Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

не са мормони, а амиши, всички мъже са с бради, и е забранено на децата да се женят за хора извън тяхното общество

Точно тия бяха. Много благодаря! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Търся си безплатен сайт, за мелодии и картинки за Samsung E330 през Мтел. Някой, ако знае wap адрес с богат каталог да пише ?! Мерси предварително... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ок няма проблеми.. обаче...

 

получих призовка.. тъй де - повиквателна :)

 

Явно е че ще има разтвори бузи за проверка ама.. документите който изискват са някакви нерални...

 

някой има ли идея какво означава:

 

2. Препис извлечение от Здравното досие. :confused

Link to comment
Share on other sites

Отиваш на личния лекар с онова закрепено нещо към повиквателната, дето е за попълване, личния лекар ти казва, че няма да се занимава да го попълва на ръка и изпляква нещо подобно на тоя формуляр от компютъра си и отиваш с него на комисията. Реално никакви документи не ти трябват, само това листче, а и то е ...

 

Губят ти малко време, събличаш се и отваряш пред лекаря и трите останали сестри в кабинета му... Докато около теб се туткат още трима полуголи колеги и... така... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ако не се лъжа това се взимаше от джипито, носи всичко, че има глоби, друг е въпроса, че никой няма да ти иска тия документите

Link to comment
Share on other sites

Отиваш на личния лекар с онова закрепено нещо към повиквателната, дето е за попълване

имам само повиквателна.. нямам листче за попълване. докара ми го рано сутрин днес (към 11:00) със отрязък към него който подпсах .. и това беше.

Link to comment
Share on other sites

2. Препис извлечение от Здравното досие. :confused

да, това е един лист, който е трябвало те да ти дадат и да идеш да го попълни личният ти лекар, след което да им го върнеш. и аз отидох без такова чудо и трябваше да се разкарвам още един път да им го нося :angry:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се връзва CD Changer на Philips Autoradio 4035. С евробукси е - има една за четирите колони, една за захранване и една за чейджър. Някой ако може да ми каже за чейнджъра кое краче на буксата на касетофона на какво отговаря. Питах Гугъл, но нищо не намерих :blink:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се връзва CD Changer на Philips Autoradio 4035. С евробукси е - има една за четирите колони, една за захранване и една за чейджър. Някой ако може да ми каже за чейнджъра кое краче на буксата на касетофона на какво отговаря. Питах Гугъл, но нищо не намерих :blink:
Я виж това. Няма да ти обяснявам как се действа с него, умно момче си ;). Ако ти свърши работа, ще почерпиш :beerchug .
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде се намира автомивка Абсолют?

 

Или някаква дето е по-евтина? До кога работи?

ако не се лъжа това е на гърба на комплекс "Нордикс". влиза се като идваш по "Д. Благоев" ("Източен" по новому) в посока към р. Марица, подминаваш МакдрайФа/Шелл и завиваш надясно точно покрай реката в посока симпатичномургавия квартал "Изгрев". минаваш под моста Адата и след това влизаш на втория портал вдясно. там е автомивката, има и няколко автосервиза.

горе-долу тука е.

 

това е при положение че не бъркам името на автомивката, но съм чувал че тя е от най-ефтините в града.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да изпратя 180$ в Украйна. С WESTERN UNION таксата е 22$ за услугата и ще ги дам, но искам да попитам има ли по евтин вариант, ако знае някой ? :(

 

MoneyGram.

Link to comment
Share on other sites

Преди много време бях мернал някакви обяви за продан на джаджа чрез , която можеха да работят две гсм карти едновременно . Като представлява тази джаджа и има ли ги още защото ми се налага да ползвам 2 карти , а пък не ми се мъкне друг гсм ;) Дано някой се е сетил за какво говоря да знам какво да търся :)

Link to comment
Share on other sites

Хора да ви се намира някво резюме на "Чичовци" или "Под игото" щото наистина нищо не помна за кво ставаше въпрос :rolleyes: Само геройте пак е достатъчно.Абе квото и да е, щото почти нищо не моа да намера :)

Link to comment
Share on other sites

Хора да ви се намира някво резюме на "Чичовци" или "Под игото" щото наистина нищо не помна за кво ставаше въпрос :rolleyes: Само геройте пак е достатъчно.Абе квото и да е, щото почти нищо не моа да намера :)

Не можеш да намериш нищо :confused Че къде си търсил??? А дали си търсил?? И четени ли са въобще тия произведения, за да не си спомняш нищо?

Link to comment
Share on other sites

Преди много време бях мернал някакви обяви за продан на джаджа чрез , която можеха да работят две гсм карти едновременно . Като представлява тази джаджа и има ли ги още защото ми се налага да ползвам 2 карти , а пък не ми се мъкне друг гсм ;) Дано някой се е сетил за какво говоря да знам какво да търся :)

 

Тази джаджа има 2 варианта.Едното е обикновенна сим карта от която излиза лентов кабел на който има закачена платка.На тази платка се влучват 2-те сим карти и платката се поставя под капака на бетерията.Ако нямаш капак под батерията като някой модели на Самсунг няма да ти върши работа.Другия вариант е устройство което прилича на сим карта и в него се поставят изрязаните чипове от оригиналните сим-ове.Обаче не си прави илюзия че като си включил и 2-те сим карти те работят едновременно.Винаги работи само едната ти просто от менюто си превклюваш коя да работи.Прес останалото време другата си е изключена и немогат да те търсят на нея.Друг проблем е че и аз търсих такива устройства в Пловдив но не успех да намеря и доколкото разбрах има само в София.

Link to comment
Share on other sites

не ви трябва такава глупост , имах , поръчах си от софия .

батерията пада 2 пъти по-бързо а и постоянно дава някви бъгове , по-добре си вземемте второ телефонче и без това джаджата е 25лв дайте още 5-10 и си вземете някаква черупка за втората карта :P

Link to comment
Share on other sites

Тъй като племенника беше в нас тези дни незнам какво е удрял , натискал , бласкал , барал ама долу на Quick Launch ми се изгуби иконката на Desktop от къде да си я прибавя отново тук съм снимал за какво става реч . Сигурно е елементарно ама незнам как може да стане .

Link to comment
Share on other sites

Преди много време бях мернал някакви обяви за продан на джаджа чрез , която можеха да работят две гсм карти едновременно . Като представлява тази джаджа и има ли ги още защото ми се налага да ползвам 2 карти , а пък не ми се мъкне друг гсм ;) Дано някой се е сетил за какво говоря да знам какво да търся :)

Двете сим карти на различни оператори ли са?? Защото гледах на Глобул някаква оферта две карти (номера) в една. Даже едната можеше да е от предплатените програми, а другата да си е на договор. Имаше и опции за следене дали не са те търсили на другата карта и т.н

Едно време Мтел предлагаха също (може би и сега) втори номер за данни. Нищо чудно и те да могат да ти дадат два номера за една сим карта. Обаче ако ще си на два различни оператора, тогава не мога да ти помогна. А спорд мен тия джаджи за две карти не си струва да си бъзикаш телефона за такива работи.

Тъй като племенника беше в нас тези дни незнам какво е удрял , натискал , бласкал , барал ама долу на Quick Launch ми се изгуби иконката на Desktop от къде да си я прибавя отново тук съм снимал за какво става реч . Сигурно е елементарно ама незнам как може да стане .

Виш това дали ще ти свърши някаква работа.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Защо Джо Сатриани не свири Crushing Day?! Гледам сет-листа на поне 3-4 концерта и я няма тая песен, а е страшно известна...Да не кажа най-известната му... :blink:

Съмнявам се Satriani да разглежда форума... :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...