Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

имаше един сайт ,( НЕ БЕШЕ на БТК ) като напишеш телефон ти връща името и адреса

на което е регистриран !

 

някой знае ли дали съществува още и къде е ?

Link to comment
Share on other sites

имаше един сайт ,( НЕ БЕШЕ на БТК ) като напишеш телефон ти връща името и адреса

на което е регистриран !

 

някой знае ли дали съществува още и къде е ?

Най-вероятно ще е затворен, заради личните данни. Поне така си мисля.

Link to comment
Share on other sites

Къде продават фитнес уреди (пътека за бягане по-конкретно) и то не някакви боклуци.Някой ми каза да търся Кетлер ама къде да го търся... :)

Не е задължително да е Кетлер.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Да ви попитам, че се нервя. Зареждала съм едно исо в даемон тоолса... и сега се опитвам да го изтрия, но не става, ънмаунтвам го, даже изключвам даемон тоолс, но не става. Да имате идея защо и как да успея да го изтрия?

 

Данеби да го сийдваш все още, ако си го свалила от торент? След рестарт все още ли се използва?

Link to comment
Share on other sites

Данеби да го сийдваш все още, ако си го свалила от торент? След рестарт все още ли се използва?

Не го сийдвам, сега пробвах - след рестарт пак не иска да се изтрие.

Link to comment
Share on other sites

Ъм... Какво ще излиза по кината утре? Някой има ли идея?

 

TUK

Link to comment
Share on other sites

еми може..аз мислех да го направя сам да ги лепна на картон и да ги режа, но твоят вариант е доста по-добър и лесен...пък и ще съм сиг че мяза на пъзел :)

 

Малко със закъснение, но все пак попаднах на подобно нещо.

 

Puzzle

 

* Turn your favorite photo into a 252 piece puzzle

* Made with special sublimation finish so the puzzle doesn't peel

* Stored in a 8 x 6.5 x 1.75" tin with the image of the puzzle printed on the top of the lid

* Finished puzzle measures 10 x 14" and comes in a glossy finish

 

Color:

 

Size: 10x14 - $24.99

 

www.kodakgallery.com

Link to comment
Share on other sites

Въпроса може би е малко смотан,но все пак :D .Някой може ли да ми даде сайт където да има адреси на магазини,в които продават фен артикули на Ферари в Италия :) .Става въпрос да са в Рим,Флоренция,Венеция,Верона или Сиена,защото през там ще минем(живот и здраве) :) .

 

 

П.П.Става въпрос за фланелки,блузи,шапки,знамена и т.н.Гледах сайта,но онлайн пазаруване не ме устройва.Искам на място да ги видя :)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Въпроса може би е малко смотан,но все пак :D .Някой може ли да ми даде сайт където да има адреси на магазини,в които продават фен артикули на Ферари в Италия :) .Става въпрос да са в Рим,Флоренция,Венеция,Верона или Сиена,защото през там ще минем(живот и здраве) :) .

П.П.Става въпрос за фланелки,блузи,шапки,знамена и т.н.Гледах сайта,но онлайн пазаруване не ме устройва.Искам на място да ги видя :)

 

Ако ще ходиш на няква екскурзия от у-ще забрави да обикаляш по адреси и работи ... имаш свободно време, но няма да ти стигне дори да се огледаш наоколо :punk иначе навсякъде може да си купиш някакви фанелки и работи на ферари в Италия ...

Link to comment
Share on other sites

Къде продават фитнес уреди (пътека за бягане по-конкретно) и то не някакви боклуци.Някой ми каза да търся Кетлер ама къде да го търся... :)

Не е задължително да е Кетлер.

Аркадия, новия хипермаркет пред Метро. До колкото знам, половината е във фитнес уреди (бричедката ми работи там :) ) и останалото е на office 1 superstore и разни подобни (забравих ги останалите).

Link to comment
Share on other sites

колко струва поставянето на 2 климатика?

мии по 100-130лв на климатик мисля че беше...

 

 

А сега аз да питам една глупост.

Може ли двуяйчни близнаци да са еднакви по външен вид? Един човек до мен твърди, че ако близнаците са еднакви по външност, то те са еднояйчни, а двуяйчни са тези който са доста различни. От което следва че аз съм виждал МНОГО повече еднояйчни от колкото вдъяйчни.

Link to comment
Share on other sites

мии по 100-130лв на климатик мисля че беше...

А сега аз да питам една глупост.

Може ли двуяйчни близнаци да са еднакви по външен вид? Един човек до мен твърди, че ако близнаците са еднакви по външност, то те са еднояйчни, а двуяйчни са тези който са доста различни. От което следва че аз съм виждал МНОГО повече еднояйчни от колкото вдъяйчни.

според мен човека е прав, а и статистически вероятността за двуяйчни близнаци е доста по-малка от тази за еднояйчни. по мои спомени точно еднояйчните са тези, които си приличат и споделят еднакъв генетичен материал, поради което "близнаци" се асоциира с "еднакви".

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой друг освен мен проблем с отварянето на локалните сайтове, по-точно когато тръгвам да свалям ми изписва, че страницата не може да бъде намерена, а няколко човека, които живеят покрай нас нямат такъв проблем

 

Edit : След множеството теми, които заляха форума, се уверих, че не съм единствен :)

Edited by chefoto
Link to comment
Share on other sites

яко нестандартен въпрос - някой мисли ли да ходи на концерта на INXS? :)

Естествено :D

То май вече трябва да се ориентираме за билетите. Ти имаш ли инфо?

 

Нищо не е същото без Майкъл :cry , поне ще се радваме на стари златни. Между другото аз албума им с новия вокал дори не съм го слушала.

Edited by E.T.
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да каже откъде мога да намеря филма "Артър", който дават в момента по Канал 1? Гледал съм го отдавна и е уникален, но където и да го търсех го нямаше. Някой ако има идея къде може да се намери да сподели :)

Link to comment
Share on other sites

Как така не си погледнал тук

 

Ха :woot Търсих и тук, но нещо явно не съм написал както трябва името :bgrin: Мерси :punk

 

Някой ако може да каже откъде да си намеря БГ субтитри, защото тези, които са към филма за на японски - не прецакана кирилица, ами истински йероглифи и положението е :ghost

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...