Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нищо конкретно не гоним. Гоним да няма по корема и паласките и да се покатери малко повечко по рамене и гърди. Конкретни поставени цели няма - така успявам да се насладя на тренировките :)

Link to comment
Share on other sites

лицето ми е неосъждано.

за другите ми части нищо не казват.

 

сега ще си правя проверка дали па не съм случайно криминално проявен. а вие знаете ли как става?

Link to comment
Share on other sites

От доста време се канех да си взема едно Raspberry Pi и най-накрая вече се сдобих с най-компактния (побиращ се в шепата) напълно функционален линукс сървър! :punk

 

Raspberry-Pi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Един SSD диск под платката и щеше да заспи :)

В момента съм му сложил една стара 8GB-ова SD Class 4 карта, която ми се подмяташе безполезна и машината работи перфектно. Смятам да пратя едно такова на нашите за да го ползвам като българско прокси. Просто го включваш и забравяш, а консумацията му е само 5 вата! :)

Link to comment
Share on other sites

В момента съм му сложил една стара 8GB-ова SD Class 4 карта, която ми се подмяташе безполезна и машината работи перфектно. Смятам да пратя едно такова на нашите за да го ползвам като българско прокси. Просто го включваш и забравяш, а консумацията му е само 5 вата! :)

Аз отдавна се каня да си пусна за мен едно. Ако го свърша в скоро време ще ти дам и на теб адреса. И най - важното: няма реклами в youtube!!!
Link to comment
Share on other sites

За какво са ви тия проксита?

Няма реклами в youtube. Понякога има клипче в vbox7 което искам да видя. От чужбина е мъка да се зареди. За такива неща.
Link to comment
Share on other sites

То и от БГ е мъка да се зареди тоя vbox :D
А рекламите, за тия, които се появяват на 10-та секунда от повечето клипчета ли говориш или за тия, които са 30 секунди преди някои клипчета?

Link to comment
Share on other sites

То и от БГ е мъка да се зареди тоя vbox :D

А рекламите, за тия, които се появяват на 10-та секунда от повечето клипчета ли говориш или за тия, които са 30 секунди преди някои клипчета?

Тези които са преди клипчето и трябва да чакаш да мине определен период преди да минеш към самото клипче.
Link to comment
Share on other sites

Искаше ми се да се смъкна до 80кг...е сега съм толкова...Важното е да успея да ги задържа, а не да ги лепна нагоре...пак...Тренирам по малко..карам кУлилотУ всеки ден...Просто се държа във форма..Ама сега дънките ми взеха да падат...И колана ми е на последна дупка...:lol: Но определено съм доволен и гладен..Хахах..

Link to comment
Share on other sites

Фундаменталният въпрос е:

 

Като се изправиш и погледнеш надолу, без да си гълташ корема, виждаш ли си ГО или не?

Абе аз и преди си го виждах, ама сега гледката е къде-къде по-добра...:lol:

Иначе определено имам нужда от килограм надолу в коремната област, но това иска малко по-сериозни и прецизно насочени тренировки..

Link to comment
Share on other sites

Направих страхотен фасул. Невероятен! При това досега не съм правил никакви манджи. Ммммм

 

ПС: Рецептата (ако това може да се нарече рецепта) ми я каза мой приятел. Сега като се замислям - големи мъже да си разменят рецепти звучи странно, но пък като отчетем, че сме чревоугодници и 2мата :)

Link to comment
Share on other sites

Дедо, странно ще е ако си разменяте плетки и прежди :)

За рецептите няма странно. Все пак едни от най-добрите готвачи в света са мъже.

Да ти е сладък бобеца :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...