Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже елементарна програма за съеденяване на песни...(освен нерото). До сега търсих в Software и свалях някакви програми , ама или искат регистрация или е развален инсталационния файл....

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2883

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз доста го търсих тоя саундтрак...нищо не намерих... ;)

 

И аз имам един въпрос...мислех си да го задам в секцията "Хардуер", но не открих подходяща тема за целта...

От известно време ми изостава часовника на компютъра....някой път дори и с часове...друг път пък държи доста време правилен час. Мислех, че батерията е на свършване...смених я с нова....същата работа... лош контакт ли, що ли... :confused

Изключи синхронизацията и виж дали няма да спрат мизериите. Направо сървиса изкл ако питаш мен.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано много ще е трудно. Аз лично използвах целия си арсенал от сайтове за музика, а те са доста. Нищичко не изкочи. А дори и някъде да излезне той ще е добавен доста отдавна, следователно най-вероятно ще го има само като информация, но няма да го има на сървъра.

 

 

И аз доста го търсих тоя саундтрак...нищо не намерих... ;)

 

И аз имам един въпрос...мислех си да го задам в секцията "Хардуер", но не открих подходяща тема за целта...

От известно време ми изостава часовника на компютъра....някой път дори и с часове...друг път пък държи доста време правилен час. Мислех, че батерията е на свършване...смених я с нова....същата работа... лош контакт ли, що ли... :confused

Намерих два линка в мулето, ако някой помогне ще му бъда задължен:

 

ed2k://|file|Soundtrack%20-%201988%20Midnight%20Run%20(128)%20Danny%20Elfman%20-%20OST%20BSO%20BOF%20-%20Mr.%20Yusseply.zip|42288877|7A0CB21FD26A3AE830488209EAD266D0|/

 

 

ed2k://|file|Midnight%20run%20-%20Danny%20Elfman.rar|42931055|AF7FC3FFE8C200720C5B2AB17743C600|/

Link to comment
Share on other sites

Изключи синхронизацията и виж дали няма да спрат мизериите. Направо сървиса изкл ако питаш мен.

Нямам такава (на 98SE съм)... ;)

Сега ми хрумна и друго...често Кометата ми прави мизерии...като има повече неща за теглене и започва едно фризиране на мишката...клавиатурата....стигащо на моменти до минута-две или повече без да може да се направи нищо (един рестарт обикновено оправя донякъде нещата, до следващото натрупване на проблеми и задачи в Кометата, но почти никога не го правя, защото в момента не работя на компютъра и не ми пречи)....Възможно ли е при дълги нощни тегления, когато тези фризирвания станат доста чести и продължителнии, това да засяга и часовника...един вид тоталното спиране да му влияе и на него :confused

Намерих два линка в мулето, ако някой помогне ще му бъда задължен...

Ще ги пусна на изчакване, докато някой дето ги има се появи и ще ги изтегля (надявам се). :)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли колко пари е за ден наема на ски/сноуборд екипировка на х Здравец ? Колко е влека също така ?

Link to comment
Share on other sites

Еми 10лв. ти е лифта, а ските мисля че бяха 25лв.

Борда на тази цена ли е ? Че аз и още трима сме се запътили за това , ските са за другите ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае от къде в Пловдив мога да си купя това?
Не съм 100% сигурен, ама ако имаш път - мини през магазин "Лавър" на бул. "Хр. Ботев" (до пресечката с ул. "Родопи"). Там се продават всевъзможни батерии, акумулатори, зарядни, фенерчета.
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае от къде в Пловдив мога да си купя това?

 

 

Маглайт мисля, че няма там.По-добре провери в някой сериозен оръжеен магазин/все пак са едни от най-добрите фенерчета/.

Link to comment
Share on other sites

National Treasure Book of Secret бил 2ри филм, продължение на нещо. Кой е първия филм :blink:

// Благодарско. Ще го гледам, пък то ще стане време и за двд рипа на 2рия...ехее

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да сваля само този хотфикс, тъй като ме съмнява да мина през "online request"-a :D

 

http://support.microsoft.com/?kbid=331988&sd=RMVP

 

Edit: Или просто ако може линк?

Edited by veseo
Link to comment
Share on other sites

Търся си шапка като тази, но друг цвят. Някой знае ли къде мога да намеря (без магазина до подлеза на спирката на Азията)

 

 

В GRAND Trade Center има доста добро магазинче с голям избор на шапки.

На първият етаж е.

Дано съм бил полезен.

 

Все още ли Марица е най-четеният вестник в Пловдив?

 

Не минава сутрин без да си взема Марица.Чета го от около 4год. и лично за мен е най добрият Пловдивски вестник.

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да сваля само този хотфикс, тъй като ме съмнява да мина през "online request"-a :D

 

http://support.microsoft.com/?kbid=331988&sd=RMVP

 

Edit: Или просто ако може линк?

 

Искаш ли го още това?

Ако да - напиши ми Л.С. и ще ти го пратя.

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да си преместя цифровия приемник (ЕК) от единия ТВ на другия и ще трябва ли нещо да се наглася? Искам да видя на другия ТВ как ще е картината.

Link to comment
Share on other sites

Имате ли идея как се махат тия надписи по стъклата на магазините, те тиксо ли са, какво са... Вода, или някакъв по-специален препарат?

Link to comment
Share on other sites

Имате ли идея как се махат тия надписи по стъклата на магазините, те тиксо ли са, какво са... Вода, или някакъв по-специален препарат?

 

Продават специални ножчета и държачи за тези надписи.

Такива неща може да намериш в хайландер на В.Априлов. Дори ако знаеш тояният произход на материала от които е надписа може и друго да ти препоръчат.Но ще останеш доволен.

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да си преместя цифровия приемник (ЕК) от единия ТВ на другия и ще трябва ли нещо да се наглася? Искам да видя на другия ТВ как ще е картината.

 

Можеш да си го разкарваш из целия град и да го включиш навсякъде, където ЕК имат сигнал. Само трябва телевизорът, на който ще го пускаш да има съответните входове :)

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже къде да се запиша на тренировки по баскетбол в пловдив освен в академик-а и ако може да ми дадете работно време на залата и цена за тренировките 10х предварително

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...