Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ок, ако намеря, ще ти звънна ;)

 

Защо ги уважавате толкоз тея принтери? Заради евтината и непретенциозната поддръжка?

Link to comment
Share on other sites

И още един въпрос - има ли шанс в рамките на 1 работен ден да ми изработят тениска с текст?

Link to comment
Share on other sites

Защо ги уважавате толкоз тея принтери? Заради евтината и непретенциозната поддръжка?

 

Защото общо взето нямат убиване и носят на натоварване. 500 листа за няколко часа ги нямат за нищо. Имаме 2 от години. Такъв зор, такова чудо - само на единия някакво гумено колело се откачи. Сменихме го с ново и пак на манежа. Пълненето е почти без пари и няма чипове като всички нови.

Link to comment
Share on other sites

 

edit:

И най - важното забравих да кажа. Всеки си има глава на раменете. Понякога е добре да се използва и за мисловна дейност. Всеки сам трябва да може да си прецени кой кандидат ще го представлява най - добре. Отговорността е лична и никой друг не ви е виновен. Когато гласувате за Буда ще си получите точно такъв.

Странно, че зовеш за мисловна дейност, а в същото време имаш доверие на политици.  Голяма грешка. Нагледали сме се на всякакви месии.

Още повече, че "със стари курви, нов бардак не се прави!", а РБ са точно такива.

Смешното в случая е, че РБ има голяма вероятност да направят коалиция с ГЕРБ, само да им намигнат и са готови. Тъй че все едно гласуваш за същите. Ама това е друг въпрос :D

А има ли нужда да споменавам, че финансирането на Пловдив зависи главно от правителството, а се видя, че всяка партия се грижи за нейните си кметове, така че продължавайте да гласувате за зелени, червени, бимбяни и тук съвсем ще цъфнем.

Link to comment
Share on other sites

Странно, че зовеш за мисловна дейност, а в същото време имаш доверие на политици.  Голяма грешка. Нагледали сме се на всякакви месии.

Още повече, че "със стари курви, нов бардак не се прави!", а РБ са точно такива.

Смешното в случая е, че РБ има голяма вероятност да направят коалиция с ГЕРБ, само да им намигнат и са готови. Тъй че все едно гласуваш за същите. Ама това е друг въпрос :D

А има ли нужда да споменавам, че финансирането на Пловдив зависи главно от правителството, а се видя, че всяка партия се грижи за нейните си кметове, така че продължавайте да гласувате за зелени, червени, бимбяни и тук съвсем ще цъфнем.

Смешно и тъжно е да гласуваш за човек, който ти казва че той е тъп и ти си тъп и затова се разбирате... За човек който ти казва като са ти ниски доходите ходи си на село да садиш картофи... Това за старите курви според теб не важи заТиквата ли? Той е нова курва според теб? Май въобще не знаеш кой го вкара в политиката? Неговите близки стари дружки borisov21.jpgborisov3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за HP1020.И ние имаме няколко от тях (даже този с n) и мога да потвърдя, че са големи кучета.

 

И от мен още един глас за HP1020 куче голямо, за три години 2 пъти съм му пълнил тонера, като дойде от Холандия с другите компютри беше с пълна касета, и най важно то че печата на всякаква хартия, дори на прозрачно пвц фолио и алуминиево, лично съм го пробвал, без грешка е.

Link to comment
Share on other sites

Смешно и тъжно е да гласуваш за човек, който ти казва че той е тъп и ти си тъп и затова се разбирате... За човек който ти казва като са ти ниски доходите ходи си на село да садиш картофи... Това за старите курви според теб не важи заТиквата ли? Той е нова курва според теб? Май въобще не знаеш кой го вкара в

Всички са маскари. Няма чист политик. Това го казах във всеки пост. Да вярваш в политик е като да вярваш в феи и духчета.

Избира се по-малкото зло от години.

