Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Все същата цигания!

Тук като идват германци и австрийци да не би да си остават такива!? За нула време възприемат циганията и стават бетер италианците и турците :sick:

Link to comment
Share on other sites

Ей до това води липсата на казарма....

Малко да се отделиш от родната среда и вече става мъка дори и да работиш като трупаш ценни впечатления в такава страна като Германия.

Точно от казармата е ;)

А за работата не че не е тегаво,но нямах избор.Да запознах се с едно момиче,което след първата седмица се е отказало,защото й е било прекалено трудно.

Да много работят в Германия,но не ме привлича тоя начин на живот.От работа вкъщи на компютъра след това пак работа и така.Събота и неделя евентуално нещо и тва е.И най-гадното е че си сам като кукумявка.

Link to comment
Share on other sites

Oт работа вкъщи на компютъра след това пак работа и така.Събота и неделя евентуално нещо и тва е.И най-гадното е че си сам като кукумявка.

Аз и в България така живея. Ти какво очакваш по-точно?

Link to comment
Share on other sites

Все същата цигания!

Тук като идват германци и австрийци да не би да си остават такива!? За нула време възприемат циганията и стават бетер италианците и турците :sick:

+1.

а кат са изучат съвсем си наемат местни еничари, които стават по-бесни измекяри и от тях.

Link to comment
Share on other sites

Абе и тука си имат боклук и то доста.Проблема е че се хвърля адски много храна.Като беше 32 градуса и като изкарат едни жълти чували смърдеше мамата си джаса...

Ангеле да де ама тука имаш повече приятели и семейството ти е тука ;) Пък и хората не са толкова студени.

Link to comment
Share on other sites

Да много работят в Германия,но не ме привлича тоя начин на живот.От работа вкъщи на компютъра след това пак работа и така.Събота и неделя евентуално нещо и тва е.И най-гадното е че си сам като кукумявка.

 

Същото са го казвали хора за Щатите. Това си зависи само от теб. Имам приятел - намери в LA българи, излизат всяка вечер някъде. Уикенда карат коли в каньоните - аз дето съм тука живея доста по-усамотено (което отново е въпрос на личен избор). 

 

Та проблема не е в държавата, а в теб :)

 

-------------

 

На Ванчо му пожелавам само успехи и дано всичко се нареди, както му се иска на него. При всички положения това си е ценен опит както и да го гледа човек.

Пък и хората не са толкова студени.

Това никога не съм го разбирал. Какво значи студени? Че по мое мнение и Германци и Англичани и Американци са значително по-любезни от нас и са готови да ти влезнат в положение.

Link to comment
Share on other sites

Дедо зависи и от работата все пак.Да аз немрих българи.но бачкам по 12 часа нямам сили за глупости.Е след другата седмица ще имам,но ще съм си в България :D 

Link to comment
Share on other sites

Аз и в България така живея. Ти какво очакваш по-точно?

"Кузмане", да не си се оплакал, че фейса ми не може да смогне да опредни от де си се тагнал в петък и събота :D :D.

Link to comment
Share on other sites

Ура. Ура. Ура.

 

 

Това за чирени ли го подготвяш?

Щото ми мяза на едно такова гадно дърво, дето всички го мразят и го слагат в някви автомобили, дето грам не могат да ги продадат, щото са гадни и те...

Link to comment
Share on other sites

Now Free!!!

 

Иначе днес е последният ми работен ден от договора,но си го взех почивен :lol: И утре паля джета към България.Някой ако иска нещо не-много скъпо да си каже :D 

Link to comment
Share on other sites

Това за чирени ли го подготвяш?

Щото ми мяза на едно такова гадно дърво, дето всички го мразят и го слагат в някви автомобили, дето грам не могат да ги продадат, щото са гадни и те...

Ъхъ, за ръкохватка на бауито, дето правя в момента :)

А от тва, "гадното" дръвце ако успея да си докопам от нейде и повечко... Направо съм готов да трейдвам осем годишна, смокинова ракийца за него :shy:

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ, за ръкохватка на бауито, дето правя в момента :)

А от тва, "гадното" дръвце ако успея да си докопам от нейде и повечко... Направо съм готов да трейдвам осем годишна, смокинова ракийца за него :shy:

 

Пак ли ще е сегментна или тоя път ще е цяла? Или да не се напъвам да питам, а да чакам крайния резултат :lol:

 

А друго щях да питам - за тея чикийчета каква стомана ползвате?

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Избягвам да правя "цели" ръкохватки, щот много като кухненски ми стоят :grin:  А относно стоманата, аз лично ползвам само неръждаема или неръждаем ламинат. Марка не мога да кажа, защото не ми се дават кинти за анализ. Пък и кой дава лайно за това, каква марка е, при условие, че всичкият ми материал е от режещи дискове и лезвия от машини за месопреработка!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...