Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже каква е цената на среброто на грам.. И къде е изгодно да се отиде...
Купуваш или продаваш? Ако продаваш, цената е максимум 0.50 лв за грам, ако ще купуваш - 0.60 - 0.70 лв за грам. Това е цена за материал.

Имам около 30 г на капки и още 40 г на прах, но е чисто (99.9%), не е сплав.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Освен Уестър Юниън има ли друг начин да пратя пари на даден човек в Испания?
www.moneygram.com
Link to comment
Share on other sites

Купуваш или продаваш? Ако продаваш, цената е максимум 0.50 лв за грам, ако ще купуваш - 0.60 - 0.70 лв за грам. Това е цена за материал.

Имам около 30 г на капки и още 40 г на прах, но е чисто (99.9%), не е сплав.

Ще купувам готово изделие - ланец(синджир) и гривна... Тогава каква му става цената?

Link to comment
Share on other sites

Ще купувам готово изделие - ланец(синджир) и гривна... Тогава каква му става цената?

 

Преди 2 години купувах пръстен и беше 4лв на грам.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,някой случайно да знае как могат да се изпращат цигари към чужбина.Естествено не става бъпрос за промишлени количества!

Link to comment
Share on other sites

къде в пловдив се продава марката Fred Perry ?

по точно ме интересуват кецове като тези :

shoes_ia86902.jpg

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,някой случайно да знае как могат да се изпращат цигари към чужбина.Естествено не става бъпрос за промишлени количества!

 

В колет. Максимума ако не се лъжа е 4 стека. Може да се пробваш да пратиш и повече но при една проверка може да ти вземат всичките цигари ;)

Link to comment
Share on other sites

Къде се продават карти са пасианс? :blink:

Че повечето пасианси не се ли разиграват с обикновено тесте (по някой път и две тестета) карти? Да не би да питаш за карти Таро?

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае адреса на Blue express mail в Пловдив? Интересуваме по-точно номерът/улицата е Иларион Макариополски/. Имам някакъв спомен за номер 20 и нещо.. и толкова.

 

Току що го открих- номер 64

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

къде в пловдив се продава марката Fred Perry ?

по точно ме интересуват кецове като тези :

shoes_ia86902.jpg

 

И аз много търсех такива ... но никъде из Пловдив не можах да намеря ... имаше един модел на Спалдинг, който беше подобен, но нещо не ми хареса :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

когато се отказвам от услугите на определен доставчик на интернет,трябва ли да известявам по някакъв начин(подписи или нещо подобно) или просто спирам да си плащам таксата?

Link to comment
Share on other sites

когато се отказвам от услугите на определен доставчик на интернет,трябва ли да известявам по някакъв начин(подписи или нещо подобно) или просто спирам да си плащам таксата?

няма начин в договора да не пише...за ек е 1седмица предизвестие,но таксата се плаща предварително.и излиза,че ако не искаш да плащаш лихви,трябва да ги предупредиш до 10-то число на месеца,че считаш договора за прекратен с изтичане на последния платен месец

Link to comment
Share on other sites

И аз много търсех такива ... но никъде из Пловдив не можах да намеря ... имаше един модел на Спалдинг, който беше подобен, но нещо не ми хареса :cry :cry :cry

 

намерих един човек който ги внася , като се свържа с него ще ти пиша какво съм си взел ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз много търсех такива ... но никъде из Пловдив не можах да намеря ... имаше един модел на Спалдинг, който беше подобен, но нещо не ми хареса :cry :cry :cry

В Пловдив няма официялен магазин на Fred Perry доколкото знам. В София съм влизал в магазина, но не видях да имат кецове ;)

Link to comment
Share on other sites

От какво е съкръщение ЦСКА, обаче не на софийския отбор, а на московския

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде в Пловдив мога да си купя абсент. Или пък има ли го по баровете да ида да опитам

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде в Пловдив мога да си купя абсент. Или пък има ли го по баровете да ида да опитам

Оригинален на дали ще намериш . Видях в макалали оня ден , че имаше едно шише преди време ми бяха казали , че в red eye на центъра е имало донесен от сърбия но мисля , че не на всеки се даваше но не пречи да отидеш и да попиташ ;)

Link to comment
Share on other sites

Оригинален на дали ще намериш . Видях в макалали оня ден , че имаше едно шише преди време ми бяха казали , че в red eye на центъра е имало донесен от сърбия но мисля , че не на всеки се даваше но не пречи да отидеш и да попиташ ;)

 

Аз исках да си купя също, но като видях съдържанието му и се отказах...само химии, оцветители и т.н. :sick

Link to comment
Share on other sites

Има ли автобояджийница, която би направила само отливка на бронята.. Или там, както се казва - само определен очастък от бронята да боядиса...

Link to comment
Share on other sites

някой знае че ли наказанията за превишена скорост че не ми се търсят :) по-скоро глобите и -точките :) че ми стана интересно от една др тема

Link to comment
Share on other sites

някой знае че ли наказанията за превишена скорост че не ми се търсят :) по-скоро глобите и -точките :) че ми стана интересно от една др тема

 

мога да ти кажа члена - чл.21 ал.1 от ЗДП

Link to comment
Share on other sites

Дочух, че в един от мачовете от миналия кръг на бразилското футболно първенство е вкаран втори гол, преди вратарят още да извади топката, която е попаднала във вратата му при първия гол. Да, звучи наистина странно, но ме увериха, че наистина е станало такова нещо. Някой да знае за кои отбори става дума?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...