Големият финансист Костов какво направи като много образован и умен?  Разпродаде всичко на безценица, пропуснатите ползи от неговото управление е за милиарди. Имате ли представа колко голяма издънка беше неговото управление. Ами Кунева? Ми на другите партньори в РБ? 

Отявлени крадци, които се разцепват 100 пъти и се коалират с кой ли не, само да се доберат до властта. Това също е смешно, тъжно и жалко.

Голям оптимизъм ви е подгонил.

 

Аз нямам против да говорите против ГЕРБ, виждам ги много добре, че и те не са стока. Но е добре да свалите розовите очила и да видите, че другите изобщо не са стока също. ;)

Peace and let's see what happens :beer: 

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Защото общо взето нямат убиване и носят на натоварване. 500 листа за няколко часа ги нямат за нищо. Имаме 2 от години. Такъв зор, такова чудо - само на единия някакво гумено колело се откачи. Сменихме го с ново и пак на манежа. Пълненето е почти без пари и няма чипове като всички нови.

 

А ще поръчваш ли от тоя тип? Ако поръчваш - пиши ми една бройка, та може и малко да падне от цената за групова поръчка :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте колеги, търся място, където да изкарам курсове за управление на електрокар/мотокар. Моля, някой с преки или близки до преки впечатления да сподели такова място.

Link to comment
Share on other sites

А ще поръчваш ли от тоя тип? Ако поръчваш - пиши ми една бройка, та може и малко да падне от цената за групова поръчка :)

 

На този му писах 2 пъти, като исках реални снимки, а не такива от нета. От вчера е влизал няколко пъти, но отговор няма - вероятно е несериозен или принтерите не са в нормално състояние. Отделно цената му е височка и повече от 70лв. с доставка, не струват.

Link to comment
Share on other sites

Захранването ми плаче за смяна. Спрял съм се на това: http://www.plesio.bg/zahranvane-c-69977705/corsair-builder-series-cx500-500w-psu-80-bronze-cp-9020047-eu-p-292677.html, но все пак да питам дали някой има препоръка за 500-600 W.

 

Мога да ти продам едно :D

Иначе добре си се ориентирал, но ти препоръчвам да вземеш някое почти ново от копачка.Парите ще са около 1/2 от тези и ще е още поне 2г в гаранция.

 

Един малко ламерси въпрос, но да взема и друго мнение. Това дъно съпортва ECC нали?И защо подяволите ECC 667 е в пъти по тънко от ECC 800?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Каква ще е тази копачка с ~ 500 W захранване? Радеоните искат много храна :)

Пиши ми на лично какво предлагаш.

 

Не, то моето не е от копачка, но съм срещал такива който ъпваха и продаваха "старите" си захранвания.

Link to comment
Share on other sites

Ако акумулаторът на колата е толкова изтощен, че дори дистанционното за отключване не работи, ще може ли да запали с щипки от друга кола, или трябва да го свалям за зареждане/смяна?

Има ли някой от София със зарядно за акумулатори? :)

Link to comment
Share on other sites

Може, после трябва да поработи поне 15 мин колата за да събере малко ток..

 

По-добре покарай 20на км на около 3хил оборота ;) тогава зарежда яко. На празен ход тегава работа да зареди - поне при мен не зарежда на 100% при празен ход и под 1500 оборота.

Link to comment
Share on other sites

Ако акумулаторът на колата е толкова изтощен, че дори дистанционното за отключване не работи, ще може ли да запали с щипки от друга кола, или трябва да го свалям за зареждане/смяна?

Има ли някой от София със зарядно за акумулатори? :)

 

Ще запалиш, но трябва после добре да заредиш. И ако акумулаторът е стар може и да му е време за нов. Иди да го замерят да видиш на какъв хал е. 

Link to comment
Share on other sites

Оказа се, че на 20 крачки от нас има магазин на Монбат :D

Първо, акумулаторът е сдал багажа, нещо вряло вътре, ала бала, не разбирам. Второ, хич не е бил за дизелов автомобил. Взех си един 77 mah, ще видим колко време ще държи.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...