Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Майтапът настрана, но все още чувам прекрасно. Покрай работата си в студиото знам, че спокойно и без напрягане в средния диапазон мога да диференцирам разлика от 1 херц. Преди 2 дена реших да си сверя часовника с един онлайн тест, който започва "на едро" и след неколкократно правилно познаване сваля наполовина толеранса - оказа се, че мога да чуя дори и половин херц разлика между 2 идентични по тембър и сила тонове, а понякога дори уцелвах и четвърт херц (което е доста близко до пълната идентичност), но не винаги...за да познавам винаги четвъртинката явно ми трябват още тренировки. :music

Ти си нечовек! :lol: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не е много сложно ако имаш опит. :)) Хубавото на този тест е, че не ти дава точки за брой познати отговори, защото реално трябва да познаеш 1 от 2 и дори да цъкаш произволно, шансът да улучиш е 50%. Вместо това чака да направиш няколко последователни верни отговора, за да се увери, че наистина го чуваш и чак тогава намалява двойно толеранса, а когато сгрешиш хич не се церемони ами направо връща предишния толеранс и пак чака няколко последователни верни отговора, за да продължи. Даже мисля, че някъде изкарах един скрийншот по средата на теста и ще го пейстна след малко...тъкмо и Вокса ще може да си изкара адреса, понеже обещах да му го пратя, а забравих...

 

 

Едит: Ето го тоя скрийншот...забележи гаднярът колко ми е намалил толеранса. :lol:

 

0c4b403e7e8bc585.jpg

 

Ще взема след малко пак да се тествам тоя път на слушалки, да видя дали случайно няма да чуя и 1/8 от херца. :laughing1:

 

Edit 2: Всъщност чакай...това 0.09...е доста по-малко, чак сега му обръщам внимание...до него стигам спокойно и без замисляне от първия път...чак след това трябва да се понапрегна, че и даже да повторя някои от тоновете... :wacko:

 

Едит3: Ей сега пак си направих един бърз тест на колони, като телевизорът ми вдясно работеше (дават филма за Че Гевара и го гледам)...ето и резултата:

 

179ed88bd3ed5f01.jpg

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От няколко дена не мога да се нарадвам на скромната Audigy Fx и сега разбирам за чудото Creative ALchemy. Ако това от видеото по-долу е вярно, защо подяволите М$ са скопили всичко от Прозорец Виста насам?За какъв ч*п им е било да махат Hardware Abstraction Layer (HAL)?

 

Link to comment
Share on other sites

Достигнах последно увеличение на заплатата за настоящата длъжност. Сега тряя да стегна дупарата и да се боря за по-висока длтжност :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами...честито! ...макар, че Коста от доста време те чисосва... :laughing:

 

Покрай иронията може би има някаква доза респект, остатъци от възпитанието, което вече го няма. Както и Руми ми казва понякога "бате". Тези неща не се коментират, но се забелязват. И се помнят. Но друго си е някой птеромисир да иронизира. 

Link to comment
Share on other sites

Тези неща не се коментират, но се забелязват. И се помнят.

 

Само не ми казвай, че пускаш по една сълза всеки път, когато Коста или Румен ти прикрепят нещо преди името. :P

 

Но друго си е някой птеромисир да иронизира.

 

Тук позна - голям кеф е! :D

Link to comment
Share on other sites

 

Само не ми казвай, че пускаш по една сълза всеки път, когато Коста или Румен ти прикрепят нещо преди името. :P

 

Направо банкет вдигам! Ай стига спам, щото ще ти сложа мод режим вече! 

Link to comment
Share on other sites

Интересно... Два мода си мерят чурките....

На единият е по-дърта, а на другия по-често корава (ако фитоестрогените от пиринското вече не са си свършили работата)....

Очакваме финалните резултати :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Шофирах 2200км за 1 седмица по Пътищата на Близкия Изток в средата на танкове и специални части. 

Чувствам се обогаден във всЕка една посока. 

 

Горещо го препоръчвам на всеки :) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=8Y4_2Qa0QQs

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Ний това го знаем наизуст, хеле па с Галицин една нощ го пяхме по ранните часове, а ти сподели малко повече интересни подробности...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ний това го знаем наизуст, хеле па с Галицин една нощ го пяхме по ранните часове, а ти сподели малко повече интересни подробности...  :laughing:

Не беше баш това, Мисире..., не беше.... Не, че не и се радвахме и на таз тьотка къв е пич, ама беше ето това (заради, което комшуто дойде да ни се моли, както и да сподели лично мнение, че в четири и половина сабаля не е най-удачното време да се пеят гръмогласно такива песни....)

https://www.youtube.com/watch?v=f778TR90jts

 

П.п. Ти пееше женската партия от парчето :lol:

 

П.п2 Да извадя ли и онзи компромат заснет от булката, дето дирижираш в захлас именно на това парче!?! :lol:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Не беше баш това, Мисире..., не беше.... Не, че не и се радвахме и на таз тьотка къв е пич, ама беше ето това (заради, което комшуто дойде да ни се моли, както и да сподели лично мнение, че в четири и половина сабаля не е най-удачното време да се пеят гръмогласно такива песни....)

 

П.п. Ти пееше женската партия от парчето :lol:

 

П.п2 Да извадя ли и онзи компромат заснет от булката, дето дирижираш в захлас именно на това парче!?! :lol:

 

Ти ся, за Смуглянка няма да се обаждаш, естествено, че най-много него ревем, особено пък ако и Весо е наоколо. И като ти казвам нещо, ако не помниш и си позабравил - прескочи :grin:   

 

И гледахме точно, ама точно оня клип горе, той е пълно задълже от програмата  :moon:

 

Веднага.

 

Ти къде бе  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...