Jump to content
BulForum.com
maddrum

Искам пък да ви се изфукам с.....

Recommended Posts

7 hours ago, Sothbiss said:

Дори твоя колега, сънародник и много добър приятел - Линуса го казва :)

Нещо изгубих връзката за какво точно спорим? За момент даже се притесних да не би да съм се объркал и да съм сложил втора генерация Райзен в кутията, ама проверих специално и мога да гарантирам, че не е така - процесора е 3800Х.  :lol:

И втората система биде завършена най-накрая с Asus ROG Strix Gaming 2070 Super Advanced edition. На този етап май това е най-добрия "временен" вариант преди да излезе новото поколение карти втората половина на годината. :)

Остана да се боря с един cable management проблем. Оранжевата издънка на снимката е USB 3.0 кабела от бивш външен WD Mypassport и настоящ вътрешен 2.5'' диск, който идиотите са направили единствено и само с USB интерфейс директно от контролната платка. Не мога да се лиша от диска, защото е 4TB и съдържа голяма част от колекцията ми от филми и какво ли не още. Няма място и при 3.5'' секция, която е скрита долу вдясно от захранването, където има други два 3.5'' SATA диска. Не, че е някакъв кой знае какъв проблем, но като сложа стъклото и седи дразнещо. Може би просто трябва да сменя оранжевата издънка с такъв под 90 градуса като на снимката и да се опитам да го обърна към дъното в нормално положение.

image.png

rog-strix-2070super.jpg