Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мне - НОИ, бившите Ортопедии, стая 105. 

 

Не, ама да  :grin: Там, където те пратих, също се подават болнични и се чака макс 2мин. Абсолютно умишлено те пратих там, а не зад Лайпциг.

 

Не разбрах дали мога да вържа един принтер с два различни входа, на два различни компа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

А още по-лесно е да караш с лещи/скиорска маска.

Това с лещите ми е минавало през главата, ама за едното каране до работа ... там да свалям лещите, да слагам очилата (за комютър са различни от ежедневните), после на връщане пак да си бъркам по очите.... не ми е оферта. От друга страна ползването на лещи при спорт, ако ще и градско колоездене, ми се струва доста по-безопасно от носенето на очила. Абе замислям се понякога.

В този ред на мисли и аз да задам кратък въпрос: някой със сходен проблем и впечатления от лещи? Трябва ли да минавам през очен лекар за да ми се изпишат или като си знам данните на очилата е достатъчно да се занеса до аптеката?

Link to comment
Share on other sites

Трябва да минеш през очен, най-добре с компютърна диагностика. Друг вариант са ти някакви бюджетни очила с диоптър за спорт, макар че такива вече няма на нашия пазар...Най-евтиното е 120лв...

Link to comment
Share on other sites

Абе верно, де е нашия най-любим модератор? Кво става, някои има ли инфо?

 

Кой тоз' и има ли изобщо такова животно като "любим модератор"? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

...

 

Не разбрах дали мога да вържа един принтер с два различни входа, на два различни компа.

Има USB Switch-ове. Ръчно превключваш. Имам такъв. Мини да го погледнеш.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си за едни Drag Stiletto http://www.ustrem-bg.com/shop/glases/339-dragomir-stiletto.html 

Само дето първо имам доста други неща за купуване и свободни пари около 130-140 (със стъклата) не ми остават и за това :( 

Link to comment
Share on other sites

Дааа, Пешо, присъединявам се към искането на конкретен линк :P Кое мисли ще е по-добре шимански или драгски очила? Като имаш предвид, че говорим за такива, на които може да се закача диоптър!

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ и аз се включвам в искането за линк.И как става тая работа със закачането на диоптрични стъкла?От хиляда години търся евтино решение за тъмни (слънчеви) очила с диоптър....

Link to comment
Share on other sites

Ако носиш диоптър - продават се само филтрите, който подобно на щипка се закачат дискретно към наносника на очилата и така отпред погледнато получаваш слънчеви очила. Форми имат разни, да ти напаснат на очилата. През тях виждаш първо през стъклото, после пред филтъра. Нещо такова. Това обаче е с магнитчета и трябва рамката ти да е специална. Има и такива със щипка, стават на повечето очила и са около 20 лв.

Тези които предложих аз по-горе на драг са спортни очила със места освен за филтрите и за диоптричните стъкла. Предполагам Пешо за такива говори. Не знам дали биха ти свършили работа, погледни какво представляват.

Link to comment
Share on other sites

И в Техномаркет неграмотност:

 

ИЗПОЛВАТ СМЕНЯЕМ ТИП БАТЕРИЙ

Това е от линка за очилата на предната страница. http://www.technomarket.bg/products/09106937/samsung-ssg-3100gb-xh Май ще преработим граматиката.... :grin:

Edited by pamporov
Link to comment
Share on other sites

И в Техномаркет неграмотност:

 

И там работят хора...да не мислиш, че някой им проверява правописа при постъпването им на работа? :)

 

А иначе поляризираните клипсове с щипки (не за 3D телевизорите, а стандартните слънчеви с UV защита) се намират и за доста по-малко от 20 лв. - имам няколко такива в различни разцветки, вкл. и леко жълти за нощно шофиране, пак поляризирани.

Link to comment
Share on other sites

Ако носиш диоптър - продават се само филтрите, който подобно на щипка се закачат дискретно към наносника на очилата и така отпред погледнато получаваш слънчеви очила. Форми имат разни, да ти напаснат на очилата. През тях виждаш първо през стъклото, после пред филтъра. Нещо такова. Това обаче е с магнитчета и трябва рамката ти да е специална. Има и такива със щипка, стават на повечето очила и са около 20 лв.

Тези които предложих аз по-горе на драг са спортни очила със места освен за филтрите и за диоптричните стъкла. Предполагам Пешо за такива говори. Не знам дали биха ти свършили работа, погледни какво представляват.

Да деее, аз искам и спортни (за кулилоту) и "слънчеви"..ама тея закачащи се не ме устройват...Ще ми се нещо със форма като за слънчеви....ама тцвъ...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

А иначе поляризираните клипсове с щипки (не за 3D телевизорите, а стандартните слънчеви с UV защита) се намират и за доста по-малко от 20 лв. - имам няколко такива в различни разцветки, вкл. и леко жълти за нощно шофиране, пак поляризирани.

 

Я ме прати някъде, където са по-евтини и хубави. Че все за по 20-25 лв ги намирам... 

Link to comment
Share on other sites

И в Техномаркет неграмотност:

Това е от линка за очилата на предната страница. http://www.technomarket.bg/products/09106937/samsung-ssg-3100gb-xh Май ще преработим граматиката.... :grin:

 

Той линка отиде в друга тема, ама вярно ще трябва да променим граматиката, това не го бях забелязал  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Колко вървят в момента наемите в Пловдив (примерно Смирненски) за боксониера?

 

Oт 250 започват горе-долу смислените, но в момента изборът е...никакъв. Най-добре края на февруари или първите 2 седмици на Юли, ако можеш да чакаш до тогава.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми фирма за смяна на вертикални щрангове в блок.

Моля САМО от лични впечатления.  :) Знам как се ползва Гугъл.

По възможност с отлични лични впечатления ....

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...