Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ееее, Магданозе - за толкоз работа мисля, че даже можеш да го изнудиш и за една черна...или направо за една жива. :laughing1:

 

P.S. Дедо = експлоататор! :woot

Дедо е пич!

Ама се пробва да рендосва тънка лайсна в случая....

Link to comment
Share on other sites

900х400

 

Днес пристигна новият ми "килим" - 900х450 :) Усещането е страхотно, предлага голяма свобода на движение с мишката и същевременно още повече обездвижва така или иначе трудноподвижната клавиатура. При това за 25 лв!!!

Link to comment
Share on other sites

http://genesis-zone.com/en/product/m12-maxi-gaming-mousepad/

 

BpjZJoH.jpg

 

Btw, вариантът с каналчета за кабелите се получи идеално - с кръгла раш пила за дърво :) Не е най-елегантното решение, но съм много доволен от резултата.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Btw, вариантът с каналчета за кабелите се получи идеално - с кръгла раш пила за дърво :) Не е най-елегантното решение, но съм много доволен от резултата.

 

Демек си ял от гърба на бюрото  :grin:

 

Къв е тоя канвас бре! След месец искам да ми споделиш практичност на тема чаши и чинии изоколо и съответно хигиенизиране. 

 

ЕДИТ - Кошчето троши гипса. Нали пише Кошче, не Копче :)

Link to comment
Share on other sites

Днес пристигна новият ми "килим" - 900х450 :) Усещането е страхотно, предлага голяма свобода на движение с мишката и същевременно още повече обездвижва така или иначе трудноподвижната клавиатура. При това за 25 лв!!!

 

И аз искам, и аз искам. Откъде го поръча?

Link to comment
Share on other sites

Днес пристигна новият ми "килим" - 900х450 :) Усещането е страхотно, предлага голяма свобода на движение с мишката и същевременно още повече обездвижва така или иначе трудноподвижната клавиатура. При това за 25 лв!!!

 

Честито! И аз това казвам - свободата на движение е незаменима, а при мен дори е още по-осезаема, защото мониторът ми не е срещу мен, а вляво и според моментното положение на мишка, клавиатура и други уреди около мен мога да работя или в дясната половина, или направо да си сложа целия лакът, да се придвижа плътно до монитора и да работя в лявата половина на плота. :))

 

...а за 25-те лева с многото удивителни - те толкова си струват. :)

Link to comment
Share on other sites

Кошче е, ама скапаната камера на HTC-то е ... скапана :)

Вляво има още почти 2 педи разстояние, така че чашите не са проблем. Чиниите са друго нещо. Подложката се води waterproof, но нямам намерение да тествам дали е супа-proof или луканка-proof, така че ще я махам, когато ще се манджори. Така или иначе е пригодена за работа/гейминг, а не за софра :)

 

@LuckyLuciano: http://megamag.bg/139753/kompyutarna-periferiya/geymarska-podlozhka-za-mishka-gaming-mouse-pad-m12-maxi

 

...а за 25-те лева с многото удивителни - те толкова си струват. :)

 

Аха, подобните варианти на Razer, Steelseries и Roccat са към 80 :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Кошче е, ама скапаната камера на HTC-то е ... скапана :)

Подложката се води waterproof, но нямам намерение да тествам дали е супа-proof или луканка-proof, така че ще я махам, когато ще се манджори. 

 

 

Така или иначе двете неща при теб се покриват. Щото си яка! Махане и слагане... Удобство и чудо  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аха, подобните варианти на Razer, Steelseries и Roccat са към 80 :)

 

China-версиите на RazeR с подобни размери (които гарантирам, че са докарани почти 1:1 и като дизайн, и като покритие, защото съм имал досег и с оригиналните), също са по 25 лв....нали знаеш, че имам такава, чакам още 2 с подобни размери, а и в последните 2 месеца през ръцете ми минаха поне още 10 различни Goliathus и Mantis (във варианти Control и Speed), които вече са по съфорумците, а GammaRay даже си взе 3 или 4, вече забравих на колко пъти си поръча. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам еквивалент на това старо куче отпреди 10 години

 

Kd0quv8.jpg?1

 

Изтрито е до полир вече, но подсветката все още работи  :laughing:

 

Стара цена - 15 лева

Link to comment
Share on other sites

Е, не всички са на "ти" с пазаруването от китайските пазари :) Аз от ОК не смея да си поръчам нещо, да не говорим за Китай.

