерно).

 

Възстановяването на ДДС е по процедурата, която вече Иван а.к.а Netroot спомена

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да даде, или посочи място със снимка на "вътрешноста" на switch използван от доставчиците в Пловдив ? :) Интересно ми е как изглеждат отвътре тия джаджи, като им се махне бялото капаче :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да даде, или посочи място със снимка на "вътрешноста" на switch използван от доставчиците в Пловдив ? :) Интересно ми е как изглеждат отвътре тия джаджи, като им се махне бялото капаче :)
8-port.jpg
Link to comment
Share on other sites

Много ще съм благодарен на този, който ми каже откъде да си купя качествен лазерен нивелир на прилична цена.Или кажете просто къде има по-голям асортимент от такава апаратура.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...