Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе хора пиша в тоя форум от няколко години...много рядко пиша ако не е по темата...дори като задавам въпрос както виждате съм максимално кратък.Има ли един път някой да зададе въпрос и да му отговорите 1 към 1.Университетския интернет не е ограничен...чисто и просто питах дали ще мога да влизам в замунда и дали може да се теглят филми без да имам проблеми с властите...то пак се почнаха тука разтягания на локуми

Замундата май наистина няма да ти е отваря - за университетски нет , но за сметка на това wrzru-to си бачка. Казвам ти за Англия и Германия . За неуниверситетски нет до преди време замундата си вървеше , както и арена - точно сега как е нз. Но винаги сваляй от торенти, веднъж да залитнеш по emule, ..... i tn веднага ти идва писмото(или предупреждение или директно покана да платиш няколко стотин до 1000 пандури или отиваш на съд.)Това също не е болка за умиране ,защото обикновенно след като си вземеш адвокат се разминаваш само с 50-100 паунда. В близките няколко месеца поне 3,4 приятели се сещам ,които получиха такова след сваляне на мп3 не от торентсайт(при положение че вече 4,5 години си свалят торенти без никой да ги притеснява)- най-лекото беше предупреждение само да не сваля повече , а най-тежкото -1200.

Link to comment
Share on other sites

Имам много сериозен въпрос.Живот и здраве след седмица заминавам да уча в Англия.Искам да питам как стои въпроса там с пиратството?Ще мога ли да влизам в замунда,песни от data-ta...следят ли много за такива неща...пък и ще ползвам университетския интернет :D Знам че в Германия много строго ги следят,една приятелка дори я глобиха 400 евро за изтеглена от интернет песен :blink: :ph34r:

 

Можеш.

Link to comment
Share on other sites

Не, няма да може с университетски интернет. Ако е някъде другаде и си плаща сам или в комбина с други на доставчик - може. В университета обаче няма да стане.

Link to comment
Share on other sites

Преди някой беше питал за т.нар. "Фестивал на пчелния мед" до Централна поща, днес го откриха и ще е до 22 септ. :)

Link to comment
Share on other sites

Откъде да си купя хавлия (халат), която след къпане да не ме прави целия в мъх и да трябва да я изпера 5 пъти като 3 пъти ми задръсти филтъра на пералнята преди да достигне нормално състояние - т.е. човек да може да се изкъпе и да се попие с въпросната хавлия нормално без да е необходимо после да се минава с прахосмукачката ???????

 

 

PS: Ей това изделие е същия боклук като тези от Метро и трябва да го изпера 3-4-5 пъти преди да престане да пуска боклуци като поне 2 пъти чистя филтъра на пералнята...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Откъде да си купя хавлия (халат), която след къпане да не ме прави целия в мъх и да трябва да я изпера 5 пъти като 3 пъти ми задръсти филтъра на пералнята преди да достигне нормално състояние - т.е. човек да може да се изкъпе и да се попие с въпросната хавлия нормално без да е необходимо после да се минава с прахосмукачката ???????

 

 

PS: Ей това изделие е същия боклук като тези от Метро и трябва да го изпера 3-4-5 пъти преди да престане да пуска боклуци като поне 2 пъти чистя филтъра на пералнята...

за утре съм ангажиран но другата седмица мога да те взема с мен да си купиш от панагюрище от фирмения магазин на "яна" :)

Link to comment
Share on other sites

за утре съм ангажиран но другата седмица мога да те взема с мен да си купиш от панагюрище от фирмения магазин на "яна" :)

 

 

Техните да същите. Поне тези, които съм купувал от Метро - току-що проверих един син който също се съдра да пуска мъх и конци - на яна е.

Link to comment
Share on other sites

Техните да същите. Поне тези, които съм купувал от Метро - току-що проверих един син който също се съдра да пуска мъх и конци - на яна е.

Остава ти опция да си вземеш втора употреба. :laughing: Вече спрял да дава пухчета и разработен. Само дето няма да е ясно, кой си е драпал топките в него. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Техните да същите. Поне тези, които съм купувал от Метро - току-що проверих един син който също се съдра да пуска мъх и конци - на яна е.

 

Има едни агенти, които вкарват от Англия, доколкото знам халати. Имат два магазина - единия е по Гладстон ако идваш от Иконома, преди да влезеш в подлеза - вляво. Другия е от колелото на Централна гара, като влезеш по Иван Вазов и след 1-ва Градска, отдясно точно между аптеката и онези продавачите на сладки работи се пада.

