Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

мн важно хора...

та значи направих си нов акаунт в спортингбет.ком....иии всичко ок влизам си няма проблеми....после опитвам да влезна но ми се е запаметил старият акаунт...излизам от него...пиша си името и паса на новият акаунт....ГРЕШКА...а са 100%...пиша името на новият акаунт и паролата на стария, за да проверя дали пък не сум сложил същия пас...и хоп влизам в стария си акаунт !!!!!!!!!!!!!!!! не мога да влезна в новия по никъв начин...как да процедирам и с и-нет експлорер е така и с мозила...изтрих уж всички раоти, които са запаметени и пак същата работа!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

мн важно хора...

та значи направих си нов акаунт в спортингбет.ком....иии всичко ок влизам си няма проблеми....после опитвам да влезна но ми се е запаметил старият акаунт...излизам от него...пиша си името и паса на новият акаунт....ГРЕШКА...а са 100%...пиша името на новият акаунт и паролата на стария, за да проверя дали пък не сум сложил същия пас...и хоп влизам в стария си акаунт !!!!!!!!!!!!!!!! не мога да влезна в новия по никъв начин...как да процедирам и с и-нет експлорер е така и с мозила...изтрих уж всички раоти, които са запаметени и пак същата работа!!!!!!!

 

изтрий си Cookies и Temporary Files от опциите.

 

Как да си изтрия хронологията на сичките чатове и сякви такива от Skype :)

 

Просто махни хронологията като опция и то ще ги затрие.

Link to comment
Share on other sites

woox ne stava ve4e go opitah ...predi da pi6a dori

Инструменти -> Настройки -> Поверителност -> Изчисти хронологията.

 

Някой питаше как да направи от снимка пъзел :

Има такъв ефект в GIMP

Filters -> Render -> Pattern -> Jigsaw

 

След това отиваш да ти го принтират на дебела хартия и с ножичката :)

После може да си го принтнеш на самозалепващо се фолио, което да залепиш на някоя кутия, където слагаш парчетата. Успех !

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

говорих с онея от спортингбет проблът не беше с браузара и все пак споменах, че направих тези неща :)

10кс все пак :)

 

а коя е тая програма за пъзела ?

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

Дядо ми току що ми се обади да ме пита как да си направи подпис на компютъра който да слага на чертежите,които прави на аутокад 2007(примерно).Някой може ли да ми обясни как да му направя такъв и какво представлява и т.н.?Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Дядо ми току що ми се обади да ме пита как да си направи подпис на компютъра който да слага на чертежите,които прави на аутокад 2007(примерно).Някой може ли да ми обясни как да му направя такъв и какво представлява и т.н.?Благодаря предварително :)

най-лесно е да сканираш образец от подписа му на бял лист.

прайш го на .jpg като орязваш всякви излишни полета около подписа и после само го атачваш в съответната клетка на таблицата на чертежа.

 

edit: jdfu, много си прав. по-добре е, но аз говорех за най-елементарния метод.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

С коя програма мога да постигна това --> http://www.vbox7.com/play:24572ff1 Нямам такъв монитор, но смятам, че не може да няма такива приложения, които да правят това и за обикновени монитори. ОС-то ми е Windows XP. Ако някой знае такава програма - да казва. Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

С коя програма мога да постигна това --> http://www.vbox7.com/play:24572ff1 Нямам такъв монитор, но смятам, че не може да няма такива приложения, които да правят това и за обикновени монитори. ОС-то ми е Windows XP. Ако някой знае такава програма - да казва. Благодаря предварително!

Това е Линукс. Ето ти тема от форума по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

С коя програма мога да постигна това --> http://www.vbox7.com/play:24572ff1 Нямам такъв монитор, но смятам, че не може да няма такива приложения, които да правят това и за обикновени монитори. ОС-то ми е Windows XP. Ако някой знае такава програма - да казва. Благодаря предварително!
За този Linux питай @Gorgar, при него съм го виждал в действие. Ама няма голям кяр - колкото повече екстри има, толкова повече товари системата, досущ като Windows.
Link to comment
Share on other sites

Помните ли кросаните , които бяха обляти целите в шоколад ако не се бъркам бяха спряни от производство . Дали не се намират някъде такива кроасани , че ми се е дояло . Другия вариянт е дали ако зема обикновен и го залея с течен шоколад дали ще стане подобен и как да се втвърди отново , мислех с охладяване дали няма да стане .

