Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, RaptoR said:

При добро поведение и желание може да я посетиш даже

Мерси, Мисире! Ако си готов до началото на лятото догодина, мога и да се възползвам! :)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

Мерси, Мисире! Ако си готов до началото на лятото догодина, мога и да се възползвам! :)


Тъкмо дотогава зад аспиратора ще е втората кобилица :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, gado said:

GRAFEN future equipment.

Kamado barbeque.

 

Обзаведохме и терасата :punk

 

Тва колко души го носиха? Щото голямото трябва да има 100 кила... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

 

Тва колко души го носиха? Щото голямото трябва да има 100 кила... 

Сам го носих. Ама не е голямо. Но понеже е чиста керамика, тежи към 30 - 35 кила. Вътрешния му съд и той е от огнеупорна керамика.

Тъкмо съм го напалил вече, та е вдигнало към 300 градуса и след двадесетина минути ще мятам първа реколта. След десетина дни като се върна от Банско, ще оттренирам и функцията му за опушване :punk

 

П.п. Аз отдавна го мисля това сладурче, ама днес бившето шефче ме изненада и ми го подари чисто новичко в кашонче. Да е жив и здрав бачето и още дълги години да си поработваме с него, при настоящите условия  :D

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gado said:

Сам го носих. Ама не е голямо. Но понеже е чиста керамика, тежи към 30 - 35 кила. Вътрешния му съд и той е от огнеупорна керамика.

Тъкмо съм го напалил вече, та е вдигнало към 300 градуса и след двадесетина минути ще мятам първа реколта. След десетина дни като се върна от Банско, ще оттренирам и функцията му за опушване :punk

 

П.п. Аз отдавна го мисля това сладурче, ама днес бившето шефче ме изненада и ми го подари чисто новичко в кашонче. Да е жив и здрав бачето и още дълги години да си поработваме с него, при настоящите условия  :D


Вели подари на Вено такова, но явно е от големите. Като чух цената в 4 цифри ми се зави леко свят... Иначе аз гледах едно голямо такова в МЕТРО за бон - уж на колелца, а-у, то няма помръдване... 
 

Тука по естествен път идва оня логичен и елементарен въпрос - кога ще я видим ние тая тераса? :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

То и на това цената му е леко неприлична... Аз и за това казах, че от бая време го мисля, щот не можех да се метна над психологическата бариера :D

Няма такъв кеф да печеш мръвки и да гледаш нещото, дето гледам аз в момента.

 

П.п. Обаче контролът на температурата в момента ми е лека болка в задника, мамка му!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, gado said:

То и на това цената му е леко неприлична... Аз и за това казах, че от бая време го мисля, щот не можех да се метна над психологическата бариера :D

Няма такъв кеф да печеш мръвки и да гледаш нещото, дето гледам аз в момента.

 

П.п. Обаче контролът на температурата в момента ми е лека болка в задника, мамка му!


Тактически ли не се отговаря на важния въпрос? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, w00x said:

При положение, че го задаваш за около 7-ми път по различни поводи през последните няколко месеца, аз бих предположил - да. :D


Специално на Галин не мисля, че съм го задавал. 

Link to comment
Share on other sites

Че на кой друг да го зададеш? Зададе му го. Пита го кога ще му ходиш на гости като обсъждахме тонколоните, като спомена терасата, като спомена как оправя апартамента и сега като спомена барбекюто. :D

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:


Тактически ли не се отговаря на важния въпрос? :laughing1:

Пропуснал съм...

Като се случи да уседна поне за десетина дни. Че тази година, като си правя сметка се оказва, че съм си бил удома само към три месеца и половина.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Пропуснал съм...

Като се случи да уседна поне за десетина дни. Че тази година, като си правя сметка се оказва, че съм си бил удома само към три месеца и половина.

