Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

аида64 ми показва пак същите драйвери :( Има ли някаква програма за ъпдейт на биос ? 

 

Тества ли с програмата която ти казах? Според мен няма начин да не стане, след като видиш точния чипсет.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тества ли с програмата която ти казах? Според мен няма начин да не стане, след като видиш точния чипсет.

Коя ? нещо не мога да ти намера мнението.

 

Пешо за да питам явно съм пробвал.Проблема е че батерията на тоя лаптоп е умряла и биоса няма как да се ъпдейтне без нея :( 

 

Както и да е.Върнах го лаптопа и ще ползват усб антена за wifi.

Link to comment
Share on other sites

Вчера тъкмо похвалих Уникредит и ми направиха пишка. Имам проблем с онлайн банкирането. Дава ми само, че нареждането чака събиране на подписи, като цъкна "подпиши" - кор, като цъкна "плащане" ми праща парола и пак кор. Пробвах през три различни браузъра, всичките са със сертифика, навсякъде кор. Някой да има идеи? Писал съм им на съпорта, ма то бачка до 8...А то вече малко минава...

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си закупя секретни болтове за джанти? Че не искам да осъмна на трупчета като си купя нови гуми.В студентски някой може да ми ги хареса...

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си закупя секретни болтове за джанти? Че не искам да осъмна на трупчета като си купя нови гуми.В студентски някой може да ми ги хареса...

Ако си с ламаринени джанти - няма смисъл. Развиват се с водопроводен ключ. Ако си с алуминиеви джанти има някакъв смисъл. Не взимай китайски, защото се късат.

Link to comment
Share on other sites

Кое да къртят? Таса ти е заминал за нула време и от там те почват с тръбния ключ на всички гайки. Карай си с тасове и не се коси. Ако са те нарочили - няма какво да те спаси.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво ги окаляй като ги сложиш да не си личи, че са нови и като паркираш винаги волана изправен да не надничат прелъстително гумите изпод калника с големия грайфер.

Link to comment
Share on other sites

Малко ще се изложа с този въпрос ама с тази двс записвачка мога ли да запиша CD диск за кола която чете само аудио cd. Мисля че имаше някаква разлика
http://prikachi.com/images.php?images/181/7694181l.jpg

 

edit:  LITE- on DVDRW LH- 20 A1S ATA DEVICE

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми извади някаква финансова информация за тази фирма - ЦИТ АД. Регистриран капитал, оборот и подобни неща от търговския регистър или от където там се гледа. Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Малко ще се изложа с този въпрос ама с тази двс записвачка мога ли да запиша CD диск за кола която чете само аудио cd. Мисля че имаше някаква разлика

http://prikachi.com/images.php?images/181/7694181l.jpg

 

edit:  LITE- on DVDRW LH- 20 A1S ATA DEVICE

Има разлика единствено в начина на записване. Записвачката си е записвачка. Сваляш си неро, бърнваш аудио сд. Т,е, 20-тина песни макс. Смята ти ги на време, не на МБ.

Link to comment
Share on other sites

Има разлика единствено в начина на записване. Записвачката си е записвачка. Сваляш си неро, бърнваш аудио сд. Т,е, 20-тина песни макс. Смята ти ги на време, не на МБ.

 

...с допълнението - на стандартно CD - 80 минути и запис на скорост най-много 16Х (щом е за кола - дори и на 8Х за всеки случай).

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми извади някаква финансова информация за тази фирма - ЦИТ АД. Регистриран капитал, оборот и подобни неща от търговския регистър или от където там се гледа. Благодаря предварително!

Тук има някои работи http://beis.bia-bg.com/index.php?selcomp=7750&p=shortp

А тук виждам, че имат и някакъв договор със Созопол, ама ми се струва, че чади яко http://www.mlsp.government.bg/SMAEP/r_burgas/finalb.htm

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Благодаря много, но всъщност май иде реч за друга фирма. Тази която търся е "Център за иновативни (или иновационни) технологии", но е посочена като ЦИТ АД там, където гледам. Може и да има грешка.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има идея какво правят на "глухия" прелез Смирненски-Кичука? Да не го отварят за коли? Помня, че преди имаше проект, който трябваше да стартира още септември. Другото интересно е, че успоредно на линията има нещо като път :) или поне на такова прилича.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има идея какво правят на "глухия" прелез Смирненски-Кичука? Да не го отварят за коли? Помня, че преди имаше проект, който трябваше да стартира още септември. Другото интересно е, че успоредно на линията има нещо като път :) или поне на такова прилича.

Глухият прелез ще го отварят, да. Ще може да се минава напряко за Кючука. Ама кога ще е готов, ще те излъжа.

Link to comment
Share on other sites

Прелез не би трябвало да има. Или подлез, или надлез... 

 

Ще бъде подлез, понеже за надлеза Каспела III изяде мястото + това за надлес нали се сещаш че трябва да почне от санито за да мине над високоволтовата мрежа на линията.

Една позната работи в община Пловдив и със сигурност ще бъде подлез проекта е одобрен парите ги има, чакат само ЖП-то да преместят линията и започват.

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...