Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

 

Т.е. прав си, но положението не е чак пък толкова зле колкото го описваха по-горе - от един скайп да се затлачи машината.

Зависи от машината :P Но пак е дразнещо когато видя как подобно малко и не правещо нищо апче, ползва повече рам от outlook-а ми например

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

За това писах, че трябва да се напрвят настройките в новата програма на папките и т.н Аз всички торенти ги слагам в папка торенти. Не пипам имената на папките които предлага дадения торента. Така като се наложи да възстановя торентите след преинсталиране, след като настроя папките отново само давам отваряне на файловете - ок, и клиента добавя торентите и почва с проверките. За проверките чакам най-много но там няма начин, освен ако forced Seed не го заобикаля някак си, но не съм пробвал.
Link to comment
Share on other sites

За това писах, че трябва да се напрвят настройките в новата програма на папките и т.н Аз всички торенти ги слагам в папка торенти. Не пипам имената на папките които предлага дадения торента. Така като се наложи да възстановя торентите след преинсталиране, след като настроя папките отново само давам отваряне на файловете - ок, и клиента добавя торентите и почва с проверките. За проверките чакам най-много но там няма начин, освен ако forced Seed не го заобикаля някак си, но не съм пробвал.

Торент файла пази само информацията за файловете. Не пази мястото, на което си го запазил на твоя компютър. Това трябва да си го направиш сам и ако не сваляш всичко на едно и също място по подразбиране....

Link to comment
Share on other sites

Ами чети дееее. Нали това казвам - слагам ги всички на едно място. После след като отворя торент файл(клиента предлага да го сложи в тази папка) давам ОК и понеже вече е там само го проверява.

Link to comment
Share on other sites

Ти ги слагаш на едно място, но на мен са ми на различни хардове, в различни партишъни, в различни папки. 

Link to comment
Share on other sites

На мен също. Егати мърлявата история.. Тц тц тц mIRC-a...

Че вие по 2-3тб ли сийдвате ?

 

 

Зависи от машината :P Но пак е дразнещо когато видя как подобно малко и не правещо нищо апче, ползва повече рам от outlook-а ми например

Тъй де тъй, ако не е компютър ами от новите микровълнови печки сигурно ще види малко зор със скайпа. :) А че е кофти написан скайпа е ясно, ама учудващо всички взеха да го ползват

Link to comment
Share on other sites

Дедо, на мен само библиотеката по китаистика ми е 50гб. А още колко има, ум ще ти зайде :D

Link to comment
Share on other sites

Е то ако е сложен оня болт долу, освен да отключиш преди това :)

Някой ключар нямаш ли под ръка? Или е някоя секретна брава дето ще трябва да викаш от затвора някой.

Link to comment
Share on other sites

Как да огранича набирането на 08 от стационарен телефон. Имаше някакъв код или нещо подобно, ама... Целта е от стационарния да не се набират GSM само. Междуградски може, но не и GSM.

Link to comment
Share on other sites

Е то ако е сложен оня болт долу, освен да отключиш преди това :)

Някой ключар нямаш ли под ръка? Или е някоя секретна брава дето ще трябва да викаш от затвора някой.

Нормален патрон, секретен, стандартен, 3М. Болта мога да го развия, но има един черен палец, който е под ъгъл и може да се врътне само с ключа....

Link to comment
Share on other sites

Нямаш шанс с бравата. Трябва си ключ да я завърти или поне ключар. Потърси, има на повикване и не дерчат много :)

Link to comment
Share on other sites

От данъчното твърдят, че имам фиш на стойност 50лв от 2011г.В сайта на общината, при справка на задълженията ми, излиза един от 20лв който пише, че е с изтекла давност.Такъв от 50лв няма.Уж на fish.mvr.bg трябва да може да се прави проверка, но разбира се сайта не работи!Някой да зане от къде по електронен път мога да направя тази проверка?

Link to comment
Share on other sites

Няма освен,ако не намериш някакъв подобен ключ с който да завъртиш патрона.

Пробвах с няколко, но не става...

 

Нямаш шанс с бравата. Трябва си ключ да я завърти или поне ключар. Потърси, има на повикване и не дерчат много :)

Аз като цяло ключаря исках да избегна...Не че е много важна вратата, ама ми се искаше да мога да я заключвам....

Link to comment
Share on other sites

Ако е това, за което си мисля, с леко сплескана стоманена тел можеш да натиснеш палеца надолу.

Link to comment
Share on other sites

От данъчното твърдят, че имам фиш на стойност 50лв от 2011г.В сайта на общината, при справка на задълженията ми, излиза един от 20лв който пише, че е с изтекла давност.Такъв от 50лв няма.Уж на fish.mvr.bg трябва да може да се прави проверка, но разбира се сайта не работи!Някой да зане от къде по електронен път мога да направя тази проверка?

Финансова информация за лица

Link to comment
Share on other sites

Абе според това дължа 135лв в общината :shy:  Да фък, освен да са излезнали данъците за колите ?? Колко кинта е данъка на 105коня каляска ? 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Ей, ша полудея бе... един рънфлет... не е спукан, не е крив, нищо му няма 2ма гумаджии го свалят пред мен от джантата и монтират и след 2 дни спада. Ебаси майката. От винтил може ли да е тва? И нямаше ли да се види като потопят гумата?!

Link to comment
Share on other sites

Може да е тръгнал вентил! С една гума ми трябваха 2 ходения при гумаджия, за да се светне, че е от там. Хем го питах, но каза, че е невъзможно. На следващия ден - пак почти спаднала. Като я закарах, натиснах вентила и видях, че е напукан. Последва опит и с другите три, два от които също бяха тръгнали. Смених ги и се решиха нещата.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...