Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Прав си, 50% е задклавиатурното устройство. Останалите са в антивирусната и настройката обаче. За 10 години ползване нямам оплаквания и от двете включително и от 'бунаци'. А за качествената лента, тук изброените нямат такава. Твърдя го от личен опит. Мога да ти демонстрирам разлика в ргб лента за 15 и за 5лв. Да и такива цени има за качествена стока, колкото и трудно да се намира.

 

send from nokia 5110 using foot fingers

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Реглаж на предница - къде?

Последно ходих на стенд и настройки срещу ВСИ-то до McDrive-а. На 50 метра от страната на McDrive, посока МЕТРО.

Тая седмица пак ще ходя, че не съм бил след като ми сменяха тампоните, а и волана ми е крив малко и ме дразни.

Link to comment
Share on other sites

Пълно е с добри стендове из града. И в Еурокатена може, въобще всеки с техника, различна от лампово-въжената, ако изобщо са останали такива... 

 

Ако на истински равен път пуснеш волана и колата тегли нанякъде - тогава си за стенд. Иначе не е задъжително. След смяна на компоненти по предницата е редно да се направи. То даже не би следвало да те питат. 

Link to comment
Share on other sites

Някак грешно подхождате. Аз не съм квартален майстор, който си ремонтира колата сам пред блока и ходи в сервиза само ако види дебелия край. Мислех профилактично да я закарам а не защото ми дърпа на една страна ей тъй. Което между другото много ми е любопитно къде точно има достатъчно хубав път че да го усетя и да съм сигурен че е от автомобила а не от пътя (освен ако автомобила не е в такова трагично състояние, че да се усеща гореописаното и на паваж).

 

Принципно нищо й няма на колата, но искам ей тъй да мине оттам след като сменя гумите. И именно защото нищо й няма не искам след ходенето в сервиза да започне да й има - с предната кола имах и подобен случай при един "майстор" на пътя за рогош (при който ме прати приятел).

Друг приятел след посещение при майстор от 2 седмици има проблеми с фаровете - дългите светят известно време и след това угасват. Като ги загаси и светне пак е ок. Аз нерви да се занимавам с глупости нямам нито искам да икономисам 5 лв и да ида в еди кой си сервиз защото бил по-евтин. Искам да ида някъде, да ми свършат бързо и качествено работата пък ще си платя колкото струва. Сервиз на ниво, с всичката необходима техника, а не наврян някъде в прашоляка с 5 уреда на кръст и майстор който познава какво й има на колата само по звуците (щото то по-сериозни уреди няма, нали)

 

Въпроса ми беше къде има свестен сервиз с добра техника (да не кажа най-добрата) за целта. Не съм особенно сигурен във фирмения сервиз на тойота (освен че ще ме одерат яко, но дали ще свършат изобщо нещо или ще си оставят ръцете е друга тема), евентуално в прехваления Бош сервиз да я закарам...

 

ПС: Докато си ровех да избера нови гуми попаднах на доста интересни линкове - предполагам на всички квартални майстори ще им е интересно:

http://en.wikipedia.org/wiki/Wheel_alignment

http://en.wikipedia.org/wiki/Camber_angle

http://en.wikipedia.org/wiki/Caster_angle

http://en.wikipedia.org/wiki/Toe_(automotive)

 

 

ПС: Много мразя някой като каже "най-добрия" това и онова - някак смешно е. Затова и не съм попитал по този начин. Пък и очаквах хора с впечатления да кажат къде са били и колко са доволни...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

С много и целенасочено поркане!

Засядаш и започваш да се ковеш докато не изпаднеш в делириум.... и тогава, може би..., ама ако наистина много ти се иска, евентуално би ти се случило :)

Link to comment
Share on other sites

Как да направя тройка с Адриана Лима и Мегън Фокс

Мегън Фокс си е много надценена с оглед на изявите и на професионалното поприще.Ела си в Пловдив,България и свят ще ти се завие от женска красота.Тогава не тройки,четворки и петорки ще правиш  :laughing: 

Link to comment
Share on other sites

 

Все едно аз съм го писал. Редовно си минавам проверка на предница заради изминати километри. Повечето "майстори" в Бг ми обясняват да съм карал докато не се било счупило нещо. Гледам и доста от хората над мен са на това мнение. ужасТ!!! Ники, мини през някой от сервизите които ти казах ;).
Link to comment
Share on other sites

Ам ти и всяка седмица да минаваш стенд - все ще натегнат нЕкой болт. Или поне така ще ти кажат.

 

Отделно - караш немски Москвич - трагедия. ВСИЧКО е възможно. 

 

Аз като по-прозД за 10 години имам около 4 стенда, предимно покрай смяна на тампони и прочее. Нямам проблеми.  

Link to comment
Share on other sites

Някак грешно подхождате. Аз не съм квартален майстор, който си ремонтира колата сам пред блока и ходи в сервиза само ако види дебелия край. Мислех профилактично да я закарам а не защото ми дърпа на една страна ей тъй. Което между другото много ми е любопитно къде точно има достатъчно хубав път че да го усетя и да съм сигурен че е от автомобила а не от пътя (освен ако автомобила не е в такова трагично състояние, че да се усеща гореописаното и на паваж).