 

А аз откакто хванах китайските връзки, бюджетът ми се олекоти значително, понеже като изключим храната, дрехите и едрогабаритната техника - всичко останало си го поръчвам от там. :)

Каквото и да си говорим, но всичко дето взимам от там - в 95% от случаите е 2-3 пъти по-евтино, отколкото ако същото си го взема от тук...и качеството отново е същото, защото и нашите търговци го купуват пак от там, с разликата че повечето от тях малко "странно" си калкулират търговската печалба. ;)

Link to comment
Share on other sites

А аз откакто хванах китайските връзки,

 

Където качеството е за точно съответната бройка... Но пък някак си напук на червенокосата, доста ерудирана лелка в Митницата, която те мрази, някак си уцелваш. Или поне едно от 3 - другите се продават :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Качеството за съответната бройка е точно толкова за бройката от Китай, колкото е и за бройката от тук, с разликата, че ако "от тук" ти се прецака, обличаш се и отиваш да се разправяш в магазина (ако стане), а ако е прецакано нещо "от Китай", оплакваш се на китаеца или на Пейпал без да излизаш от вас. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой ден трява да ми кажеш кой точно китаец да пребия на тема софта на регостратора... Па да се дигна така, па да му Осуча врата около главата... Примерно  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аз питах ли те тогава "казвай ако има някакви проблеми, да се оплакваме своевременно"...ти каза "не" - що не щя да подадем контестация? Ей и Кръстника случи на проблеми с неговия, ама май го върна доколкото си спомням...

Link to comment
Share on other sites

Аз питах ли те тогава "казвай ако има някакви проблеми, да се оплакваме своевременно"...ти каза "не" - що не щя да подадем контестация? Ей и Кръстника случи на проблеми с неговия, ама май го върна доколкото си спомням...

 

Аз съм особен вид българин - съобразявам се с китайските творения. След като съм го избрал и си ми го вземАл , нямам какво да коментирам. Освен че синът ти е пич. 

Link to comment
Share on other sites

Ей и Кръстника случи на проблеми с неговия, ама май го върна доколкото си спомням...

А, не съм го връщал, няма как да го върна на някакъв китаец от ибей. Просто веднъж коментирах, че трябваше да си взема регистор от нашенска фирма и тогава със сигурност нямаше да имам никакви проблеми с връщането.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък...от Ибей ще купуваш регистратор, аз веднъж изглупих да си купя от там регистратор и ми пратиха такъв с ниския клас чип. Купуваш от някой доказал се онлайн магазин и тогава нямаш никакви проблеми с връщане, заменяне и т.н.

А иначе от списъка на "доказалите се магазини" съм на път да изключа TinyDeal, въпреки че имам доста покупки и от тях. Нещо много започнаха да се тарикатят напоследък, да правят фалове и фалшиви намаления, платени лотарии, а и какъвто спам от тях ми пристига в пощата всеки ден...просто не е истина...определено започнаха да ме изнервят.

 

П.П. И като се разприказвахме за сайтове - да споделя едно мое заключение. Отдавна подозирах, че GB и EB може да са на един собственик поради многото сходства в продуктовата и ценовата им листа, но едва наскоро ми направи впечатление, че всичките покупки, които правя от единия или другия сайт, отиват в една и съща банкова сметка, така че определено GB е производен на EB, понеже първият го има от доста отдавна.

Link to comment
Share on other sites

 

Аха, подобните варианти на Razer, Steelseries и Roccat са към 80 :)

 

Аз доскоро само за Corepad.com бях чувал с подобни огромни "килимчета"... но пък имат и такова с размери 1.20х0.60м

Link to comment
Share on other sites

За около 400 лв. каква система за слушане ма музика да подаря?

Нещо такова:

 

http://www.technopolis.bg/bg/Micro-audio/Audio-system-PHILIPS-FX25/p/173321

 

или по-добре

 

http://www.technopolis.bg/bg/Home-theaters/Home-theater-PHILIPS-HTD-3570/p/33659

За 400лв определено второто. Тия първите мини системи трябваше да спрат да ги правят преди 10 години. Те и тогава бяха шит, с много малки изключения.

 

За 400лв е най-добре един стерео усилвател втора ръка и 2 колони, пак втора ръка, въпреки, че има и едни готини Ямахи.

 

 

http://www.technomarket.bg/tonkoloni/yamaha-ns-50f-bl-09048419

 

Цената е за чифт.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...