Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, HEMO said:

Някой правил ли е скоро стенд на преден мост?Трябва ми читав човек дето знае какво прави,не лъскав стенд....

По-миналата година ходих при този и останах доволен въпросът е, че имаше доста работа и трябваше да чакам:
https://www.google.com/maps/@42.1683339,24.7450061,3a,75y,24.44h,66.69t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAUvW-9FbN1cMgB2EVLLMLw!2e0!7i13312!8i6656


Миналата година направих в Примекс като сменях гумите. Техниката им е добре, но човека ми се стори муден и бавен. Примекса поне ти е по-близо до вас.

Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да си поръчам греда 20х20, дължина 1.5-2м? Навсякъде намирам само 3-метрови...

Мога и намясто да отида, ако е в София.

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, HEMO said:

Някой правил ли е скоро стенд на преден мост?Трябва ми читав човек дето знае какво прави,не лъскав стенд....

Иван на бул. Освобождение 5 след Лукойла зад Кауфланд. Човекът е много в час.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Cayenne said:

Иван на бул. Освобождение 5 след Лукойла зад Кауфланд. Човекът е много в час.

 

Точно това е човека,препоръчаха ми го от поне пет места,смених шарнирите с нови,утре съм при него :-)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sasshko said:

Направих си Revolut карта, обаче не мога да си плащам с телефона защото ми е Samsung/ Android. А apple pay е възможно в БГ... Има ли решение за BG???

 

Ако не се бъркам андроид го бяха въвели това преди повече от 2 години и при тях се ползваше Google Pay :)

Link to comment
Share on other sites

Кой офис на А1 в Пловдив се води централен?

Смятам да преподпиша договора, но искам да изцедя максимум "отстъпки" и знам, че има старши служители, които могат силно да персонализират стандартните планове.

Като ще ме еб@в@т, поне да е с повече вазелин

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Няма "централен" офис. Всички са един бичим. Мога да ти дам номера на управител на един от големите офиси и да му звънна, за да направи това, което искаш.

Link to comment
Share on other sites

Така или иначе всички звънят някъде, за да поискат по-специална оферта. Питай ги каква оферта предлагат, ако се прехвърлиш от друг мобилен оператор. Може да вържат.

Link to comment
Share on other sites

On 8/13/2019 at 9:12 AM, vikktorpenchev said:

Така или иначе всички звънят някъде, за да поискат по-специална оферта. Питай ги каква оферта предлагат, ако се прехвърлиш от друг мобилен оператор. Може да вържат.

 За прехвърляне никой не се впечатлява,операторите се "разбраха" да не си подливат вода вече.Изключение са фирмените групи с акаунт мениджър,там вече може да се бориш за отстъпки...Играх го миналия месец с Мтел това,за 4 карти във фирмена група ми направиха отстъпка 300 кинта (бюджет му викат,може да си купиш нещо с тия пари като телефон примерно) Иначе за ориентир:подписах на 20 кинта такса-10GB интернет(4.6 в роуминг) безлимитни разговори в страната към всички(в това число и 0800)и 300 мин.към ЕС Сащ и Канада...За големи фирми може и по-добре със сигурност.

Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2019 at 7:50 PM, Mockingbird said:

Къде да си закарам колата да ми я изперат? 


Моята я праха в мивката на сина на пазача ми - доволен съм. Предупреждавам обаче - ако колата ти е по-стара и имаш платняна тапицерия по вратите най-верятно ще се отлепи и увисне, за таван предполагам няма какво да ти казвам, те и не се наемат да се пробват вече. Ако искаш ще ти кажа къде се намира и ще те пратя. 
 

On 8/12/2019 at 12:51 PM, alchemy said:

Кой офис на А1 в Пловдив се води централен?

Смятам да преподпиша договора, но искам да изцедя максимум "отстъпки" и знам, че има старши служители, които могат силно да персонализират стандартните планове.

Като ще ме еб@в@т, поне да е с повече вазелин


Централният офис е в Сити центъра до бетонния мост - цял етаж от сградата. Там обаче теб няма да те пуснат. Така че както казва колегата - всеки офис е еднакво удачен за теб. Винаги може да изискваш да говориш директно с управителя на офиса. Напоследък служителите са буквално от кол и въже, така че задължително го направи. Наскоро се опитваха да изнудват тъща ми и добре че късно разбрах, че щеше да има потрошени. Наглеци по операторите си позволяват са мамят и изнудват хората, като дори ги заплашват. Ситуацията с кадрите удря и тоя сектор и работата си е плачевна - не знаеш на какво къде ще попаднеш. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, HEMO said:

 За прехвърляне никой не се впечатлява,операторите се "разбраха" да не си подливат вода вече.Изключение са фирмените групи с акаунт мениджър,там вече може да се бориш за отстъпки...Играх го миналия месец с Мтел това,за 4 карти във фирмена група ми направиха отстъпка 300 кинта (бюджет му викат,може да си купиш нещо с тия пари като телефон примерно) Иначе за ориентир:подписах на 20 кинта такса-10GB интернет(4.6 в роуминг) безлимитни разговори в страната към всички(в това число и 0800)и 300 мин.към ЕС Сащ и Канада...За големи фирми може и по-добре със сигурност.

 

17 hours ago, Lucky Luciano said:

Тези 20 с ДДС или без ДДС са?

Аз съм обикновен потребител на Виваком и таксата е 21лв или 22лв и съм с подобно параметри: 12GB , 4GB в роуминг, неограничени минути в България и 100мин към Европа. 

Link to comment
Share on other sites

Договорът ти е стар 100%, чакай да видиш "новите" условия... Плюли са си в устите вече. Аз използвам една врътка на Теленор и си пазя плановете от 2015г., иначе е тотал щета.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Моята я праха в мивката на сина на пазача ми - доволен съм. Предупреждавам обаче - ако колата ти е по-стара и имаш платняна тапицерия по вратите най-верятно ще се отлепи и увисне, за таван предполагам няма какво да ти казвам, те и не се наемат да се пробват вече. Ако искаш ще ти кажа къде се намира и ще те пратя. 
 

Аз искам да изпера само седалките и облегалките, корите и тавана са добре. 2012-та е... Не че има значение... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky Luciano said:

Договорът ти е стар 100%, чакай да видиш "новите" условия... Плюли са си в устите вече. Аз използвам една врътка на Теленор и си пазя плановете от 2015г., иначе е тотал щета.

Стар съм като абонат 2015г иначе е преподписан на 10 Юни 2019.
Получавам оферта от типа L или L+ на цената на М (около -50% от таксата), но изтече ли договора и не го подновя +50% или 40+лв.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Lucky Luciano said:

Тоест си подновил на старите условия, нали така? Или са ти направили нова оферта?

На нова оферта за стар абонат. Преди бях на 3GB и 2000мин долу горе стандартен М М+. Реално от 20.29лв съм минал на 21.29лв и получавам L L+. Минутите ми стигаха, но исках повече интернет. Средно на месец потреблението ми е от 4 до 8гб. 
Вече всеки сам си преценя какво и колко му трябва. Реално интервала 20-25лв получаваш едно и също от трите оператора. 
Сестрата имат карти на фирма 15+г от времето на Мтел, като всяка карта е с  тип индивидуален план. Има карта без интернет с национални минути за 6лв, има и карта с повече минути в роумин . Идеята ми е да се пита в офис да каже какво и колко иска и да му отправят оферта. Всичко става с говорене

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...