Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

:) Trqbva da ima6 v samiq skype otdelen tab s hronologiqta(history) i ot tam mislq 4e durji6 delete dokato stane ili drugiq na4in e Tools(instrumenti)=>Options(nastroiki)=>Privacy(poveritelnost) i tam nqkude tursi6 Clear Chat History

Ми аз писах в темата за програмата, ама никой не е отговорил и затва тука пробвам :bgrin: Иначе съм пробвал вече през нея и резултата е минута работене и след тва компютъра забива и трябва да рестартирам.За това питам дали може някъде ръчно да се изтрие, щото през нея няма да мога по ниакъф начин.Може би тва е знак, най-сетне да си преинсталирам windows-a след година и половина ползване без никва профилактика :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой ще може ли да ми даде линк към сайт където да пише различните видове Техно Транс и Хаус...смисал знам няколко ама искам да се запозная повече...Мерси!

Link to comment
Share on other sites

Някой ще може ли да ми даде линк към сайт където да пише различните видове Техно Транс и Хаус...смисал знам няколко ама искам да се запозная повече...Мерси!

 

www.mp3.com?

Link to comment
Share on other sites

:devil

Trqbvat mi pravilata za Texas Hol'em i nqkakvi strategii/taktiki za zalgane :)

 

JOIN THE CLUB макар че баща ти може да ми се кара после...

 

Някой ще може ли да ми даде линк към сайт където да пише различните видове Техно Транс и Хаус...смисал знам няколко ама искам да се запозная повече...Мерси!

 

Не бе w00x не го пращай в джаза, нека пробва сам!

 

Напиши tecno music, trance music, house nusic, electronic music, каквото ти скимне момче - в ГУГЪЛ!

 

Ако искаш нещо по-специално за сваляне и евентуално не си се сборил тогава питай !

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже сайта на Българското издание на National Geographic Magazine, защото в интернет не мога да го намеря нещо, а в момента нямам списание пред себе си да го погледна.

 

Може да ми кажете и издателството.

 

Искам да се свържа с тях, за да питам какво стана с тия 11 карти, които вървят с тазгодишният абонамент и които щяха да пристигнат с куриер след издаването на втория брой.

 

Та ако някой знае директен отговор на моя проблем..

Link to comment
Share on other sites

в списанието пише само един мейл, който е: nationalgeographic@sanomabliasak.bg

Link to comment
Share on other sites

Какви са симптомите на заушката?

Подува ти се под ухото, боли те глава, вдигаш температура.

 

Каква е вероятността тест за бременност да сбърка ???

Link to comment
Share on other sites

Каква е вероятността тест за бременност да сбърка ???

 

Ами ... малка е вероятността, но съм бил свидетел на случай, при който теста показва, че работата е заминала ... пък гинекологът казва, че нищо няма

Link to comment
Share on other sites

Каква е вероятността тест за бременност да сбърка ???

Znam za sluchai v koito edin test pokazva bremennost, povtoren test pak pokazva bremennost, a vsyshnost momicheto imalo nqkvi hormonalni problemi li kvo tam i ne e bila bremenna. Taka che greshka e dopustima drug e vyprosa che tva e 1 na 1000 sluchaq sigurno dva testa da pokajat che si bremenna a vsyshnost da ne si :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Каква е вероятността тест за бременност да сбърка ???

опааа, бебче ли ще си имаме? :)

Link to comment
Share on other sites

Подува ти се под ухото, боли те глава, вдигаш температура.

 

Каква е вероятността тест за бременност да сбърка ???

На самата опаковка би трябвало да си пише процент на достоверност.

Link to comment
Share on other sites

Таз година тетко, догодина дедко ^^.

 

Къде в Пловдив мога да намеря магазин за яки ножове, ками, къси мечове тип гладиус, самурайски мечове и подобни благородни чекийки :]?

Link to comment
Share on other sites

Таз година тетко, догодина дедко ^^.

 

Къде в Пловдив мога да намеря магазин за яки ножове, ками, къси мечове тип гладиус, самурайски мечове и подобни благородни чекийки :]?

 

В повечето оръжейни магазини има И хубави ножове, но цената им върви от над 50 кинта.. Миналия ден гледах много арни в един сравнително нов магазин на "Пещерско шосе" почти срещу ТЕТ-а има една уличка с 1-2 погребални агенции, та в началото на тая уличка има нещо като оръжеен магазин (повече мяза като на риболовен магазин).. Ако пък искаш нещо екзактно - някъде в блоковете около надлеза пред McDrive (срещу ВСИ) имало някъв ковач дет прави кото му кажеш..

 

ПП. Абе хубави ножове има навсякъде из Пловдив, ама май някой го мързи да пита и да търси ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз търсих из стария град, понеже не точно ловджийски нож ми трябва ;D. Един приятел си взе гладиус 50-60 санта острие от Сф ама чак дотам нещо не ми се ходи. Търсих из антикварните магазини и магазини за сувенири, ама такива животни дето аз искам няма :\.

Link to comment
Share on other sites

Таз година тетко, догодина дедко ^^.

 

Къде в Пловдив мога да намеря магазин за яки ножове, ками, къси мечове тип гладиус, самурайски мечове и подобни благородни чекийки :]?

 

Зависи дали искаш качество или визия. Разгледай 3-те сувенирни магазини в халите. Също така и на чешмичката на джумаята, като тръгнеш нагоре към църквата, след аптеката от ляво се пада 4 или 5-ти магазин. Пак е за сувенири, но за скъпи сувенири. Там има ками на Denix. Пусни едно търсене за Denix replicas в Google и ще видиш за какво става въпрос точно. Подобни съм виждал на много места, но с много по-лоша изработка и на по-ниска цена. Разбира се това са само модели. Не са остри и са доста скъпи. Един меч е към 100 лева, а една кама към 30 (с поставката).

 

Аз имам ето такова и мога да ти кажа, че е доста автентично. По-скъпите модели, които не се водят Letter Opener са още по-добри и са малко по-големи.

Link to comment
Share on other sites

свърза ли се с издателството? и аз имам абонамент, но за никакви карти не съм чувал.

Link to comment
Share on other sites

свърза ли се с издателството? и аз имам абонамент, но за никакви карти не съм чувал.

 

Вчера майка ми тамън се наканила да звъни в издателството, защото тя по-предвидливо от мен, взела телефона от списанието. Но от фирмата при която е абонаментът ни и казали, че вчера ги разнасяли и тя като отишла на работа, картите били там. В една кутия са. Така че, вчера трябва да са ти пристигнали.

Link to comment
Share on other sites

Как да спра promp-а на win-a, който реве за активиране ? Остават още 3 дни, тъка че побързайте в отговора си, моля ^^

Link to comment
Share on other sites

Каква е вероятността тест за бременност да сбърка ???

Всичко е наред, мерси на всички :D

 

P.S. При SureCheck e 1 % вероятността да сбърка :)

Link to comment
Share on other sites

Какво по дяволите озбачава символа {P...} и има ли изобщо такъв?

 

{} = целувка

{P} = целувка с език :D.

Link to comment
Share on other sites

{} = целувка

{P} = целувка с език :D.

{P...} а тия ... сигурно са за целувка и после продължение или сас задна вратичка нещо :)

Link to comment
Share on other sites

{P...} а тия ... сигурно са за целувка и после продължение или сас задна вратичка нещо :)

Хахаха много ви благодаря и на двамата!

Edited by geraldo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...