Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Двете сим карти на различни оператори ли са?? Защото гледах на Глобул някаква оферта две карти (номера) в една. Даже едната можеше да е от предплатените програми, а другата да си е на договор. Имаше и опции за следене дали не са те търсили на другата карта и т.н

Едно време Мтел предлагаха също (може би и сега) втори номер за данни. Нищо чудно и те да могат да ти дадат два номера за една сим карта. Обаче ако ще си на два различни оператора, тогава не мога да ти помогна. А спорд мен тия джаджи за две карти не си струва да си бъзикаш телефона за такива работи.

 

Виш това дали ще ти свърши някаква работа.

Жив и здрав бате стана с малко усилия и мислене :) Иначе за другото различни оператори сега съм на глобул ( тъй като е над година номера не ми се сменя ) имаме карти на фирма на мтел и с много безплатни минути ама явно ще си зема някой малък телефон виждал съм едни панасоници малки колкото за говорене ще вършат работа :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Жив и здрав бате стана с малко усилия и мислене :) Иначе за другото различни оператори сега съм на глобул ( тъй като е над година номера не ми се сменя ) имаме карти на фирма на мтел и с много безплатни минути ама явно ще си зема някой малък телефон виждал съм едни панасоници малки колкото за говорене ще вършат работа :)

jozo вече ти обясни някои работи за джаджата. Само ще добавя, че има 2 варианта - при стария вид се подрязваха сим картите, а при новите модели не се реже нищо, но на най-малките модели апарати не могат да се поберат....Освен това бъговете, за които споменава zlobil може да се дължат на това, че повечето не са съвместими с 64К сим карти - иначе ако са от старите сим карти няма проблем да си на Глобул и М-тел, като си ги превключваш от менюто (появява се нова опция в него).

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Значи трябва да купя касов апарат. Интересува ме възможно най-евтиния вариант и място откъдето да го закупя :D

Ами доколкото знам най-евтиния с няква си там памет е около 200лв. чисто нов.Ако никой не ти е дал повече инфо до утре, ще видя фирмата която поддържа нашите касовите апарати.Имат много добро гаранционно обслужване.

Link to comment
Share on other sites

Ами доколкото знам най-евтиния с няква си там памет е около 200лв. чисто нов.Ако никой не ти е дал повече инфо до утре, ще видя фирмата която поддържа нашите касовите апарати.Имат много добро гаранционно обслужване.

 

Ок, мерси предварително ;)

Link to comment
Share on other sites

Български сайт като ebay.com съществува ли?

:blink:

 

 

 

къде в Пловдив има курсове по html или c/c++ ? търся нещо стабилно, по възможност да не дерът кожи :)

Link to comment
Share on other sites

Търсих по темата, ама нищо не намерих..Каква е цената на курсовоте за първа помощ в БЧК, които трябва за шофьорските книжки и каква е процедурата въобще?

25 май беше.... Нещо такова. Трябва да се запишеш в центъра на БЧК зад Папараци и да платиш 1 година членски внос (лев). Стая 7, втори етаж.

 

otiva6 zapisva6 se zad paparazi v edno kato decka gradina, to si e takova mai de, 24 leva e taksta + 1lv za ne6to si i 4aka6. az se zapisah na 5ti i 1vata data e na 28

Яко.... Същото, само дето моето е на кирилица. ;)

Edited by NEFARIOUS
Link to comment
Share on other sites

Търсих по темата, ама нищо не намерих..Каква е цената на курсовоте за първа помощ в БЧК, които трябва за шофьорските книжки и каква е процедурата въобще?

25 кинта ми зимаха преди около 3 месеца. А процедурата е много проста. Отиваш в БЧК-то на втория етаж при секретарката, тя ти отваря една тетрадка със свободните дати избираш кога ти е удобно и са записваш :)

Link to comment
Share on other sites

Не можеш да намериш нищо :confused Че къде си търсил??? А дали си търсил?? И четени ли са въобще тия произведения, за да не си спомняш нищо?

Чичо гугъл нищо не намери дето върши работа.Под Игото го четох преди мн време и нищо не помна, а чичовците почти ги свърших ся :) Най-много ми трябва някво резюме на романа, ако се намери.

Edited by BoqoJIa3a
Link to comment
Share on other sites

Значи трябва да купя касов апарат. Интересува ме възможно най-евтиния вариант и място откъдето да го закупя :D

 

Фирма RGB - 10 години работя с тях - смело мога да кажа че съм доволен. Намират се на ул. Петьофи. По-точно обяснено на бул. Руски малката пролука точно срещу Бунарджика - продължаваш в пресечката навътре - това е Петьофи - излиза на Гръцкото посолство от другия край. Магазина и сервиза на RGB се намира от страната на Гладстон. Тротоара на Петьофи едно особено разширение и се пада малко навътре, но ще го видиш.

 

Хахаха - кво се обяснявам - човек му трябват 30 сек с Гугъл: RGB - ако не си ми разбрал обясненията звънни на телефона.

 

Хора да ви се намира някво резюме на "Чичовци" или "Под игото" щото наистина нищо не помна за кво ставаше въпрос :rolleyes: Само геройте пак е достатъчно.Абе квото и да е, щото почти нищо не моа да намера :)

 

О неразумний ползвателю на всемогъщия Гугъл, ако не си способен или те мързи просто си кажи

 

ПОД ИГОТО

 

ПОД ИГОТО

 

ПОД ИГОТО

 

ПОД ИГОТО

 

ПОД ИГОТО

 

ПОД ИГОТО

 

ПОД ИГОТО

 

--------------------

 

ЧИЧОВЦИ

 

ЧИЧОВЦИ

 

 

За 5 минути толкова... Ако и ото това не може да си направиш домашното no comment.

 

Само дано да научиш и запомниш нещо

Link to comment
Share on other sites

Да ви попитам, че се нервя. Зареждала съм едно исо в даемон тоолса... и сега се опитвам да го изтрия, но не става, ънмаунтвам го, даже изключвам даемон тоолс, но не става. Да имате идея защо и как да успея да го изтрия?

Link to comment
Share on other sites

Да ви попитам, че се нервя. Зареждала съм едно исо в даемон тоолса... и сега се опитвам да го изтрия, но не става, ънмаунтвам го, даже изключвам даемон тоолс, но не става. Да имате идея защо и как да успея да го изтрия?

az za takiva celi sum si instaliral Unlocker da mi pokazva koi process mi bara failovete ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...