Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Ииииии интирнйет на село хахахахаха

 

Ут Йевруком, р'ийш ли laughing.gif

 

чИ то "Йевруком" нема вече, има БЛИЗУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

Ма си е 'се у г.зуууууууууу

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хората гледат да избЕгат далеко на село, че да се манат от комуникации, телефони, интернет и други подобни, тоя тръгнал да електронизира селото... Пу!

Link to comment
Share on other sites

Взех си билет за Арминчоооооооо xmas.gif xmas.gif xmas.gif

 

Ми хайде с нас devil.gif

 

 

чИ то "Йевруком" нема вече, има БЛИЗУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

Ма си е 'се у г.зуууууууууу

 

На всички документи пише Евроком. БЛИЗНИ е просто прах в очите, вероятно с цел да си помислят някои балъци, че става въпрос за нешо ново... И не е никак зле на пръв поглед като за село на 50км от Пловдив. Особено като знам какво представлява антенната алтернатива

 

Хората гледат да избЕгат далеко на село, че да се манат от комуникации, телефони, интернет и други подобни, тоя тръгнал да електронизира селото... Пу!

 

Пешо, Пешо... Аз нямам нужда да бягам като тебе, за да не ги ползвам тия неща. Но тъй като почти 50% от времето съм там е наложително да мога да поглеждам някои работи. И най-вече - как иначе ще ти следя глупостите из Форума?

 

-----------------------------------------

 

dsc00319wm.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-новото отроче на Рамщайн, оригиналдъ, е в ръцете ми. Като изляза от банята, ще нащракам малко снимки.

Picture%20006.jpg

Picture%20011.jpg

 

Малко ми треперят ръцете, затова е толкова гадно. А и обложката си е бая голяма, някъм 1 и нещо е разгъната...

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

А честито ! А пилето порасна ли ти вече с 2.5мм ? :))

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

 

Бря, бря...100 метра! Явно си решил като ходиш до магазина да не прекъсваш. :bgrin: Между другото, баси и превода на сайта на Сони...все едно, че с гугъл са го правили - "възбудители" 40 мм ; батерията поддържала музиката - а ако не искам да слушам с тях музика, а само говор?

Скоро чакам от тебе фукня с МХ1100. ;)

 

 

Аз пък да се изфукам, че от доста време карам само с електронна цигара. Накупих си няколко комплекта и си поръчах доста безникотинови течности с различни аромати. Голям кеф е и нормалните цигари изобщо не ми липсват. Дори в момента провеждам на пръв поглед уж "мисията невъзможна" - да откажа и жена ми от пушенето. И на нея купих 2 комплекта и като гледам шансът да успея да я откажа е някъде към 95% - хареса й, само дето й липсвало паленето и изтръскването на пепелта. :laughing:

Като допълнителен бонус вече ще мога да ходя у дядо Мраз на кафе и да си пафкам в хола му - нещо, което беше невъзможно до този момент. :))

Link to comment
Share on other sites

....

 

Браво! Тъй като не пуша, не мога усетя какво е точно постижението, но все пак :)

Успях да пусна wi-fi от дъното си. След десетина дни борба с драйвъри, програми, други драйвъри, настройки и пак драйвъри, попаднах на тази програма и вече всичко е наред :) Имам wi-fi из цялата къща :music Освен това, започнах да разбирам какво е то JavaScript и има ли то почва у нас. Идва и редът на AJAX! ;)

Edited by rargirov
Link to comment
Share on other sites

Бря, бря...100 метра! Явно си решил като ходиш до магазина да не прекъсваш. biggrin1.gif Между другото, баси и превода на сайта на Сони...все едно, че с гугъл са го правили - "възбудители" 40 мм ; батерията поддържала музиката - а ако не искам да слушам с тях музика, а само говор?

