Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Наушниците са удобни, а и различните падове влияят на акустиката.

 

...и то доста - в зависимост дали са кожени, велурени или от др. материал...дали самите слушалки са отворени или затворени...много са факторите и при качествените марки всичко това се предвижда и пасва още на ниво 'разработка' на конкретния модел.

Link to comment
Share on other sites

аз от бая време искам да си взема велурени и се чудя от къде? или трябва да дам на шивач по тия които имам да ми направи?

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, да даваш еда торба пари за слушалки, усилватели и прочие и в следващ момент да им слагаш каква да е изолация където и да е глупаво и най-вече ЛОШ ИЗБОР.

Link to comment
Share on other sites

 

Ако се окаже, че съм изпуснал срока за взимане, какво трябва да направя ? Да кажа на китайците, че не съм я получил и да ми пратят друга гривна или ? 
Направо пиши за нова, само не е ясно дали няма да трябва да я платиш пак и да ти върнат пари като получат първата обратно. Аз след една такава случка плащам за трекинг номер. Излезе ли 'гише Пловдив' търча в пощата дори и без бележката. Няколко пъти получавам бележката седмица след като стм си взел пратката.
Link to comment
Share on other sites

Как така да няма ефект - нали те изнервя...това не е ли достатъчно?

 

Именно де. Писал съм...ефекта е лош...и не само аз съм изнервен...просто влияе много кофти...целял се икономически ефект..дрън-дрън..да не сме на полюса..то и без това там все си е ден или нощ...пълни глупости..доста страни го отмениха това недоразумение...
Link to comment
Share on other sites

Ангеле, да даваш еда торба пари за слушалки, усилватели и прочие и в следващ момент да им слагаш каква да е изолация където и да е глупаво и най-вече ЛОШ ИЗБОР.

На мен проблема ми беше ясен още преди да ги взема. В случая не влияе по никакъв начин на звука, а и не е чак толкова голям проблем. Просто е дразнещо след 1 час слушане и искам да го реша. Много хора просто си ги модифицират. Аз не желая да ги модифицирам перманентно.

Link to comment
Share on other sites

Вчера имах клиент с този проблем, тествах през 3 различни устройства, отваря се и в трите режима на мрежата.

Link to comment
Share on other sites

На мен проблема ми беше ясен още преди да ги взема. В случая не влияе по никакъв начин на звука, а и не е чак толкова голям проблем. Просто е дразнещо след 1 час слушане и искам да го реша. Много хора просто си ги модифицират. Аз не желая да ги модифицирам перманентно.

 

81-16WJ6D6L._SL1500_.jpg

 

В Амазон

В Алиекспрес  - друг тип

Link to comment
Share on other sites

Някой да е сканирал проявена фото лента (става въпрос лента за фотоапарат от старите) ? Имам някакъв спомен, в описанието на скенера ми Канон, че може да се сканира лента, ама какво точно става? Едва ли на екрана после ще ми излезе снимката, ама знам ли?!?  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ако има такава опция за сканиране на негативи, точно така ще стане както си мислиш :) Какъв е модела на канона?

Link to comment
Share on other sites

Скенера е Canon Lide 90. Имаме с жената и 4 в 1 HP LaserJet Pro M127FN, но там не съм разглеждал толкова подробно менюала..

Link to comment
Share on other sites

 

В Амазон

В Алиекспрес  - друг тип

 

Мерси. Тия може и да свършат работа. Самоче са по-тесни. Ще потърся още.

Не се бях сещал да го търся като продукт. Просто бях видял, че различни раници, спортни колани за автомобили, бебешки колички и т.н. имат подобни ленти и смятах направо да импровизирам с тях. Писах тук, защото не знаех какво точно да търся.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ако имаш някой шивач, или някой вкъщи, които може да ти ушие калъфче, не е проблем материала който ще сложиш вътре, даже мисля, този вариант е по-добър, защото може и с копчета, може и със зипче, от кожа или специален плат. А вътре едно парче мемори пяна и си пич.

Link to comment
Share on other sites

Вчера имах клиент с този проблем, тествах през 3 различни устройства, отваря се и в трите режима на мрежата.

Да не съм бил аз, защото при мен все още не се отваря. Казах на съпорта да звъняъ след 14ч, те са звъняли 3 пъти преди това

2016_03_28_14_05_26.png

bilder uploaden

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Може и ти да си бил... Макар че колегите вече са поели случая, още снощи към 9 и нещо беше, а като гледам, е и приключен. Кеш чисти ли? Друг браузър?

Link to comment
Share on other sites

Да снощи звънях. Проблема е от тел и от флашка. Опитах с 3 браузъра. В момента в който мина на wifi сайта се зарежда и от двете устройства

Link to comment
Share on other sites

Тествахме току-що на сони, нексус, два различни самсунга и два различни айфона - навсякъде се отваря...Хм...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...