 

Принципно нищо й няма на колата, но искам ей тъй да мине оттам след като сменя гумите. И именно защото нищо й няма не искам след ходенето в сервиза да започне да й има - с предната кола имах и подобен случай при един "майстор" на пътя за рогош (при който ме прати приятел).

Друг приятел след посещение при майстор от 2 седмици има проблеми с фаровете - дългите светят известно време и след това угасват. Като ги загаси и светне пак е ок. Аз нерви да се занимавам с глупости нямам нито искам да икономисам 5 лв и да ида в еди кой си сервиз защото бил по-евтин. Искам да ида някъде, да ми свършат бързо и качествено работата пък ще си платя колкото струва. Сервиз на ниво, с всичката необходима техника, а не наврян някъде в прашоляка с 5 уреда на кръст и майстор който познава какво й има на колата само по звуците (щото то по-сериозни уреди няма, нали)

 

Въпроса ми беше къде има свестен сервиз с добра техника (да не кажа най-добрата) за целта. Не съм особенно сигурен във фирмения сервиз на тойота (освен че ще ме одерат яко, но дали ще свършат изобщо нещо или ще си оставят ръцете е друга тема), евентуално в прехваления Бош сервиз да я закарам...

 

ПС: Докато си ровех да избера нови гуми попаднах на доста интересни линкове - предполагам на всички квартални майстори ще им е интересно:

http://en.wikipedia.org/wiki/Wheel_alignment

http://en.wikipedia.org/wiki/Camber_angle

http://en.wikipedia.org/wiki/Caster_angle

http://en.wikipedia.org/wiki/Toe_(automotive)

 

 

ПС: Много мразя някой като каже "най-добрия" това и онова - някак смешно е. Затова и не съм попитал по този начин. Пък и очаквах хора с впечатления да кажат къде са били и колко са доволни...

Иди там, където ти написах. Има си и техника и всичко. Момчето ми каза веднъж годишно да минавам стенд, дори и ако няма проблем. На мен просто ми съвпада със смяната на тампоните и дърпането на волана. Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ам ти и ивсяка седмица да минаваш стенд - все ще натегнат нЕкой болт. Или поне така ще и кажат.

 

Отделно - караш немски Москвич - трагедия. ВСИЧКО е възможно. 

 

Аз като по-прозД за 10 години имам около 4 стенда, предимно покрай смяна на тампони и прочее. Нямам проблеми.

То ти и си миеш колата 2 пъти в годината. Просто на тема коли няма какво да ми говориш ;).
Link to comment
Share on other sites

Мегън Фокс си е много надценена с оглед на изявите и на професионалното поприще.Ела си в Пловдив,България и свят ще ти се завие от женска красота.Тогава не тройки,четворки и петорки ще правиш  :laughing:

Не съм се махнал преди 100 години. Помня ги плодвидските девойчета. Като тях втори на тоя свят няма. Да са ми живи и здравички...душички :D

Link to comment
Share on other sites

Надути овци с по 1000 Фейсбук обожатели и 1 реален... Фейсбука развали представите на жените/момичетата за собствената им цена. Пловдивчанките са най-надути от всички.

Link to comment
Share on other sites

Надути овци с по 1000 Фейсбук обожатели и 1 реален... Фейсбука развали представите на жените/момичетата за собствената им цена. Пловдивчанките са най-надути от всички.

Дали ? Ела да видиш ква паплач има от Кюстендил,Търговище и кви ли не села други :D Ем тъпи,ем и със самочувствие до небето ;) 

Link to comment
Share on other sites

 

ВСИЧКИ продават и качествено и некачествено - като си купил евтин боклук, много е вероятно да съжаляваш после. Да ти покажа аз ако искаш боклуци, купени и от Викиват, и от Квазер, и от Конрад? Приказки под шипковия храст. Като купуваш боклук - поемаш си риска. 

 

ЕДИТ: Такава, която работи безотказно. Иване, не разбираш ли колко са смешни тия опити да ме тролваш? Не ти отива. Малкият Ванчо е класи пред тебе.

 

Вярно е, има качествена лента която монтирах в шивашкия цех, но е скъпичка към 14-15лв е метъра. От Стилиян съм я взел с отстъпка, 400м вече 4-5 месеца работи по 10ч на ден и няма един изгорял диод. Силата на светене и икономията е невероятна.

Реглаж на предница - къде?

 

Цялата фирма и лични и служебни коли ги кареме при Иванчо в Бош сервиза на бул. Цариградско шосе, след Лукойла преди Кауфланд в локалното, като влезеш през портала ведняга в ляво, много му е модерна техниката и много си разбира човека, всички сме доволни. И взима 25лв.

Link to comment
Share on other sites

Цялата фирма и лични и служебни коли ги кареме при Иванчо в Бош сервиза на бул. Цариградско шосе, след Лукойла преди Кауфланд в локалното, като влезеш през портала ведняга в ляво, много му е модерна техниката и много си разбира човека, всички сме доволни. И взима 25лв.

За там също съм чувал много добри неща. Не съм бил обаче никога лично.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...