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми линк и по-подробно упътване за програма за хора с увредено зрение. В безмонитор.ком има но информация за експлоатация така и не открих.

Link to comment
Share on other sites

Помните ли кросаните , които бяха обляти целите в шоколад ако не се бъркам бяха спряни от производство . Дали не се намират някъде такива кроасани , че ми се е дояло . Другия вариянт е дали ако зема обикновен и го залея с течен шоколад дали ще стане подобен и как да се втвърди отново , мислех с охладяване дали няма да стане .

 

Помня ги и скоро си хапвах (скоро скоро месец някъде). 7Days са. Има няколко вида с различен пълнеж. Мисля, че ги купих от Сани :D

Link to comment
Share on other sites

Преди много време по Канал 1 имаше една френска анимация "Мариан първата". Обаче не съм много сигурен, че така се казваше. Ако някой се сеща точното име да каже :)

На френски би трябвало да е "Marian la premiere" ама нищо не открих под това заглавие... хелп!

Fibaman, много сложна задача! Цял час се опитвах да открия нещо - каквото и да е, но дори и безполезни резултати не ми даде. Пробвах всякакви комбинации, вариации, размествания... В imdb търсих по карегория анимация, сериал, френски филми - и нищо (не знаех, че може да съществува филм и той да не е отразен там - не ми се беше случвало). Даже проверявах в 2 филмотеки на френското кино (които с/д описанието са пълни). Знам че моят пост няма да ти помогне, само исках да кажа колко съм учудена, че наистина нищо не открих, дори и ненужна инфо. Много смътно си го спомням това детско и аз искам да си го припомня... Та яко на някой му се занимава, може и той да се пробва :)

Link to comment
Share on other sites

Ами, доколкото ми е известно тези термини се свеждат само до комбинацията от цифри на зарчетата. Така че: 1и1 = епек; 2и2 = дубара; 3и3 = дюсе; 4и4 = джорджухар; 5и5 = дюбеш; 6и6 = дюшеш. А самите игри са: табла, гюлбара и тапа

Междудруото, вярно ли е, че ако си на цифрова тв. (без значение на коя) и ако имаш повече от 2 телевизора, ще предават едно и също? Т.е. ако в хола гледам Нова, и в дневната ще предава Нова?

Edited by $abrina
Link to comment
Share on other sites

Преди много време по Канал 1 имаше една френска анимация "Мариан първата". Обаче не съм много сигурен, че така се казваше. Ако някой се сеща точното име да каже :)

На френски би трябвало да е "Marian la premiere" ама нищо не открих под това заглавие... хелп!

Аз си я спомням - една мадама, дето се биеше с шпага. Мога да ти изпея песничката :D Но трябва да ти кажа, че на френски заглавието не звучеше така, както си го написал!
Link to comment
Share on other sites

Ами, доколкото ми е известно тези термини се свеждат само до комбинацията от цифри на зарчетата. Така че: 1и1 = епек; 2и2 = дубара; 3и3 = дюсе; 4и4 = джорджухар; 5и5 = дюбеш; 6и6 = дюшеш. А самите игри са: табла, гюлбара и тапа

6&1 - шешуек; 4&1 - джарек; 6&5 - шешбеш

Link to comment
Share on other sites

Аз си я спомням - една мадама, дето се биеше с шпага. Мога да ти изпея песничката :D Но трябва да ти кажа, че на френски заглавието не звучеше така, както си го написал!

Възможно е, това е буквалния превод. Кой знае тези от Канал 1 как са го превели... :wacko:

А песничката само мелодията ли можеш да запееш или и текст :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...