Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ходил ли си в Иван Вазов, ако не си отивай, ако я няма на рафтовете, се пуска поръчка и все ще ти я изровят отнякъде от тия огромни хранилища.

 

Благодаря! Ще погледна ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има ли тема във Форума за изливане на душата, примерно когато стане нещо тъжно , или просто някой иска да сподели мъките си ?

(незнам какво да напиша в търсачката) :blink:

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Има ли тема във Форума за изливане на душата, примерно когато стане нещо тъжно , или просто някой иска да сподели мъките си ?

(незнам какво да напиша в търсачката) :blink:

Има си цял раздел :D https://www.bulforum.com/index.php?act=SF&s=&f=16

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, ако е питано вече, но 435 страници няма как да ги проверя..

 

Някой може ли да ми обясни как става пратката на нещо по куриер с наложен платеж - в смисъл аз пращам нещо на някой в друг град, като си получава това нещо той плаща парите колкото аз съм поискал + доставката и после? Аз как си получавам парите, които съм обявил накрая?

Link to comment
Share on other sites

Мисля , че се справих .

Да ама не та пак към моя въпрос : Къде мога да кача файл до 60 мб рарнат без да иска регистрации ии глупости в 4Storing нещо нестава

EDIT : Вече не ми трябва .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, ако е питано вече, но 435 страници няма как да ги проверя..

 

Някой може ли да ми обясни как става пратката на нещо по куриер с наложен платеж - в смисъл аз пращам нещо на някой в друг град, като си получава това нещо той плаща парите колкото аз съм поискал + доставката и после? Аз как си получавам парите, които съм обявил накрая?

 

Казваш на куриера и те ще поискат парите при доставката, а ти трябва да си ги вземеш от техния офис. Трябва да ползваш ЕКОНТ, защото Speedy не извършват такава услуга за частни лица.

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми обясни или да ми даде по - подробна статия за "Южен Поток" , какво печелим ние, защо Европа ебе (без извинение) Турция за газопровода им, защо Иран и Ирак не искат да дават на турците газ и... Нещо, което засяга тази тема. И най вече - къде сме ние в цялата тая раота?

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми обясни или да ми даде по - подробна статия за "Южен Поток" , какво печелим ние, защо Европа ебе (без извинение) Турция за газопровода им, защо Иран и Ирак не искат да дават на турците газ и... Нещо, което засяга тази тема. И най вече - къде сме ние в цялата тая раота?

доколкото разбрах аз нищо не печелим, а реално даже и губим, защото тръбите, които минават на наша земя ще са 50% български и 50% руски, което е невиждано и немислимо руснаците да имат част от нашата земя. все пак корените на управляващите ни се сещаш къде са и съответно почнахме да се дупим на руснаците, ама кво да се прави. мислете като гласувате! ако искаш по-подробно предполагам, че довечера ще мога да ти драсна малко повече, а ако държиш на статия просто пусни в гугъл "Южен Поток" ;)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

доколкото разбрах аз нищо не печелим, а реално даже и губим, защото тръбите, които минават на наша земя ще са 50% български и 50% руски, което е невиждано и немислимо руснаците да имат част от нашата земя. все пак корените на управляващите ни се сещаш къде са и съответно почнахме да се дупим на руснаците, ама кво да се прави. мислете като гласувате! ако искаш по-подробно предполагам, че довечера ще мога да ти драсна малко повече, а ако държиш на статия просто пусни в гугъл "Южен Поток" ;)

Не си прав.Според това което прочетох,страната ни ще печели от транзита на руски газ 300 000 000 $ годишно.

 

Друго, споменаваш за земята-Тя си е наша, руснаците да не мислищ,че ще си е вземат на гръб и ще я отнесат в Русия.Или ще направят пътя на газопровода -Руска територия.

 

И трето за дупенето да те питам:

Като се дупехме на Американците, я за войната в Сърбия,я за воината в Залива спечелихме ли нещо от тях?Пари ли?Инвестиций ли?Участие в разпределението на Иракският нефт ли?

Хаиде да не изброявам повече.

 

И друго изкам да подчертая:Аз не съм Русофил както може би някой си мислят,а реално мислещ човек, все пак живем във време което в светът са на мода мултинационалните компаний и всяка държава гледа да ги привличе и изкара някои финикийски знак в хазната си от тях.И точно нашата има голяма нужда от това.

