Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мерси! Приятелките ми все се шегуват с мен, че някой сигурно още при раждането ми е ампутирал чувството за романтика, та за мен такива неща като романтични маси са ГОЛЯМО постижение. :)

Link to comment
Share on other sites

Е какво има да и се мисли на романтичната маса?

Полягваш върху масата, усмихната, по-оскъдно облечена и готово :) :) Ти сега и манджи си правила сигурно :) Ще му стане тежко :) :)

Link to comment
Share on other sites

Е какво има да и се мисли на романтичната маса?

Полягваш върху масата, усмихната, по-оскъдно облечена и готово :) :) Ти сега и манджи си правила сигурно :) Ще му стане тежко :) :)

Пффф.... Австралопитек!

Link to comment
Share on other sites

А ти си този, който бие барабаните, спокс. :D :lol:

Спокоен съм аз. Няма да се плашункаш. От как спрях с цирка ми е айляк. Едно нещо, което влияе на нервната ми с-ма....сега го няма. ;)

Но да научиш от два филма неща и да се опитваш да ми казваш как седят нещата....трудно :D :D

Link to comment
Share on other sites

Вече няма ;) Цяло състезание мина, а твоето мнение(от общо три свързани с Япония) сЕди последно...така ще си остане още дълго време. Подобна е и картинката на другите места. На спечелилите - честито ;)

Link to comment
Share on other sites

 Ти сега и манджи си правила сигурно :) Ще му стане тежко :) :)

Манджи?!? Та рожденият му ден да съвпадне с този на кончината му... Не бих си позволила такъв риск. ;) Готвенето ми е като руска рулетка - две от три неща не се получават. Винаги имам активен въглен под ръка... :lol:

Link to comment
Share on other sites

две от три неща не се получават.

1 на 3 успех си е постижение. Знаеш ли колко и 1 не докарват? Напред си с материала, спокойно. :)

Пффф.... Австралопитек!

Чшшш, не ме забърквай с някви висши форми на живот. Тия са некви l33t, не мога се меря с тях :)

Аз сум по-прост оранизъм :) Мога да трансформирам кола и банички към код, и то не много успешно :)))

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Да бе, да! И аз и половинката ми сме с доста по-висок success rate :) Което май си е баш за тая тема де :]

При мен провалите стават, защото се опитвам да направя хем вкусно, хем нискокалорично ядене. Изключа ли второто условие, винаги се получава. :) Не може хем душата в рая, хем... ;)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, да! И аз и половинката ми сме с доста по-висок success rate :) Което май си е баш за тая тема де :]

Познавам девойки, които яйце не могат да счупят, камоли да го изпържат. При това аха, аха да стават майки. Как ще си гледат децата не знам. Едната каза "ми минавам през свекърва ми и каквото е направила взимаме в кутии и ядем в нас"... Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Дойде ми заплата и започна гледането за кола :D Надявам се до рожденият ми ден да съм се обзавел :lol:

 

Е тва е.Дай боже всеки му заплата колкото за 1 кола (нещо след 2004 де :D)

 

Току що си взех мишката от сервиз.Да не звучи като реклама, но съм страшно доволен от Asbis!

Преди време взимах един Razer Deathadder на който му се прецака левия бутон (бях споменал в друга тема, че се получи нещо като луфт).

Тъй като е още в гаранция се обадих на Asbis.Те ми казаха, че работят с външна софийска фирма за сервиз - Вюпойнт, а те от своя страна имат в Пловдив сервизни представители - Дорадолинк.Занесах мишката в Дорадолинк и те я пратиха във Вюпойнт.

Днес ми се обадиха от Дорадолинк да си я взема и когато отидох бях много приятно изненадан, че ми дават чисто нова мишка и то следващия модел  Razer Deathadder 2013!

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

На мен highend модели на мишки и клавиатури винаги ми ги заменят с нови. Не разбирам защо се учудваш.

 

Да то и аз очаквах да я заменят, но не и с по-новия модел.

Link to comment
Share on other sites

Ще си изпълня една или две мечти от дете. Отивам във Вегас за 4 дни и ако остане време и до Гранд Каньона за някоя и друга снимка. :)

При положение, че си цели четири дни във Вегас, просто е кощунство да не отидеш до Каньона. ;)

Link to comment
Share on other sites

Деца не знам, ама гледай да не се събудиш женен :grin: Че като те знам какъв си ми спонтанен :)

Link to comment
Share on other sites

Той спонтанен, спонтанен, но във Вегас водката да не е по 1,20лв малката. Нащо момче е сиромах още. След 2-3 години като иде пак, може и да се събуди женен. За 2 жени дори. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...