Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може ли да се гледа Бтв през интернет? Ако да, как? :)

Имам vlc stream за него, но не знам дали доставчика (megalan) не реже потребителите по някакъв начин...пък и сериозна връзка ще ти трябва...поне качеството е идеално ;)

Link to comment
Share on other sites

Koe e po dobre da si bar6e6 gaza il da go mie6?

Ами първо е добре да го избършеш, после да го измиеш (може и в обратен ред)....а накрая да помолиш някой да го изближе, понеже сам е много трудно. :devil :bgrin: :lol:

 

Абе "тракийци" я помогнете малко. Утре имам една среща до "Фейс"-а. Отначало си мислех, че го знам къде е, сега се оказва че съм се заблудил....заведението било до 60 класното у-ще...и него не го знам :unsure: Срещата ми е в 15 часа - дотогава трябва да го разбера къде е....ще идвам с кола откъм Мебелната къща (ако е от другата страна мога да мина и покрай SPS-а). Ориентирайте ме спрямо по-известни за мен сгради - хлебозавода, "Детски свят" и т.н. или ако знаете на коя улица се намира ще я видя къде е.

Благодаря! :)

Link to comment
Share on other sites

От доста време насам се чудя,каква е разликата между парфюм и тоалетна вода?Между дезодорант и боди спрей ?

Деодоранта мое има и за дрешки...

Link to comment
Share on other sites

От доста време насам се чудя,каква е разликата между парфюм и тоалетна вода?

Парфюмът е по-концентриран, респ. по-малко количество от него е достатъчно за по-трайна миризма и струва повече от същото количество тоалетна вода.

 

П.П. Още чакам отговор за "Фейс"-а от предишния ми пост... :)

Link to comment
Share on other sites

Faces е от другата страна на Тони 2000 с живата музика, в една сграда с клуб Фараони и в близост до Плейбой бар. Ориентира ли се вече? ;)

Link to comment
Share on other sites

Парфюмът е по-концентриран, респ. по-малко количество от него е достатъчно за по-трайна миризма и струва повече от същото количество тоалетна вода.

 

П.П. Още чакам отговор за "Фейс"-а от предишния ми пост... :)

"Фейс"-а е заведението в комплекса "братя Мирчеви", който пък е на кръстовището до РУМ"Тракия" (сега магазин за мебели "Арон"), срещу СОУ "Софроний Врачански" (иначе известно като 60-класното).

ето тука се намира комплекса., като идваш от Мебелна къща на кръстовището с Пощата/Кауфланда завиваш вдясно и кат видиш отсреща 60-класното начи отдясно ти е комплекса, барабар със заведението.

 

ако и така не го намираш, освн да те заведа за ръчичка до мястото не се сещам друг начин :)

Link to comment
Share on other sites

Еййй....това интернет е голяма работа....форумите в него - още повече....а най-голямата работа са отзивчивите потребители в тях. Благодаря и на двамата! :punk Просто от години не съм имал работа към Тракия, а и по заведения не ходя много... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами първо е добре да го избършеш, после да го измиеш (може и в обратен ред)....а накрая да помолиш някой да го изближе, понеже сам е много трудно. :devil :bgrin: :lol:

 

Абе "тракийци" я помогнете малко. Утре имам една среща до "Фейс"-а. Отначало си мислех, че го знам къде е, сега се оказва че съм се заблудил....заведението било до 60 класното у-ще...и него не го знам :unsure: Срещата ми е в 15 часа - дотогава трябва да го разбера къде е....ще идвам с кола откъм Мебелната къща (ако е от другата страна мога да мина и покрай SPS-а). Ориентирайте ме спрямо по-известни за мен сгради - хлебозавода, "Детски свят" и т.н. или ако знаете на коя улица се намира ще я видя къде е.

Благодаря! :)

Значи ако идваш от мебелна къща,краш си докато стигнеш Кауфланд и преди него в дясно и газ нагоре кам 60 класното. И е го на .Голямо с кино отстрани точно срещу 60 -то и и средното Тони 2000.Късмет.

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за кафенца някой да знае Графит/и (или както там се водеше), което се намира в кичука до Шел Газ дали е деннонощно кафе?

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за кафенца някой да знае Графит/и (или както там се водеше), което се намира в кичука до Шел Газ дали е деннонощно кафе?

май е само до 1:00 или в краен случай 2:00. не е съвсем денонощно, просто работи до по-късно.

Link to comment
Share on other sites

май е само до 1:00 или в краен случай 2:00. не е съвсем денонощно, просто работи до по-късно.

 

Mерси за инфото.Мен ме интересуваше дали работи в 5:00 ама явно не. :D

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли страница, от която могат да се изпращат смс-и до сръбския оператор МТС?/хубаво ще е и да се получават смс-ите, защото открих няколко страници, но съобщенията не се получават/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...