 

Ми ха дано :gangstah:

Не забрявай, че и до Банкя трябва да идем 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Подаръкът за рожденния ден е завършен:
MB: MSI B450M Mortar Max
CPU: AMD Ryzen 7 2700
VGA: Zotac GeForce GTX 1660 SUPER
SSD: Kingston A2000 NVMe PCIe SSD 250GB
RAM: Corsair Vengeance LPX DIMM Kit 16GB

Link to comment
Share on other sites

Със здраве да си играеш. :)

Аз моя подарък за без повод си го чакам от края на Септември. Очертава се тази седмица да пристигне, та ще се похваля и аз и ще го пиша "Коледен". :)

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Antares said:

Подаръкът за рожденния ден е завършен:
MB: MSI B450M Mortar Max
CPU: AMD Ryzen 7 2700
VGA: Zotac GeForce GTX 1660 SUPER
SSD: Kingston A2000 NVMe PCIe SSD 250GB
RAM: Corsair Vengeance LPX DIMM Kit 16GB

Честито Пешо, със здраве да си я ползваш машината! :beerchug

 

13 minutes ago, RaptoR said:

 

MSI, AMD... Не знам да ти се радвам ли, да плача ли :bgrin:

Уникален МИСИР си значи! Системите, базирани на AMD Ryzen 2-ро и 3-то поколение издухват заспалите шебеци от Интел по всички показатели. Аз също се каня да събирам машина, базирана на Ryzen 7 3800X. Ама само Мисир като теб може да се позовава на история от преди десетилетия. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Antares said:

Подаръкът за рожденния ден е завършен:
MB: MSI B450M Mortar Max
CPU: AMD Ryzen 7 2700
VGA: Zotac GeForce GTX 1660 SUPER
SSD: Kingston A2000 NVMe PCIe SSD 250GB
RAM: Corsair Vengeance LPX DIMM Kit 16GB

Доста добре изглежда с една лека корекция - трябваше да се бръкнеш съвсем малко повече за 3-то поколение Ryzen (примерно 3600). Чета че са супер добри процесори. :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sothbiss said:

Доста добре изглежда с една лека корекция - трябваше да се бръкнеш съвсем малко повече за 3-то поколение Ryzen (примерно 3600). Чета че са супер добри процесори. :)

Аз и за тая конфигурация си надскочих бюджета...

Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2019 at 3:43 AM, Sothbiss said:

Доста добре изглежда с една лека корекция - трябваше да се бръкнеш съвсем малко повече за 3-то поколение Ryzen (примерно 3600). Чета че са супер добри процесори. :)

3600 e от 5-та серия и е по-слаб от 2700х 7-ма серия (2700 е с 8 ядра, докато 3600 е с 6). Третото поколение 7-ма серия започва от 3700, ама там цената скача двойно. В случая просто с около $20 долара повече Пешо можеше да скочи на 2700х, който в момента мисля е най-доброто в този ценови диапазон защото почти навсякъде върви с много голяма отстъпка в момента. Даже и аз се чудя дали да не забия точно този, вместо да харча още $200 за 3700х и да хвърля тези пари във видеото. След много ровене из конфигурации също така се убеждавам, че май няма смисъл да се хвърлят пари за най-скъпите Х570 дъна, особено ако няма да се прави овърклок. Оказва се, че това дъно на Азус е най-добрия избор за много прилично Х570 дъно на уникално добра цена: :)

Asus TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi)

image.png

 

Link to comment
Share on other sites

Аз се обзаведох с тези (Focal Aria 906):

 

Image result for focal aria 906

 

Заедно с централния говорител (Aria CC900) и ето това (XTZ 10.17 Edge):

 

Image result for xtz 10.17 edge

 

Събвуфера е 700W и пада до 19Hz. Дум, дум. :)

Link to comment
Share on other sites

Ауууу, браво.... Французите са мнооого добри....макар да не им харесвам малко резките, метални високи...... Честито! Ама защо разваляш страхотния HiFi звук с център и суб....?! Само заради филмите? 

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Мекички са им високите. На предните ми колони бяха по-резки.

Центъра е само за филмите, да. Не слушам музика през него.

Събвуфера е и за музика. Тонколоните са само до 55Hz. Съба не пречи обаче, напротив. :) Допълва ги.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...