Аз имам халат оттам вече няколко години и съм супер доволен.

 

Аз пък искам да знам някой, който се занимава или разбира много то навигации. Става въпрос за едно Garmin nuwi250W, което нещо му ебах мамата без да искам. Само софтуерен е проблема. Много ми е важно!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Откъде да си купя хавлия (халат), която след къпане да не ме прави целия в мъх и да трябва да я изпера 5 пъти като 3 пъти ми задръсти филтъра на пералнята преди да достигне нормално състояние - т.е. човек да може да се изкъпе и да се попие с въпросната хавлия нормално без да е необходимо после да се минава с прахосмукачката ???????

 

 

http://www.homestudio.bg/proiz.php?GroupID=23&ParentID=22&t=2&ArticleGroupID=2

 

Не знам къде се продават две от приставките на ел. четка и душ за зъби? Става въпрос за тази, която е за междузъбното пространство, с три снопчета и приставката за езика? Избелващата и всекидневната ги намерих. Неясно защо се продават само с една приставка от вид и с четири душа?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да знам някой, който се занимава или разбира много то навигации. Става въпрос за едно Garmin nuwi250W, което нещо му ебах мамата без да искам. Само софтуерен е проблема. Много ми е важно!!! :blink:

 

Пробвай го през компютър - изчистване на цялата памет, преформатиране и инсталиране на нов софтуер. А ако опишеш какъв точно е проблема..Щот може да си го млатнал с гумен чук - пак е софтуерен проблем...

 

 

Някой може ли да ми каже горе-долу времето за изминаването на разстоянието Девин-София? Щото аз го смятах и засичах по 4 различни маршрута, с кола и автобус и все около 4-4:30 часа го докарвам. А ми спорят, че можело за 2:30, което е абсурд според мен, особено като знам пътя нагоре какъв е/даже през Пампорово, дето е читава настилката/.

Link to comment
Share on other sites

А ми спорят, че можело за 2:30, което е абсурд според мен, особено като знам пътя нагоре какъв е/даже през Пампорово, дето е читава настилката/.

Този, който ти го е изръсил това направо е заколил змея с безопасна игла. Това време е абсурд. Освен това не знам защо включваш Пампорово в маршрута. Ако идваш от София, единствения вариант е пътя през Кричим. Дори дръгвайки от Пловдив, маршрута през Пампорово е с 23 км. по-дълъг.

Link to comment
Share on other sites

E как бе - пазу взимаше от х.Здравец до Пловдив за малко над 5минути. Вероятно със същия изоставащ часовник ако се измерва времето може и за под 2часа да излезе :lol:

Link to comment
Share on other sites

Освен това не знам защо включваш Пампорово в маршрута. Ако идваш от София, единствения вариант е пътя през Кричим. Дори дръгвайки от Пловдив, маршрута през Пампорово е с 23 км. по-дълъг.

 

Това е най-дългия маршрут, но с най-читава настилка, затова съм смятал и него. Но да, просто е невъзможно да се направи. Дори през Пазарджик-Константин и Елена-Батак-Доспат пак е невъзможно/това е най-краткия/.

Link to comment
Share on other sites

Това е най-дългия маршрут, но с най-читава настилка, затова съм смятал и него. Но да, просто е невъзможно да се направи. Дори през Пазарджик-Константин и Елена-Батак-Доспат пак е невъзможно/това е най-краткия/.

Тук си в грешка. Батак-Доспат-Девин изобщо не е най-краткия маршрут. Най-краткият е Батак - Нова Махала - подножието на Баташки Снежник - Лесичево - Девин. Обаче пътя не е за хора със слаби сърца пък и на много малко карти е отбелязан, но ако човек е мераклия (и притежава МПС с офроуд възможности) си струва да се мине по него, защото преживяването е уникално.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам, някой може ли да ми каже къде мога да занеса едно дипломатическо куфарче за ремонт.Трябва да му се сменни заклюващия механизъм.

Link to comment
Share on other sites

При всеки сарач. Момчиле, смятал съм нормални маршрути. Ако е за офроад, има такива, дето съм сигурен, че не ги знаеш ph34r.gif

 

Ред. Какво са заваръчно-поялните моливи?

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...