Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

За фрешовете ясно. Надявах се да има по-лесен вариант :) Бях се зарибил по едни сокове с моркови, но като се загледах в съдържанието...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

За фрешовете ясно. Надявах се да има по-лесен вариант :) Бях се зарибил по едни сокове с моркови, но като се загледах в съдържанието...

 

"Sonda" ? Мда, много са яки ама...

Link to comment
Share on other sites

Някой тук разбира ли от ел. двигатели? Имам да пиша курсов проект и имам няколко въпроса. Ако някой има желание да помогне нека прати ЛС. Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Реално има ли "натурални" сокове, които наистина са натурални? В смисъл да нямат консерванти и разни други химии и да са полезни за пиене.

Всички сокове в Бг се правят от тиква, като им се добавят разни подсладители и овкусители.

Link to comment
Share on other sites

Къде се вадят международни паспорти? Някой да си е правил скоро и да има достоверна информация колко струва и за колко време става?

Аз си го изкарвах в моето районно на гишето за документи преди време на дали ще са го сменили трябва да идеш до районното ти да провериш .

Link to comment
Share on other sites

Всички сокове в Бг се правят от тиква, като им се добавят разни подсладители и овкусители.

Не думай...наистина ли :confused

Това значи ли, че образно казано мога да съдя ония за нелоялната реклама, дето се говореше нещо от рода "- Ние знаем от колко килограма портокали (2 кг.) се прави 1 литър натурален сок...."?

е те хората казват че знаят а не че го правят ;)

Абе то и аз знам...ама к'во от това... ;)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Не думай...наистина ли :confused

Това значи ли, че образно казано мога да съдя ония за нелоялната реклама, дето се говореше нещо от рода "- Ние знаем от колко килограма портокали (2 кг.) се прави 1 литър натурален сок...."?

е те хората казват че знаят а не че го правят ;)

Link to comment
Share on other sites

Къде се вадят международни паспорти? Някой да си е правил скоро и да има достоверна информация колко струва и за колко време става?

Паспорт си вадих преди 3 години в новото Второ РПУ (въпреки че живея в Тракия). Цените бяха: за 1 месец: 30лв; за 1 седмица - 60лв и екпресната за 3 или за един ден не помня = 90лв.

Link to comment
Share on other sites

Да задам една въпросителна някой да знае кой може да хакне-PSP да може се жулят сички игрици без проблем.Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни насам процесора ми почна да се натоварва прекалено много от някои програми и следователно работи по-бавно. Преди ги пусна тия програми си работи нормално, сега последните дни не мога да изиграя един PES без да почне да ми насича, ей така без причина. На какво може да се дължи това?

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни насам процесора ми почна да се натоварва прекалено много от някои програми и следователно работи по-бавно. Преди ги пусна тия програми си работи нормално, сега последните дни не мога да изиграя един PES без да почне да ми насича, ей така без причина. На какво може да се дължи това?

От колко време не ти е правен преинстал ? Другото, което ми идва на акъла е дали нямаш много излишни програми , които се зареждат автоматично , а също ако си в мрежа дали случайно някой не дърпа от тебе информация ако си шернал нещо и ако се замисля още малко сигурно ще излезнат още куп работи но кажи първо тези основните . Пък и немислиш ли , че е за друга тема това мнение :blink:

Link to comment
Share on other sites

От колко време не ти е правен преинстал ? Другото, което ми идва на акъла е дали нямаш много излишни програми , които се зареждат автоматично , а също ако си в мрежа дали случайно някой не дърпа от тебе информация ако си шернал нещо и ако се замисля още малко сигурно ще излезнат още куп работи но кажи първо тези основните . Пък и немислиш ли , че е за друга тема това мнение :blink:

И най-вече, кажи кои са програмите :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

същестуват ли матраци без пружини?! и ако да препоръчайте магазини!

защото в момента имам 2 легла с пружини и изтърбушени дюшеци, които в скоро време ще стават само за храна на мишките!

Преди няколко години купих твърд матрак от едно магазинче на спирката срещу Водната палата (не знам дали още е там). Може да провериш в магазина на Тед на бул. "6-ти Септември", малко преди Билла. Не са от най-евтините. Матраци на добри цени видях и в един магазин на бул. "България", до Ауто хелп. Нелош избор има и в един магазин на ул. "Пере Тошев". Последните три места не съм гледал за твърди матраци. Понеже наскоро обикалях за еднолицеви матраци, ще споделя накратко впечатленията си - допаднаха ми тези на "Симеонов" - добра изработка и без пестене на материал, много добра цена; русенски (забравих фирмата) - основа ПДЧ (не фазер), стандартна изработка, леко усещане за евтин плат, умерена цена; Тед - добри материали, но доста поспестени, сравнително висока цена. Да не забравиш да питаш за транспорт.

Желая ти минимум обикаляне и успешен избор!

П.П. Твърдия ми матрак е още здрав, но дунапренът му се поомачка.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Колко г/д е дълга алеята на Бунарджика от ресторант "Малък Бунарджик" до Търговската примерно ? :shy:

 

 

//благодаря :)

Edited by Deniiiiiii
Link to comment
Share on other sites

Колко г/д е дълга алеята на Бунарджика от ресторант "Малък Бунарджик" до Търговската примерно ? :shy:

 

Мисля че е около 500 метра..а може и повече да е. Поне като бягахме не съм се замислял.

Link to comment
Share on other sites

Колко г/д е дълга алеята на Бунарджика от ресторант "Малък Бунарджик" до Търговската примерно ? :shy:

 

От ресторанта, до началото на Търговската - 418 метра.

Link to comment
Share on other sites

Къде се вадят международни паспорти? Някой да си е правил скоро и да има достоверна информация колко струва и за колко време става?

международен паспор се вади във Второ РПУ (май тва беше номера) намира се на васил априлов, зад кръчма "стилемо". но входът на тоя отдел не е откъм централния, а отляво.

нормална поръчка (1 месец) - 30 кинта.

там по-бърза за 2 седмици някъде е 90

а най-бързата, за ден-два - 120

Link to comment
Share on other sites

Тоя форум ще да излезе полезен ;D

Търсих ама явно не ме бива много -> има ли автобус, който минава през Пловдив и Бачково и спира там ? Ако да - поне от къде се хваща, няква обща информация все върши работа :)

 

Ъъ е значи хич не ме бива. Мерси пак :]

Edited by Deniiiiiii
Link to comment
Share on other sites

Преди месец ми написаха акт в Самоков. Вече трябва да е излезъл, но нямам възможност през седмицата да отида до КАТ и да си взема талона. Задължително ли е да си го взема лично или може и някой друг да свърши тази работа вместо мен?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...