Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли ТВ канал по който дават световния рали шампионат ,защото ми писна да го гледам на запис,репортажи и тем подобни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как се пишат формули (в смисъл с дробна черта и другите му математически истории) в Powerpoint?
Insert>Object>и от списъка избираш Microsoft Equation. Това е при положение, че при инсталацията на офис пакета е сложена отметка за този модул. При повечето офис пакети по подразбиране няма отметка.

Иначе инсталираното модулче се намира в C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Equation.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

На какво са равни периферният и централният ъгъл в една окръжност ( като част от дъгата)? Примерно вписания е равен на 1/2 от дъгата

JDFU мерси

Edited by VeSo
Link to comment
Share on other sites

На какво са равни периферният и централният ъгъл в една окръжност ( като част от дъгата)? Примерно вписания е равен на 1/2 от дъгата

Периферният е равен на 1/2 от дъгата, а централния на дъгата.

Link to comment
Share on other sites

В Тракия има, като караш от ВСИ в посока-стадион Академик. Завиваш на ляво на светофара преди стадиона. Казваш на чичката, че искаш да караш на полигона, лев на час май беше.

Link to comment
Share on other sites

Абе интересува ме.

Колаж-плакат?

Тоест ще направя голям колаж на пс-то си на Фотошоп и още няколко програмки, но ми е чудно къде мога да го изкарам в размер за плакат или нещо подобно :) ? Тоест за стена или врата като плакат?

Във някое фото ли къде? Нужна ми е малко информация и кви пари става въпрос?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали е излезнал конспекта за Медицинския колеж и ВМИ ако да от къде може да се вземе ако не кога ще излиза и пак от къде може да се вземе :) .

Търся мелодия на звънене тип умираща нокия ако знае къде да постна този RQ ще се радвам да сподели .

Благодаря много

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

В Тракия има, като караш от ВСИ в посока-стадион Академик. Завиваш на ляво на светофара преди стадиона. Казваш на чичката, че искаш да караш на полигона, лев на час май беше.

 

Благодарско :)

Link to comment
Share on other sites

uzito mislq 4 ee izleznal konspekta az ne se zanimavam s takiva raboti no moi pr. 6te kandidastvat i pedi 1/2 sedmici 1 razpravq6e 4e 6tql da hodi do vmi-to da si go vzima 6toto bil izleznal

Ако може да го попиташ по-точно дали е излезнал и от къде си го е взел ще бъда много благодарен :) и това ми стига благодаря .

Link to comment
Share on other sites

Абе интересува ме.

Колаж-плакат?

Тоест ще направя голям колаж на пс-то си на Фотошоп и още няколко програмки, но ми е чудно къде мога да го изкарам в размер за плакат или нещо подобно :) ? Тоест за стена или врата като плакат?

Във някое фото ли къде? Нужна ми е малко информация и кви пари става въпрос?

Близо до Дом на Науката и Техниката (Лъки Синема), точно до ресторант Тарикати на ул.Гладстон.

Link to comment
Share on other sites

Какво да направя, че шибания ми гсм оператор да не ми праща спамове? ..., а само служебни смс-и от рода на не сте си платили сметката.
Оплачи се на оператора в центъра за услуги. Ако не стане и така - сменяй оператора, поне има още два.

 

П.П. Отвреме-навреме като ме хванат карастанчовите звъня на *88 по малките часове и задавам разни въпроси. Ей-така, щото им плащам. Поне малко да си заработят парите :devil .

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Абе интересува ме.

Колаж-плакат?

Тоест ще направя голям колаж на пс-то си на Фотошоп и още няколко програмки, но ми е чудно къде мога да го изкарам в размер за плакат или нещо подобно :) ? Тоест за стена или врата като плакат?

Във някое фото ли къде? Нужна ми е малко информация и кви пари става въпрос?

 

В която и рекламна агенция да идеш, ще ти го изкарат. Там и ще ти предложат няколко варианта за изкарване. Размера на плакат е 50х70, а за да излезе добре на цифров печат трябва да е над 100 точки. За други видове печат, трябва да е над 300 точки. Казвам ти го само да знаеш преди да се заемеш с работата.

Link to comment
Share on other sites

Близо до Дом на Науката и Техниката (Лъки Синема), точно до ресторант Тарикати на ул.Гладстон.

 

Там няма файда, те не ги печатат сами, мисля.

 

По-добре както ти казаха, ама даже не в рекламна агенция. Повечето от тях също НЕ ги правят сами. Пробвай в "Зебра" например. Намира се като идваш от Герджика, след Видеозоната вдясно. И в добавка... минимум 300 dpi.

 

@AssassiN Пффффф пак постнах от на колегата юзъра.... Ще му натрупам постове май... :P

Edited by foxman
Link to comment
Share on other sites

като почнете с това поне 300 дпи и миниму 300 дпи....... хехе

 

E като го пуснат на сито печат или на офсет, на 72 точки какво ще му излезе? Освен големи и едри точки :D. На широкоформатна машина на 72 точки пак ще излезе по-добре, но ако ще се гледа от близо, пак ще се забелязват дефектите. Ако иска да му излезе мазно и хубаво, трябва да го направи на 100 минимум.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...