Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

трябват ми 6 крушки ЛЕД от този тип > BA15s

 

По нета ли да поръчвам от китай или вече няма чак такава разлика в цените? 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

трябват ми 6 крушки ЛЕД от този тип > BA15s

 

По нета ли да поръчвам от китай или вече няма чак такава разлика в цените?

 

Разлика може и да има, може и да няма...според това откъде купуваш (тук и там). Лично аз много отдавна купувам единствено от китайците, но навремето от "Пещерска" бях взел 2 броя червени комбинирани габарити & стопове (май бяха няк'ви такива) - не си спомням на каква цена ги бях взел, но все още си светят безпроблемно след толкова години.

 

Как се казва кафето(или може би е ресторант), което се намира на античния стадион на джумаята?

 

Central Place

Link to comment
Share on other sites

Гледам Димитров и Надал и се питам: защо подяволите пъшкането в тенеса не е забранено? Супер дразнещо е...

Да го забранят и във фитнес залите!

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой, който като мен пие чешмяна вода, или всички са минали на минерална/кани за пречистване? 

Аз,но само в СОфия. Пловдивската е много гадна...

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой, който като мен пие чешмяна вода, или всички са минали на минерална/кани за пречистване? 

 

Никога не съм пил чешмяна и не възнамерявам да го направя ; също така не възнамерявам повече да си купувам San Benedetto - вече втори път се изработвам с тая вода...ако го направя и трети път, моля някой да ми удари един шамар! :notify:

 

 

А тоя брояч откъде черпи данните в реално време - от кражбите в държавата ли? :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

В централен водата от чешмата не стаа. Само минерална или от кана. На Янко Сакъзов биваше преди ама от година - две е леко зле.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой, който като мен пие чешмяна вода, или всички са минали на минерална/кани за пречистване? 

 

Аз в Кичука обаче и то около половината време другата половина от кана. В кършияка беше отвратителна.

Аз,но само в СОфия. Пловдивската е много гадна...

Ти си луд. Аз по-гадна вода от в София не съм пил (живеех в Лозенец старата част между City Centur-a и Семинарията)

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой, който като мен пие чешмяна вода, или всички са минали на минерална/кани за пречистване? 

Да, аз пия основно такава. Ако ми се пие навън, тогава си купувам.

 

Да чукна на дърво, проблеми не съм имала.

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив си пия чешмяна, в София не. Иначе избягвам да пия минерална, най-вече купуваме изворна или трапезна. Минералната не е хубаво да се пие продължително време. Най-хубаво е да се менкат.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност чешмяната и в Пловдив и особено в София си е съвсем прилична сама по себе си. Друг е въпроса в тръбите от където идва и разликата, че на места тотално не става за пиене. Аз лично пия само вкъщи, а ако съм на гости или някъде другаде - избягвам чешмяната.

Link to comment
Share on other sites

Аз в Кичука обаче и то около половината време другата половина от кана. В кършияка беше отвратителна.

Ти си луд. Аз по-гадна вода от в София не съм пил (живеех в Лозенец старата част между City Centur-a и Семинарията)

Не знам. Ок си е в студентски. Сега може и от тръбите да е. В Лозенец тръбите не са сменяни от 100 години сигурно...

Как сравнявате планиска вода с така изпомпена от марица :D 

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой, който като мен пие чешмяна вода, или всички са минали на минерална/кани за пречистване? 

 

Не си подритвай здравната книжка. И аз пия чешмяна вода, но при мен е зад два филтъра на входа и си позволявам нещо то типа на 3-4 чаши в седмицата. Теб те знам, че си в нЕква полуселска зона, но пак не те съветвам. 

 

В централен водата от чешмата не стаа. Само минерална или от кана. На Янко Сакъзов биваше преди ама от година - две е леко зле.

 

НИКЪДЕ водата от чешмата не стаа. Съвсем скоро идва време да сменя филтъра и ще заснема един клип, каня се от бая месеци. Веднъж вече в снимки показах какво става.

 

Вкъщи водата вече има съвсем осезаем вкус, което според мен не е нормално, затова питам. Май е време да инвестирам в кана. Предложения?

 

Каните са пълни глупости - лично мнение. Инсталирай си филтрационна система на входа и си готов - така пазиш и уредите си. Аз имам и осмоза вкъщи, но почти не я ползвам. Просто филтрацията е абсолютно задължителна! И е напълно достъпна, както и евтина откъм поддръжка.  

Link to comment
Share on other sites

Кана Брита или руската Аквафлор. И двете съм ги пробвал и ги ползвам - за мен са еднакви, а водата, минала през кана е коренно различна на вкус. Особено, когато филтърът е чисто нов. Кара ме да пия с литри. Водата от чешмата става само в Кючука, защото идва от каптажа в Храбрино. В другите части на града, водата е от вододайна зона към Скутаре /или в оня район/ и е отвратителна! Дори в центъра, когато филтърът на каната е на 2 седмици и се помирише самата кана вътре, мирише отвратително! Пробвал съм същото в Кючука, защото реших, че успешно си внушавам - резултат - филтър с вода от Кючука, дори на 2 месеца, изобщо няма дъх, докато този от центъра е ад!!!

 

А да - другият начин е филтър на входа. В тая връзка - къде са най-читави и цените са добри? Последно гледах в ГОА Тракия, но така и не запомних нищо като цени.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Аз пия по 3-5 литра на ден. И вече съм на центъра, Петрунке :)

Ще си взема някаква кана за проба, на фона на твоето негативно мнение съм чувал дузина позитивни. 

Link to comment
Share on other sites

Аз пия по 3-5 литра на ден. И вече съм на центъра, Петрунке :)

Ще си взема някаква кана за проба, на фона на твоето негативно мнение съм чувал дузина позитивни. 

 

Тая кана ще ти излезне дявол на магаре, не друго. 

Link to comment
Share on other sites

Просто филтрацията е абсолютно задължителна! И е напълно достъпна, както и евтина откъм поддръжка.  

Колко е достъпна и как, и къде се слага в стар панелен блок?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...