Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

И аз това щях да му напиша, но той го знае. Освен това не знам да има "сигурен сайт" за продажба втора ръка, вкл. и Ибей, ако и там да имаш известни защити.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи първо отиваш в страницата на кеша: chrome://cache/ (about:cache също работи).

Лошото е, че кеша излиза в идиотски вид. Първо намираш линка за самото изображение (по името на файла), след това като цъкнеш на линка ти излиза всичко в текстов вид (включително hex представянето на изображението). На този линк обаче има обяснение плюс съответния туул, който ще ти помогне да извлечеш съдържанието.

 

Проблемът е, че не знам кой е линка  :rolleyes: Няма ли начин да ги видя като картинки? Реално една картинка ми трябва да видя. 

Link to comment
Share on other sites

И аз това щях да му напиша, но той го знае. Освен това не знам да има "сигурен сайт" за продажба втора ръка, вкл. и Ибей, ако и там да имаш известни защити.

Винаги бих предпочел ebay пред произволен нашенски магазин (и то не само онлайн ами всякакъв)

Link to comment
Share on other sites

http://genesis-zone.com/en/product/m12-maxi-gaming-mousepad/

 

BpjZJoH.jpg

 

Btw, вариантът с каналчета за кабелите се получи идеално - с кръгла раш пила за дърво :) Не е най-елегантното решение, но съм много доволен от резултата.

 

Тъй като, докато се натутам, тази подложка е изчерпана. Идея откъде другаде да я поръчам. Щях миналата седмица, завъртяха ме някакви задачи и забравих. Сега се присетих, ама гредичка...

Link to comment
Share on other sites

Имам 3 такива, само че RAZER Goliathus с различни размери (в милиметри) - 600х300 (speed edition), 700х300 (control edition), 800х300 (speed edition). Проблемът е че и трите си ми харесват и не смятам да се разделям с някоя от тях, а всички останали размери и видове (около 10 броя) вече продадох във форума. Какъв размер ти трябва и в какъв срок, а също така непременно ли държиш да изглежда като тази на снимката...и освен това - 'спийд' или 'контрол', понеже има голяма разлика между двете?

 

P.S. В последния пост на тази тема може да видиш как всъщност изглежда на плота ми онази дето е 700х300.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е, че не знам кой е линка  :rolleyes: Няма ли начин да ги видя като картинки? Реално една картинка ми трябва да видя. 

На този етап май няма, много дърварски са го направили. Трябва някак си да гледаш линковете (само на jpg картинки да речем ако си сигурен, че е в този формат) и да използваш the best guess.

Link to comment
Share on other sites

Ebay.

 

И аз това щях да му напиша, но той го знае. Освен това не знам да има "сигурен сайт" за продажба втора ръка, вкл. и Ибей, ако и там да имаш известни защити.

 

-Знам го Ибея разбира се, но не съм пазарувал от него, а само от Алиекспрес и ми беше интересно, дали няма сайт еквивалент на Ибей, но китайски, заради по-ниските цени и фрийшипинга :)

-Можете ли да ме насочите към тема, където е разисквано как се пазарува от ибей - или е същото като в Алиекспрес.

Link to comment
Share on other sites

Че то в Ибей повечето продавачи са китайци, но ако държиш всички да са китайци - може да влезеш в китайския Ибей, стига да се оправиш с йероглифите. :laughing:  И не - не е същото като в Алиекспрес...

Link to comment
Share on other sites

Тъй като, докато се натутам, тази подложка е изчерпана. Идея откъде другаде да я поръчам. Щях миналата седмица, завъртяха ме някакви задачи и забравих. Сега се присетих, ама гредичка...

 

Corepad.com имат доставка и до България. Имат и размер 1200х600 1500х700

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш метър и половина на 70 сантиметра?!? :online2long: Че за какво ти е такъв чаршаф - за покривка на масата ли ще се ползва и интересно каква му е цената...

 

Едит: Пробвах да си поръчам една - не стана, писа ми, че нямат дистрибутор в България и ми отказа поръчката...даже и не ми каза колко струва...по-точно ме препрати към един отдавна неработещ сайт.

 

Едит2: Не намерих тая дето е метър и половина, но намерих "по-малката" с размери 1200 x 600...само дето мисля, че на цена 45 евра без доставката няма да му допадне много... ;)

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш метър и половина на 70 сантиметра?!? :online2long: Че за какво ти е такъв чаршаф - за покривка на масата ли ще се ползва и интересно каква му е цената...

 

Толкова. Аз си го направих на нещо като за възглавница за дивана :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме насочи към човек или печатница, който\която да приемат поръчки за малки тиражи? Става въпрос за 100-200 флаера (формат А3 прегънат на две) и 1000 визитки.

