Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Успях да си подам нещата за смяна на ЛК и шоф. книжка.

 

Бързо ли стана? Интересува ме по-специално какво е положението с подаването на документите за ЛК и МП.

Link to comment
Share on other sites

Бързо ли стана? Интересува ме по-специално какво е положението с подаването на документите за ЛК и МП.

На мен ми отне около 2 часа, но при мен имаше усложнения заради книжката, и че плащах днес таксите - ако не се занимавах с тези неща - и по-бързо щеше да мине. Сега ако МП ти е изтекъл и трябва акт там е по-сложно, че правят акт, чакаш седмица. Не съм сигурен но може в този случай да те накарат да изчакаш ЛК и тогава да отидеш за паспорта ако си с акт. Но тези неща трябва да идеш на място да разпиташ за подробности.

Link to comment
Share on other sites

бързо става особено ако чакаш за бърза поръчка , там в момента има по-малко хора за обикновенна имаше големи опашки

аз се оправих за около час с всичко включително и банковите преводи , за паспорт също

Link to comment
Share on other sites

Взех си първият сертификат на Майкрософт. Нещо което отлагах дълги години. Сега заради това отлагане имам крайни срокове за полагане на една камара изпити...

2:0

Link to comment
Share on other sites

За Елтън Джон завиждам, та завиждам...

 

Аз да се похваля, че уж на шега започнах да си търся работа/стаж, с идеята, че ще отнеме поне половин месец, а от втората организация, в която кандидатствах, ми се обадиха и непосредствено след интервюто ме поканиха :)

Link to comment
Share on other sites

Взех си първият сертификат на Майкрософт. Нещо което отлагах дълги години. Сега заради това отлагане имам крайни срокове за полагане на една камара изпити...

2:0

3:0

Link to comment
Share on other sites

Убий ги, Иване! beer.gif

Вече започнах и следващата книга. Във вторник ми е следващият изпит. Направо съм се зомбирал.

Link to comment
Share on other sites

Получих(отново)разрешително за работа със секретни данни.

 

Ванка, браво!!!

Link to comment
Share on other sites

Получих(отново)разрешително за работа със секретни данни.

 

Ванка, браво!!!

Мерси на всички.

 

 

Нали знаеш как се работи със секретни файлове на компютъра?

 

 

secret.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Мерси на всички.

 

 

Нали знаеш как се работи със секретни файлове на компютъра?

 

 

post-87-127456639933_thumb.jpg

 

 

 

Нямам право да кажа ;)

Link to comment
Share on other sites

Взех поредният изпит. За точно една седмица взех 3. И трите с почти максималният брой точки:P. Вече се водя Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA). Но до никъде обаче не съм стигнал с плануваните изпити. Тепърва започвам...

Link to comment
Share on other sites

Взех поредният изпит. За точно една седмица взех 3. И трите с почти максималният брой точки:P. Вече се водя Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA). Но до никъде обаче не съм стигнал с плануваните изпити. Тепърва започвам...

 

Че за кога вече ги взимаш?! То верно че са "пожизнени", ама и 2003 доста остаря, кога ще го спират от подръжка?

Link to comment
Share on other sites

Че за кога вече ги взимаш?! То верно че са "пожизнени", ама и 2003 доста остаря, кога ще го спират от подръжка?

Защото 2008 не е одобрен за използване ;), нито Vista или 7. Специално тези сертификати ми трябват поради "специфични" изисквания от "клиента". Утре пак имам изпит и след него ще ми останат само 2 изпита до SE. След това ще направя ъпгрейд до 2008.

 

Ъъъъ. win 2008 server? И другите след него. Защо си мислиш, че е само за 2003?

За 2008 се водят MCITP и след това специалността. Примерно MCITP: Enterprise Administrator. MCSA и MCSE са само за 2000 и 2003.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо в бъдеще като имаме проблем с клъстера ще знам кой да питам, че тука 2ма лаици докато го подкарахме се препотихме доста та чак се наложи да четем ръководството :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...