Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Нормален патрон, секретен, стандартен, 3М. Болта мога да го развия, но има един черен палец, който е под ъгъл и може да се врътне само с ключа....

Чалъм има... Фина отвертка и фиба или разгънат кламер, ама от дебелите (или нормална безопасна игла). Леко напъваш с отвертката в посока отключване и с телчето започваш да галиш пинчетата едно по едно. Въпрос на усет е и с малко играчка, като нищо ще успееш. Стига толкова просветляване, щото е подсъдно :smile1:

 

П.п. Номерът минава само на обикновени патрони и катинари.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе според това дължа 135лв в общината :shy:  Да фък, освен да са излезнали данъците за колите ?? Колко кинта е данъка на 105коня каляска ? 

 

Е вътре си пише за какво е задължението.Погледни графата в ляво - "Вид плащане"

Link to comment
Share on other sites

Е вътре си пише за какво е задължението.Погледни графата в ляво - "Вид плащане"

Лицето дължи общо:135,33 лв.

 

Дата и час:28.3.2014 г. 19:44:41 Това пише само :( Е здраве да е. :D 

Link to comment
Share on other sites

Лицето дължи общо:135,33 лв.

 

Дата и час:28.3.2014 г. 19:44:41 Това пише само :( Е здраве да е. :D 

 

На кой от двата варианта се логваш?С име и парола или горе?

Link to comment
Share on other sites

Да, аз от там проверих, но там го няма.

В КАТ освен... ако не ти е от Пловдивски КАТ глобата ами някоя камера примерно...

На кой от двата варианта се логваш?С име и парола или горе?

Име и парола? "След успешна регистрация следва да посетите общинската администрация за да получите Вашата парола.По късно можете да смените паролата си." Ти си ходил до там да се регистрираш ли?

Link to comment
Share on other sites

В КАТ освен... ако не ти е от Пловдивски КАТ глобата ами някоя камера примерно...

 

Име и парола? "След успешна регистрация следва да посетите общинската администрация за да получите Вашата парола.По късно можете да смените паролата си." Ти си ходил до там да се регистрираш ли?

Ами от пловдивския трябва да е, но колата я продадох преди 6м и при продажбата ми искаха документ, че нямам задължения.

 

Дам, ходих ;)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Нормален патрон, секретен, стандартен, 3М. Болта мога да го развия, но има един черен палец, който е под ъгъл и може да се врътне само с ключа....

 

Бормашинка, бургийка, разпробиване на фиросания патрон - смяна с нов. 

Link to comment
Share on other sites

Абе според това дължа 135лв в общината :shy:  Да фък, освен да са излезнали данъците за колите ?? Колко кинта е данъка на 105коня каляска ? 

Би трябвало да ти е данъка на колата, моята е 107 коня и данъка ми е 138 и някакви стотинки.

 

 

Дайте съвет какъв външен HDD да закупя 1Tb USB3 до към 140лв. Ще се ползва за този телевизор за гледане на 3D филми. 

Доста поразгледах и се спрях на ТОЗИ модел, ако имате други идеи, предлагайте.

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Преди почти година, закупих като този http://www.erabg.com/products/details/part/External-WD-1TB-USB3-0-2-5/, но 500GB за бекъп на сървъра в офиса. Много съм доволен от диска - бърз, тих, студен, а и с много добър дизайн, който реално няма значение, но го споменавам така.

Link to comment
Share on other sites

Чалъм има... Фина отвертка и фиба или разгънат кламер, ама от дебелите (или нормална безопасна игла). Леко напъваш с отвертката в посока отключване и с телчето започваш да галиш пинчетата едно по едно. Въпрос на усет е и с малко играчка, като нищо ще успееш. Стига толкова просветляване, щото е подсъдно :smile1:

 

П.п. Номерът минава само на обикновени патрони и катинари.

Danke, maine gado. Ще го помъча тия дни пък да видим...може и да сполуча.
Link to comment
Share on other sites

Ако не с бормашина може да го разпробиеш ама е доста играчка.

 

Доста играчка? Може би за програмисти... Иначе е работа за минута... Но патронът разбира се заминава и после трябва нов, което ще рече и нови ключове. Но в случая май това е най-доброто решение. Доста играчка би било да си играе да троши и поврежда вратата.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама тия дето ми разбиваха апартамента преди година, доста чисто се бяха справили с някакъв лост "меча лапа" както му казаха полицаите  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама тия дето ми разбиваха апартамента преди година, доста чисто се бяха справили с някакъв лост "меча лапа" както му казаха полицаите  :grin:

Идеята на Мерудията е ако може да спаси патрона, а не да го изкъртва.

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да направя във Фейсбук така, че дори и добавените в списъка да не могат да виждат колко и кои съм добавял преди това и какви общи приятели имаме.

Link to comment
Share on other sites

Имам интересен проблем - направих грешката(пак) да си сложа антивирусна(Panda Cloud - беше ми в бекъпа). Когато тръгнах да я махам, даде грешка в процеса и от тогава не се маха. Пробвах под сейф мод, кви ли не врътки - тц. Седи гада. Не ми пречи, но не я искам. Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Имам интересен проблем - направих грешката(пак) да си сложа антивирусна(Panda Cloud - беше ми в бекъпа). Когато тръгнах да я махам, даде грешка в процеса и от тогава не се маха. Пробвах под сейф мод, кви ли не врътки - тц. Седи гада. Не ми пречи, но не я искам. Идеи?

 

Имах подобен проблем с Аваста преди време, по същия начин зацикли и не ще и неще, неможех и в програм файл да изтрия папката. Накрая реших да я инсталирам наново и под сейфмод успях да я деинсталирам.

Link to comment
Share on other sites

Казуса с моя фиш продължава.Днес ходих пак до НАП и от там ми дадоха един лист на който пише само датата на издване и сумата.Не можели да видят за какво е фиша.
Този фиш е от дата 16.04.2011.Според ЗАНН:
 
Чл. 82. (1) Административното наказание не се изпълнява, ако са изтекли:
а) две години, когато наложеното наказание е глоба;
(3) Независимо от спирането или прекъсването на давността административното наказание не се изпълнява, ако е изтекъл срок, който надвишава с една втора срока по ал. 1.

 

Сега каква е процедурата?Да се обърна към НАП (от там ми търсят задължението, при подаване на годишната данъцна декларация) или трябва да взема някакъв документ от КАТ за този фиш?

Link to comment
Share on other sites

Подпис, печат нещо на тоя лист? Изходящ номер? Ако няма, можеш да си избършеш задника с него. Общо взето е изтекло по давност.

Link to comment
Share on other sites

Както каза дедо, мога да му приложа брут форс с бормашината.Идеята е да мина без този номер. Но пък в крайна сметка ще го издухам така и ще го сменя. И без това не мога да намеря ключовете.

Link to comment
Share on other sites

Подпис, печат нещо на тоя лист? Изходящ номер? Ако няма, можеш да си избършеш задника с него. Общо взето е изтекло по давност.

 

Листа, че имам задължение или ... ?Този лист е само справка за задълженията които излизат в тяхната система.Интересно, че според служителката 2г седят в КАТ и след това се прехвърлят към НАП.За какво прехвърляне говорим, след като трябва да са с изтекла давност?Съмнява ме, да не би по този начин да заобикалят закона за давността.

 

ЕДИТ: Сега прочетох, че се подава молба в НАП за погасяване на задължението по давност.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...