И втори въпрос - Къде мога да дам за щамповане или бродиране на лого\лога, на няколко комплекта работно облекло?

 

П.п. Всъщност визитките на всякъде ще ми ги направят, но на бройката флаери се мръщят.....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме насочи към човек или печатница, който\която да приемат поръчки за малки тиражи?

 

Тук - разговарял съм със собственика, печата произволни бройки, ако искаш и 10 даже...

Link to comment
Share on other sites

Тук - разговарял съм със собственика, печата произволни бройки, ако искаш и 10 даже...

Благодаря, Пламене, сега остава да получа отговор и на втората питанка :))

Link to comment
Share on other sites

За щампи - Канапе

https://www.facebook.com/kanapestudio/

 

Или коя да е фирма, предлагаща щамповане на тениски.

 

За бродерия обаче - не знам.

Link to comment
Share on other sites

Тук - разговарял съм със собственика, печата произволни бройки, ако искаш и 10 даже...

Собственикът е съфорумец ;). Не е активен отдавна, но все пак...
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме насочи към човек или печатница, който\която да приемат поръчки за малки тиражи? Става въпрос за 100-200 флаера (формат А3 прегънат на две) и 1000 визитки.

И втори въпрос - Къде мога да дам за щамповане или бродиране на лого\лога, на няколко комплекта работно облекло?

 

П.п. Всъщност визитките на всякъде ще ми ги направят, но на бройката флаери се мръщят.....

Всичко това при Жоро: http://studiogrif.com/ и визитките и щампите върху плат и т.н. 

Link to comment
Share on other sites

От къде може да се купи (ако изобщо се продава) едноцветен винил от сорта на 2 кв.м. и още по-добре ако има избор на цветове?

Link to comment
Share on other sites

От къде може да се купи (ако изобщо се продава) едноцветен винил от сорта на 2 кв.м. и още по-добре ако има избор на цветове?

 

Виж в Микроасу, БрезентиБултекс

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Има ли значение марката на обемния бойлер който ще си купя до 250лв? Някакъв 80л ... 3кв ... гледам разни Тесита, Елдом, Дипломат ... на вид еднакви, на гаранции близки ... нещо съществено за което трябва да се знае има ли?

 

http://www.technopolis.bg/bg/Tank-water-heaters/Tank-Water-Heater-ARISTON-PRO-R-80-V-3KW-EU/p/722172 тва ся ...тоя "титаниев" резервоар аджеба реално файда има ли или е просто някакви простоии... серпентина 1, серпентина 2 гледам пише на някои от моделите?! 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Имам Теси 120 л, ама не съм очарован от качеството. Първо нагряха кабелчета под капака и го деформираха, после ключа се стопи, после терморегулатора се предаде и не намерих същия и... Бих предпочел варненски, ама в момента, в който древния 80 литров сдаде багажа, нямах време за обикаляне и в близкия магазин само този имаше 120 л в граничните за мен размери.
Та, ако питаш мен - вземи си варненски.

Link to comment
Share on other sites

"Елдом" - 2 бр. емайлирани, работят вече много време (години) безпроблемно. Какъвто и да взимаш обаче - гледай да е с плавен регулатор и скала за температурата - много е удобно.

Link to comment
Share on other sites

http://www.technopolis.bg/bg/Tank-water-heaters/Tank-Water-Heater-ELDOM-80M2-3KW-72268E34-SMART/p/729672

 

http://www.technopolis.bg/bg/Tank-water-heaters/Tank-Water-Heater-ELDOM-80%D0%9C2-3KW-72268T-GREEN-LINE/p/729536

 

http://www.technopolis.bg/bg/Tank-water-heaters/Tank-Water-Heater-TESY-GCV6SL-80-44-30-B11-TSR/p/725842

 

http://www.technopolis.bg/bg/Tank-water-heaters/Tank-Water-Heater-ELDOM-80M2-3KW-72268E-ADV/p/729515

 

явно аз не питам като хората, нищо не ми говорят нито тва "плавен" регулатор, нито "емайлиран"... знам какво значи, обаче не мога да разбера има ли реално значение всичко това.

 

Тия горните съм сортирал, от сайта на Технополис. Аз като човек който нищо не разбира, не мога да оценя без да съм ги имал каква е разликата между тия модели и какво е тая серпентина, каква й е функцията?!

 

Сегашния бойлер е накъв скапан "Дипломат" върху който се се упражнявали какви ли не майстори и не загрява нормално, ясно ми е, че всеки нов бойлер ще е по-добре, но искам да взема някав който да си изкара гаранцията и да не го мисля и като се изкъпе човек, след 1 час макс да е загрял нормално и да има бол топла вода отново. Надявам се да не прекалявам с въпросите, накрая ще купя сигурно най-скъпия щото нищо не вдявам и тва е.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...