Link to comment
Share on other sites

Eagle, stavame energiino zavisimi, zashtoto chakame vsichko ot bratqta rusnaci. tova ne ti li se struva malko kofti situaciq za nas? za bratqta hamerikanci sum na sushtoto mnenie kato teb, taka che za tqh nqma kakvo da sporim. eto edna interesna statiq, a dovechera moje da pusna i edna tema, zashtoto naistina moje da se zaformi hubav spor po temata :lol:

 

http://dnes.dir.bg/2008/01/19/news2562406.html

 

 

edit: izvinqvaite za shliokavicata!

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Eagle, stavame energiino zavisimi, zashtoto chakame vsichko ot bratqta rusnaci. tova ne ti li se struva malko kofti situaciq za nas? za bratqta hamerikanci sum na sushtoto mnenie kato teb, taka che za tqh nqma kakvo da sporim. eto edna interesna statiq, a dovechera moje da pusna i edna tema, zashtoto naistina moje da se zaformi hubav spor po temata :lol:

 

http://dnes.dir.bg/2008/01/19/news2562406.html

edit: izvinqvaite za shliokavicata!

Не изкам да започвам спор,но махни го този Ню Йорк Таймс.Той защитава американските интереси ,не Българските.Нали все от някъде трябва да се внася този газ и нефт:Дали от Русия , Ирак или Саудитска арабия.И ако внасяме от Ирак,какво ще бъдем зависими от Иракския нефт ли?

И в крайна сметка какво излиза.Че сме зависими от всички :bgrin:

Мани ги тези американски постотой.

Link to comment
Share on other sites

По темата: Помага ли "Гинко лип" за оросяване на долните крайници?Щото имам проблем напоследък, пък съм малко предубеден, ако сте ползвали, споделете има ли ефект.

 

 

 

Офтопик по горния пост: няма значение откъде ще внасяме нефт.Може и от Румъния да внасяме, ама не е изгодно за правителството.Имаме "балканизация на проблема".

Link to comment
Share on other sites

"Помага ли "Гинко лип" за оросяване на долните крайници?"

Che pomaga pomaga naistina! Tva qponsko druv4e ginkobiloba ili tam kakto mu se vika raste pred bloka bace ako 6te6 vqrvqi navremeto sa go vnesli ot qponiq samo4e durtite gi e srah da si pravqt 4ai ot listata mu 6oto neznaq kva dozirovka da si pravqt. Sq nz kvi sa mu strani4nte efekti ama deistva (estestveno az samiq ne sum go probval nqma da se otrovq q s prokletoto durvo !! ).

Link to comment
Share on other sites

...Che pomaga pomaga naistina! ...Sq nz kvi sa mu strani4nte efekti ama deistva (estestveno az samiq ne sum go probval nqma da se otrovq q s prokletoto durvo !! ).
Последно: помага, не помага или трови :angry1 ? Натиснал си 380 пъти клавиатурата, без да имаш и най-бегла представа за какво плещиш!!!

По въпроса на Гримски: пред нас има 2 дървета и съм виждал възрастни хора да берат листа. Веднъж питах една баба за какво ги ползват, тя ми отговори - за сърцето. За плодчетата не знам да се използват, само знам, че наесен като узреят и окапят на земята, около дърветата не се диша от смрад. Вонят на осрано и оповръщано :sick .

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, ако е питано вече, но 435 страници няма как да ги проверя..

 

Някой може ли да ми обясни как става пратката на нещо по куриер с наложен платеж - в смисъл аз пращам нещо на някой в друг град, като си получава това нещо той плаща парите колкото аз съм поискал + доставката и после? Аз как си получавам парите, които съм обявил накрая?

Просто отиваш в Еконт и казваш че искаш да изпратиш пратка с наложен платеж.Казваш сумата,която ще се иска.Когато оня отива да я взима им дава парите и те после ти ги дават на тебе.Ако твоя човек не отиде да вземе пратката тя седи в склада 2-3 дена-ти им казваш да я връщат и покриваш всички разходи по транспорта :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае на каква основа е хелмитекса и с какво може да се разтваря?

 

Ацетон, ще ти свърши работа. Знам го от опит, но основата незнам каква е.Би трябвало да е написано на опаковката. И аз несъм обръщал внимание в интерес на истината. :D

Може да пробваш и с АМБ или МРТ.

Edited by artilerist
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...