Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Сотбиса да даде 100 лева за една шапка?!? Това и да го видя на място в магазина как плаща пак няма да го повярвам. :lol:

Ангеле, ако не намериш нещо подходящо, мини през нас, но най-късно до 11 часа, понеже после излизам за цял ден. Имам една почти същата, черна и даже още не съм я слагал...но само ако обещаеш да ми я пазиш. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде ги видя две? Аз за една знам, от поне 20 години, но там шапките са класика и се въртят около 100 лева за елементаризми. 

 

Една до друга са или бил фирнал като съм ги гледал, но надали. 2 са си, една до друга, освен ако не са 2 помещения на една и съща шапкарница :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не бях обърнал внимание на twin куполчетата досега...  :grin:

 

По темата - Ангелчо, там шапките наистина са скъпи, всичко е ръчна изработка. Не са за лиготии. Иначе аз такава шапка си купих от Джъмбо, мисля в диапазона на 10-те лева беше. Ще я откриеш при маските и другите парти истории. Не очаквай да е нещо съществено, но за тематичо парти става...

 

1917194_10207670287172791_57628528993870

Link to comment
Share on other sites

Новогодишното парти беше с тематика 20-те и 30-те...  :grin:

 

Мъжете

 

1918730_10207670283812707_38038598291505

 

Жените

 

12509080_10207670280052613_6848711906388

 

Естествено всички мъже бяха гангстери...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пламене, аз едвам станах в 11 и 30, ти ми разправяш най-късно до 11 :D

Видене, мерси, в Джъмбо имаше точно това, което ми трябваше. И то на цена от 6 лева :D

 

PS г-н Мидекс, естествено, че няма да дам 100 лева за нещо, което ще сложа 1 път, пак се уредих с няква китайска шапка :moon:

Link to comment
Share on other sites

/off  Сега Пламен ще ти обясни как тая шапка може да се купи за 2.50. Нищо че ще дойде при теб 37 дни след събитието, за което ти е нужна...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

/off  Сега Пламен ще ти обясни как тая шапка може да се купи за 2.50. Нищо че ще дойде при теб 37 дни след събитието, за което ти е нужна...  :laughing:

 

Почти позна - 2 кръгло и около 25 дена. :D

Link to comment
Share on other sites

Поръчах един хладилник миналия петък от емаг, във вторник трябваше чрез Спийди да го доставят, аз още в понеделник звъннах и се разбрах да отложим доставката за събота 26. Във вторник ми звъни куриера сутринта в 7.30 и на него му казвам и се разбираме за събота. Освобождавам се от работа, вися цяла събота да ги чакам, никой, проверявам в сайта, проследяване на доставка, в сряда неуспешна доставка, без да ми звъннат без нищо, насрочили нов час за доставка за 26 май, та мога ли утре като им звънна да претендирам  за някакво обезщетение за загубеното ми време и като се има предвид, че следващия ден в който съм свободен и мога да съм си вкъщи да приема доставката е петък евентуално, или да има тегля едни майни и да връщат хладилника от където са го взели (не е платен, нито имам сключен някакъв договор, но е на добра оферта, 70 лв под сегашната му цена)

Link to comment
Share on other sites

Не 26 март е вчера, те са я насрочили сами доставката за след 2 месеца, ясно ми е, че е грешка, ама искам да ги накарам да си платят задето ми изгубиха времето.

Link to comment
Share on other sites

Къде да се разпиша за отмяната на това безумие наречено смяна на времето? И какъв е шанса да се отмени? И изобщо има ли такъв?:(

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми ..... нещо, което да увия около друго нещо с цел омекотяване. Общо взето, представям си го като бандовете, които се слагат на някои раници, детски колички и автомобилни предпазни колани. Също съм виждал да се слагат подобни бандове и на други места, с цел определен елемент да бъде покрит, за да не драска/пречи.

 

Трябва ми, за да модифицирам едни слушалки и да увия въпросният продукт около горната част, с цел повишаване на комфорта. Просто изобщо не знам какво да търся. Дори не знам как се наричат. Единственото изискване е, да може да се залепи/закопчее, а не да е нужно да се нахлузва.

 

Широчината на елемента, който искам да увия е 5-6см. Широчината на този продукт, може да е само 10-15см. Не е нужно да е по цялата дължина на слушалката.

 

Общо взето искам да направя това:

 

800x600px-LL-80f71ffa_AlessandroYellowSt

Link to comment
Share on other sites

Според мен - спри да слушаш само на слушалки или поне малко размесвай слушането и с колони. :grin:

Трябва ли да има фасон това, дето ще го лепиш или само ти ще си го гледаш и държиш единствено да ти е удобно?

Link to comment
Share on other sites

Според мен - спри да слушаш само на слушалки или поне малко размесвай слушането и с колони. :grin:

Трябва ли да има фасон това, дето ще го лепиш или само ти ще си го гледаш и държиш единствено да ти е удобно?

 

Аз и на колони слушам. :) Просто за да постигна същото качество от слушалките на колоните - ще трябва да вложа много, много пари.

Ами хубаво е да е от някакъв естествен материал - кожа примерно, за да не ми се спарва главата. Само аз ще си го гледам. Слушалките са за домашно ползване. Под лепене имах предвид велкро, а не лепило. :) Не искам да ги модифицирам перманентно.

 

Ангеле, иди си вземи едно парче тръбна изолация от Изогоматерм и си го нахлузи където искаш. 

 

Няма да ми свърши работа щом трябва да се нахлузва. Трябва да може да се закопчее/залепи с велкро. Като това на снимката по-горе. А и е хубаво да не е някакъв изкуствен материал като тръбна изолация.

Link to comment
Share on other sites

Ти това горе за естествен материал ли го имаш, щото не е.... И в крайна сметка искаш да ти е меко на главата или да ти отива на чорапите? Изолацията се цепи странично - има си фабричен шев - и се нанизва.  

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че напоследък невинаги съм съгласен с мнението на тоя над мене, в момента (явно без да иска :lol: ) написа точно това, което аз се канех да напиша. :thumbsup:

Ангеле, на първо време за да не ти убива, вземи наистина една подходяща термоизолация за тръби (има всякакви размери), цепни я по дължина с макетен нож и за без пари ще си имаш мекичко на главата...пък ако ти допадне, после може да я капнеш с лепило по шева, за да не се върти.

 

П.П. А и с нея няма да развалиш кой знае колко фасона на слушалките.

Link to comment
Share on other sites

В желанието си да помогна, ще допълня: даже не и лепило, а двойно лепящо тиксо. Така ако резултата не те кефи, може да се махне и почисти без следа върху слушалките.
П.П. Имам някъде меки рингчета от такива слушалки: http://allearchiwum.pl/sluchawki_tcm_srs_headphone_bcm-697307497.html

Ако смяташ, че те устройва ще ровя и като ги намеря ще ти ги подаря.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Как така да няма ефект - нали те изнервя...това не е ли достатъчно?

 

@alchemy, доколкото разбрах той не търси рингове, а нещо като лентата отгоре, но по-мекичко. А иначе ринговете рядко стават за други модели слушалки, от тези, за които са предназначени, защото почти винаги имат специфична елипса с кант, който се нанизва плътно само на оригиналните слушалки....че даже и с кръговите пак е същата ситуацията - много рядко може да улучиш да пасне на нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...