Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Интересува ме дали някой е минавал през процедурата за регистрация на кладенец?

Четох за необходимите документи, но никъде не се споменава за такси. Има ли такива и какви са?

Наще правеха регистрация за село , че имаме сонда обаче чак утре мога да ги питам че сега спят да де неска ще ги питам :)

Link to comment
Share on other sites

Наще правеха регистрация за село , че имаме сонда обаче чак утре мога да ги питам че сега спят да де неска ще ги питам :)

Никакви такси не се плащат само документите трябва да се внесат и да го регистрират .

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми пач, кирилизиращ Space Rangers 2. Успях да я направя на руски, но на български- ядец. В оригиналните дискове има, но като копирам файла, сработва защитата и нищо не става... Та някакви идеи?

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

Крайно време е да го задам този въпрос - вече издивявам.

Вкъщи сме с две машини в мрежа. Понякога се случва така, че на "главната", която е директно свързана с модема, нета спира, но на "втората", която е свързана с лан картата на "главната", нет си има и всичко е точно. Пробвам да рипеърна връзката, да ресетна модема, но нищо, освен рестарт не помага. Възможно ли е Биткомет да има пръст в това? И двете машини са с Виста.

Link to comment
Share on other sites

29 тръгват доста късно и спират рано, което я прави най-омразната линия за мен. иначе някъде към 6, 6 и нещо тръгват, тъй като като ходех на училище съм хващал 29 в 7 без 15. можеш да видиш и разписанията на рейсовете:)

Link to comment
Share on other sites

какво точно представлява "after shock" питието в събота една ме накара да пия е няма такъв концентрат прогори ме направо , търсих в нета но никъде не пише подробности какво е (на бг)

а и колко пари е това чудо ?

Link to comment
Share on other sites

Градския траспорт тръгва някъде към 5 сутринта. След като отново си загубих картата (да са таковам в малоумника) се курдисах в 5.30 на спирката да дебна автобуса в който я изпуснах, на отиване една кола ме задмина, значи към 5 тръгват.

Link to comment
Share on other sites

aftershock е ликьор с вкус на канела (червения) или с вкус на боровинка (черния). на български е aftershock. пие се на шотовое и трепе наред. страхотно питие за довършване.

Edited by groover
Link to comment
Share on other sites

По алкохолните магазини.

Общо взето рядко се намираше преди, когато много го пиехме компанията, пък и бутилката струваше към 40-50лв.

В халите в София имаше червен, черен и син. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

aftershock е ликьор с вкус на канела (червения) или с вкус на боровинка (черния). на български е aftershock. пие се на шотовое и трепе наред. страхотно питие за довършване.

 

ебаси ликиора , принципно пия само чисто уиски и дори най-тежките уискита не ми парат като ги пия ама тва чудо като го пийнах и 2мин не мога да се осазная какво става , ебати а тая мадама където ме черпи изпи 10-15 шота. :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да се запозная с тая мадама?

Link to comment
Share on other sites

аз си топя пръстите в него пия си шотчето на ек и след това засмуквам яко ефекта е потресаващ :devil

 

То принципно така се пие афтършок :)

 

Пък за мадата дет' е изпила десетина, петнадесет шот-а... ти сигурен ли си, че вскичките са били афтършок ? Щот' почти мога да се обзаложа с тебе, че ако изпиеш десетина, петнадесет афтършока, шъ си отрежеш ухото в края на вечерта ( ако разбира се си в състояние да режеш ). :P

Link to comment
Share on other sites

А бе, в какъв грамаж се сервира това чудо, защото ме заинтригувахте? Ако е като текилата по 25 грама, 10х25гр = 250 гр! Егати, 250 грама, 60 градуса да е, пак няма да си режеш нищо. Пък и нещо за ликьор говорихте, да се направиш цвят лилав от ликьор ми се види грешка, но най- много на другия ден да ти се пръска главата. Бе толкова водка произвеждат...

Link to comment
Share on other sites

То принципно така се пие афтършок :)

 

Пък за мадата дет' е изпила десетина, петнадесет шот-а... ти сигурен ли си, че вскичките са били афтършок ? Щот' почти мога да се обзаложа с тебе, че ако изпиеш десетина, петнадесет афтършока, шъ си отрежеш ухото в края на вечерта ( ако разбира се си в състояние да режеш ). :P

 

абе не съм 100% сигурен че всичките са били автършок обаче за 5-6 съм 1000% сигурен понеже би пиеха с един и той изпи колкото нея другите може да са били други но ми се стори че бая изпиха , аз реших да не експериментирам и си заложих на старото johnie walker със содичка и много лед ;) :zzz

 

 

А бе, в какъв грамаж се сервира това чудо, защото ме заинтригувахте? Ако е като текилата по 25 грама, 10х25гр = 250 гр! Егати, 250 грама, 60 градуса да е, пак няма да си режеш нищо. Пък и нещо за ликьор говорихте, да се направиш цвят лилав от ликьор ми се види грешка, но най- много на другия ден да ти се пръска главата. Бе толкова водка произвеждат...

 

ами незнам тяхните по колко ги пълнеше моя шот не беше пълен докрая , беше не повече от 15-20гр.

определено ми се стори много по-силно от текилата , приятелят ми държи доста на алкохол двамата с него сме изпивали 300 шота и доста текили а след като изпи тия шотове и 2 водки незнаеше къде се намира а мадамата беше само приятно почерпена еба ли го може да не я фаща :wacko:

Link to comment
Share on other sites

афтършок се сипва максимум по 20 грама. и с едно можеш да си махнеш главата. мн е тежко, направо си ебало майката. но пък това му е чарът.

Link to comment
Share on other sites

афтършок се сипва максимум по 20 грама. и с едно можеш да си махнеш главата. мн е тежко, направо си ебало майката. но пък това му е чарът.

Не, определено ще го потърся, защото това ще ми докара чиста икономия :P, 20 гр и си весел, какво ми е това пиене- 100, 200, 300 ... гр., излишни масрафи! Утре ще разгледам из магазините, стига с тия традиции.

 

 

 

Извинявам се, ама 300 шота по вашите думи по 20 гр излизат към 6 килца, ако ми е вярна сметката де, ама ако е така, zlobil , ще ме извинява, но не му вярвам

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...