Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

до с.Подкова област Кърджали

защо?

 

Защото ако беше на морето, щяхме да му намерим купувач.

 

Трябва да се свържеш с агенция за недвижими имоти и да им го предложиш на тях. Друг избор нямаш. Доста трудно ще продадеш такъв парцел сам.

 

Ако беше на морето, щеше да станеш милионер за отрицателно време :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Чак да "сглобяваш" не е нужно. Това е стандартен кабел, почти всеки има такъв. Навремето се връзваха видео с телевизор с такива. Елементарен - 2 чинча от единия край - 2 от другия.

A toq deto e s 3 4in4a moje li da polzvam samo 2 ta????deto si e za DVD to i Televisora

Link to comment
Share on other sites

A toq deto e s 3 4in4a moje li da polzvam samo 2 ta????deto si e za DVD to i Televisora

 

Moже и аз лично съм го пускал ,но май ще работи само звука на моно другия е да стане стерео ;)

Link to comment
Share on other sites

Moже и аз лично съм го пускал ,но май ще работи само звука на моно другия е да стане стерео ;)

A ot Nastoikite na DVD to moje li da se napravi Stereo

Edited by Nostradamos
Link to comment
Share on other sites

A ot Nastoikite na DVD to moje li da se napravi Stereo

 

При положение, че кабела не пуска моно сигнал, да се съдереш не можеш да го изкараш стерео.

Link to comment
Share on other sites

някои знае ли дали има фото или някаф печатен център където мога да им занеса снимка и те да ми я направят на плакат?

мерси предварително :punk

 

Пробвай в дясно от Лъкито, точно отдясно на Тарикати има една печатница, там може и да ти свършат работата.

Link to comment
Share on other sites

Какви са глобите за изгубени документи (лична карта и шофьорска книжка) и съответно издаването на нови? Ако пледирам, че са откраднати ще ме глобяват ли пак?

и при двата варианта се плаща няква глоба,но при "кражба" е по малка.не знам колко е точно.

Link to comment
Share on other sites

abe dali ima nqkude v pld kudeto kato dam snimka i da mi e napravqt na puzel :) v smisul da e napravqt na ne6ot kato karton i na par4enca kato puzel 4e mn mi se struva got za podaruk / koito ot furuma se se6ta za koi e podaruka da ne mu kazva :)

 

Сефте чувам такова нещо, че се предлага изобщо като услуга, но при положение, че един пъзел 1500 части е 20 лева, такъв пъзел би трябвало да струва към 80-100.

Link to comment
Share on other sites

Какви са глобите за изгубени документи (лична карта и шофьорска книжка) и съответно издаването на нови? Ако пледирам, че са откраднати ще ме глобяват ли пак?

Може и да не те глобят, аз си бях изгубил личната карта миналата година и ми издадоха нова без глоба. Казаха ми, че някой си решавал дали ще ме глоби. Глобата мисля, че е 20 лева.

Link to comment
Share on other sites

e az nz dali se predlaga kato usluga no mi hrumna kato ideq i me kefi. a 6to puk da e tolkova skup, govorim za snimka da kajem format 15/10, pravqt 30tina par4eta moje i po-malko i gotovo. ne mislq 4e 6te trqbva da e tolkova skupo..

Защо не пробваш сам да го направиш: купуваш един готов пъзел, отгоре лепиш снимка и режеш. Много отдавна направих една снимка на "Металика" на пъзел, беше А4.

Link to comment
Share on other sites

еми може..аз мислех да го направя сам да ги лепна на картон и да ги режа, но твоят вариант е доста по-добър и лесен...пък и ще съм сиг че мяза на пъзел :)

Link to comment
Share on other sites

С кво да си изчиста ТФТ-то?

 

С мека суха кърпа. В кутиите на мониторите в офиса имаше кърпи с които става перфектно. Меки и без влакна които може да пуснат.

Link to comment
Share on other sites

Къде между пешеходния и пощата има банкомати на хеброс или HVB?

 

Eдиния за който се сещам е този на самата банка Хеброс а именно срещу дюнерите Аладин другия е от този банкомат в посока към пощата пак от лявата страна където е централата на БЗНС мисля срещу Мильо ;)

Link to comment
Share on other sites

С кво да си изчиста ТФТ-то?

 

еми имам предвид като е нацапан, не само да го избрша...

С навлажнена микрофибърна кърпа. Продават се в Метро.

Link to comment
Share on other sites

Как се казваше движението/сектата, който отричаха новите технологии?? Едни такива - обличат се с дрехи от 19 век, ползват каруци и свещи. Засичал съм ги няколко пъти по филмите, ама името им все го забравям - едно такова странно.

Link to comment
Share on other sites

Как се казваше движението/сектата, който отричаха новите технологии?? Едни такива - обличат се с дрехи от 19 век, ползват каруци и свещи. Засичал съм ги няколко пъти по филмите, ама името им все го забравям - едно такова странно.

 

мормони

Link to comment
Share on other sites

Как се казваше движението/сектата, който отричаха новите технологии?? Едни такива - обличат се с дрехи от 19 век, ползват каруци и свещи. Засичал съм ги няколко пъти по филмите, ама името им все го забравям - едно такова странно.

не са мормони, а амиши, всички мъже са с бради, и е забранено на децата да се женят за хора извън тяхното общество

Link to comment
Share on other sites

дайте моля идея за програмка за лично счетоводство аналогична на тази. или ми кажете къде да я потърся кракната.

вариаnтите с максимално опростен и интуитивен интерфейс като за възрастни хора силно ме интересуват.

някой ползва ли такива?

 

edit. открих майкрософтското мъни, ама май ще дойде доста сложничко. търся алтернативи.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Имам нокиа 6670,но нещо не мога да я свържа с ПЦ-то в нас.Инсталирал съм пс суит и драйверите за усб кабела в компекта(това от цд-то в кутията)

Когато свържа кабела към тел-а ми излиза долув дясно ,че е свързан 6670,но до тук.Пц суита не разпознава че е свързан поддържан тел и тва е.Как да си пращам мултимедиа...

Моля хора с такъв тел или 6630,6680(предполагам ,че е идентично) да ми помогнат

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...