Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ПС: Рецептата (ако това може да се нарече рецепта) ми я каза мой приятел. Сега като се замислям - големи мъже да си разменят рецепти звучи странно, но пък като отчетем, че сме чревоугодници и 2мата :)

Принципно в главата си имам вече не една и две рецепти за манджи, които съм си нагаждал сам, взимайки от тази, от онази рецепта и добавяйки свои идеи. И до момента съм получил изцяло позитивни отзиви. Та не мисля, че е толкова странно, дори и за такъв виден "мачо", като мен (или както ме определи :P)

______________________

Ред:

Ъм, за всеки, който ме познава повече от 5 минути е ясно, че съм точно толкова мачо, колкото Хилари Клинтън е лопата. Ама нали дядото така ме нарече :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Та не мисля, че е толкова странно, дори и за такъв виден "мачо", като мен (или както ме определи :P)

 

Ти не си никакъв виден мачо - мачо е само Виден, така че не му отнемай титлата... :P

Link to comment
Share on other sites

Ти не си никакъв виден мачо - мачо е само Виден, така че не му отнемай титлата... :P

Виден е... котарачо :gayviolet:

Link to comment
Share on other sites

О, да, той е краля на мачовщината, форумното мъжкарство и биенето в гърдите "булгар, булгар" :lol:

 

Да, обаче не е виден мачо....само мачо. :P

Link to comment
Share on other sites

Всичко е по-добре от форумен паошок...

 

===============================

 

Съединителят се оказа здрав засега! Ще сменя едни тампончета с голямо закъснение и маслото на скоростната кутия, че все пак десета година е.....  

Link to comment
Share on other sites

Как да не се хвали човек, като почват периодично да му излизат писанията в една от големите медии за туризъм и екстремни спортове  :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ПС Plants vs Zombies на таблета е супер зарибявка.

Втората част също не е лоша. :)

 

Нова двд драскачка LG. Дано тази да изкара повече. :)

Link to comment
Share on other sites

Купих си евтина колица - Citroen Xantia 97 година.. Въпреки, че е голяма и удобна, вози меко, не е моят автомобил нещо..

И в тоя ред на мисли - ако някой иска такава колица, да свирка ;)

http://vehiclemy.com/img/Citron-Xantia-16-LX1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...