Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Пламене, аз сега като се прибера ще взема една 37-ца за спалнята, а догодина живот и здраве направо на 63 инча в хола хахахах

Що се ограничаваш до 63", аз ти препоръчвам да ги закръглиш на 70"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Що се ограничаваш до 63", аз ти препоръчвам да ги закръглиш на 70"

Щото ще трябва да бутне стената към спалнята и да го гледа висейки пред прозореца (от външната страна)на терасата....

Link to comment
Share on other sites

Честито Видене, само защо го взе от Технополис а не от Деком бе човек? Отделно че ако беше споменал можеше тези дни да взема и аз един телевизор че се каня и аз да взимам а Ицо щеше да ни направи и някаква отстъпка ако вземем 2 броя накуп. :(

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Не само че няма грам смисъл да го взимам от Пловдив, но и в Технополис си го взех с разсрочка 10 месеца без оскъпяване, което си ми е любимата акция. Сега в Пловдив ще си взема и 37-цата на LG пак на същата схема.

Link to comment
Share on other sites

Как как? Каква е тази разсрочка? Взимаш сега и плащаш след 10 месеца или плащаш на 10 равни части? И към кого е това - самия технополис или някоя банка? Аз като вземат да ми бутат разни такива промоции ги режа още на 2рата дума и не съм разбрал..

Link to comment
Share on other sites

Това е акция на Jet Credit, навремето така си взех плазмата. Цената ти е разсрочена на 10 вноски. Има и други видове разсрочване за повече или по-малко месеци - виж условията. За някои стоки има и вноски подарък и т.н. Не ги знам всичките. Оскъпяването е 0 лева.

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе ... тези изедници JetCredit... сигурно останалите 2 вноски ги поема TechnoMarketa... ще мина да проверя

 

 

Veni, vidi, vici :D

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

1970783_2.jpg

Новата ни придобивка :)

 

Честито бате.Със здраве да си я карате и да возите малката :)

 

П.П. Ша са сетиш да оставиш тея чупени Фордове :devil

Link to comment
Share on other sites

 

Новата ни придобивка :)

 

Честито на Ангел и Вили. Хиляяяяяяяяяяяяди безаварийни километри :)

Link to comment
Share on other sites

sphex.jpg

Razer Sphex - с характерното за Razer качество на маус падовете им.

Вече минах през няколко техни, текущо с Destructor, който за 2+ години взе да дава леки признаци на износване, а и поначало ми идваше твърде бърз.

Sphex е много тънък, и като дете се радвам на подобни покупки, перфектното движение на мишката винаги ми е бил един от най-големите приоритети, след като преди това с години се мъчех с разни боклуци за по 2-3-5 лв, издържащи не повече от 10 дена преди мишката да почне да дращи и залепва. Освен това винаги съм недолюбвал текстилните падове, нямат много общо според мен, с твърдите си събратя, алуминиеви/пластмасови. В тази връзка Razer Goliathus също не бих взел.

Падът е нещо средно между control и speed, и буквално е като скин за бюрото, тънък е почти колкото лист хартия (е, да кажем хартия от около 100g/m2).

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

ти да не си още на мишка с топче :lol: от 5 години съм забравил какво е това пад, лазерната ми мишка хваща навсякъде, а и вече повечето оптични нямат проблеми върху бюро

Link to comment
Share on other sites

ти да не си още на мишка с топче :lol: от 5 години съм забравил какво е това пад, лазерната ми мишка хваща навсякъде, а и вече повечето оптични нямат проблеми върху бюро

Надали от Razer са в информационно затъмнение, че мишките с топче са изчезнали, та продължават с пълна сила да бълват нови, скъпи и усъвършенствани падове на пазара :lol: .. Че и се купуват.

Мишката е от подписа, и отдавна е минало времето когато хората си купуваха падове заради проблеми с тракинга на мишките ;) . Освен ако е за стъклени бюра и от масовите лазери, които не работят там.

Link to comment
Share on other sites

Този може да го пробвам и аз. Изглежда по-голям от деструктора. На мен ще ми е малък но ако е толкова тънък може да сложа 2 един до друг. Кажи откъде го взе?

Link to comment
Share on other sites

Този може да го пробвам и аз. Изглежда по-голям от деструктора. На мен ще ми е малък но ако е толкова тънък може да сложа 2 един до друг. Кажи откъде го взе?

Всъщност не е по-голям от деструктора, а е почти 1:1 на големина. 320х230 mm.

Този е правоъгълен, така че имаш по-добър шанс да долепиш два един до друг и на практика почти да няма граница между тях, нещо което с деструктор е неосъществимо. Е, може да има леко ръбче, но зависи как ще го възприемеш.

Както винаги - от www.gaminggear.bg , и понеже май ти беше взимал голиатус преди време, си остава текстил, а този, макар и лесно огъваем, се води по-скоро към пластмасовите, защото както го гледам, е 1:1 повърхността, с която покриват други падове, като Exatcmat (който е 2мм алуминий, със залепен отгоре около 0.2-3мм слой като този), а сега явно са решили, че могат да направят повърхност без останалата баластра, и са добавили отдолу някакъв интересен adhesive слой, с който хем залепва перфектно като го притиснеш леко към всяка повърхност, хем не е лепило, че като го махнеш, да остава гадно. Нещо гумирано е, и по ревюта гледах, че с времето е възможно да остане нещо по бюрото, но сигурно след време, защото е гумирано и от топлината може да отдели малко гумирана материя, знам ли.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Изтривам последните 11 поста (вкл. моите и 1 бр. на дядо Мраз) със спора между Теди и Антарес. Мисля, че дискусията беше тотален офтопик и няма място в тази тема. Ако Теди или Пешо са пропуснали някой и друг отговор, да ми пишат на ЛС и ще им го пратя пак с ЛС. Нека тази тема да си остане за хвалби и постижения - дискусиите ги правете другаде. ;)

Link to comment
Share on other sites

Midex, никакви възражения! Напротив ;)

 

Иначе аз си имам няколко нови идиотски тениски! Сред тях блестят синята с BSOD и черна с това изображение.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Вече съм студент.Отивам в София :)

Извинявай ама като човек минал по този път ще ти кажа, че си направил грешка. Независимо от Университета и Специалността(Има 1-2 изключения, но ме съмнява, че си там, тъй сигурно отиваш за Бакалвър).

Сигурно ми се чудиш к'ви ги бръщолевя, но един ден ще разбереш че съм бил прав, било то и след десет години.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Абе тя специалността е малко т*шак ама това реших накрая.Иначе не знам каква грешка може да съм направил,но може би сега няма как да го осъзная.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай ама като човек минал по този път ще ти кажа, че си направил грешка. Независимо от Университета и Специалността(Има 1-2 изключения, но ме съмнява, че си там, тъй сигурно отиваш за Бакалвър).

Сигурно ми се чудиш к'ви ги бръщолевя, но един ден ще разбереш че съм бил прав, било то и след десет години.

 

Глупости говориш. Дори просто да се събере с умни хора си има плюсове. Друга тема е че ако си седне на задника сериозно да чете и да свърши нещо на практика може да научи и направи много повече. И все пак всичко с времето си.

 

Аз може да не съм бил студент като нормалните хора и въпреки че почти всичко което успяха да ме научат го забравих и нищо свързано с работата ми все пак не считам времето за загубено.

Link to comment
Share on other sites

Дори просто да се събере с умни хора си има плюсове.

Много малко хора го разбират това. Не е важно къде си, важно е с какви хора имаш контакт - каква ти е средата. Това е безценно.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...