Скоро чакам от тебе фукня с МХ1100. wink.gif

 

 

Аз пък да се изфукам, че от доста време карам само с електронна цигара. Накупих си няколко комплекта и си поръчах доста безникотинови течности с различни аромати. Голям кеф е и нормалните цигари изобщо не ми липсват. Дори в момента провеждам на пръв поглед уж "мисията невъзможна" - да откажа и жена ми от пушенето. И на нея купих 2 комплекта и като гледам шансът да успея да я откажа е някъде към 95% - хареса й, само дето й липсвало паленето и изтръскването на пепелта. laughing.gif

Като допълнителен бонус вече ще мога да ходя у дядо Мраз на кафе и да си пафкам в хола му - нещо, което беше невъзможно до този момент. smile.gif

 

Галин ме запали и мен покрай тебе с тая електронната. Както знаеш не пуша редовно, но като почна... Каза че ще те търси, за да вземе и за мене и после ти нещо се покри. Я дай да се разберем нещо. И от онова за стъклата щеше да ми взимаш ей ахахахах ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Галин ме запали и мен покрай тебе с тая електронната. Както знаеш не пуша редовно, но като почна... Каза че ще те търси, за да вземе и за мене и после ти нещо се покри. Я дай да се разберем нещо. И от онова за стъклата щеше да ми взимаш ей ахахахах ph34r.gif

 

Off/ Ако под "покриване" имаш предвид двуседмичното ми отсъствие от града - да. Казвайте с Галин колко комплекта да ви взема и готово (15 лв. на парче). Единствено минусът засега е, че пичът има само "High" и "Medium" филтри, както и само "High" течност. Обаче ми казаха къде има в града "Low" и 'безникотинови' филтри - на малко по-висока цена са - 5.50 лв. кутийката (срещу 4 лв. от пича с комплектите), но се ядва. Аз не съм зависим от никотина, затова ползвам безникотинови течности и филтри, но други пък може точно никотиновите да търсят.

 

А за стъклото - ти не ми даде директна заявка и помислих, че или си намерил или си се отказал. Имах останал комплект, един съфорумец търсеше и му го дадох.

Link to comment
Share on other sites

Off/ Ако под "покриване" имаш предвид двуседмичното ми отсъствие от града - да. Казвайте с Галин колко комплекта да ви взема и готово (15 лв. на парче). Единствено минусът засега е, че пичът има само "High" и "Medium" филтри, както и само "High" течност. Обаче ми казаха къде има в града "Low" и 'безникотинови' филтри - на малко по-висока цена са - 5.50 лв. кутийката (срещу 4 лв. от пича с комплектите), но се ядва. Аз не съм зависим от никотина, затова ползвам безникотинови течности и филтри, но други пък може точно никотиновите да търсят.

 

А за стъклото - ти не ми даде директна заявка и помислих, че или си намерил или си се отказал. Имах останал комплект, един съфорумец търсеше и му го дадох.

Total off/ Ами докато ти беше "под вода", Галин се снабди и с втора батерия... Обаче и той и жена му проявяват интерес към безникотиновите капки.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

А за стъклото - ти не ми даде директна заявка и помислих, че или си намерил или си се отказал. Имах останал комплект, един съфорумец търсеше и му го дадох.

 

A един друг съфорумец проявяваше нездрав интерес към комплекта който му беше останал и смяташе да го изпие като привърши другото пиене... :lol:

 

Аз най-накрая си отремонтирах колата (понеделника ще я взимам от сервиза излъскана, обслужена и каквото там още се полага) и може най-накрая да се възползвам от въпросното изделие за стъкла

Link to comment
Share on other sites

Пламене, за мен възможно най-лекия вариант на комбинацията. laughing.gif

 

Между другото дотук съм много доволен от слушалките. Предстоят още тестове.

Link to comment
Share on other sites

A един друг съфорумец проявяваше нездрав интерес към комплекта който му беше останал и смяташе да го изпие като привърши другото пиене... :lol:

 

Аз най-накрая си отремонтирах колата (понеделника ще я взимам от сервиза излъскана, обслужена и каквото там още се полага) и може най-накрая да се възползвам от въпросното изделие за стъкла

Господи помилуй! Аве, Мария ... и всякакви други богоугодни брътвежи.

Разгеле.

 

Не съм го изпил, тъкмо сега е топличко - ще хване добре.

 

Впрочем, впечатления имам да давам ама в темата за колите ще си е.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Днес е хубав ден. Успях най-после да убедя баща ми, че е редно вече да има свестен телевизор. Успях да сваря последния в Технополис SONY BRAVIA KDL55EX500E. LCD 55 инча - нека ми е зле laughing.gif

 

462515155.jpg

beer.gif

Link to comment
Share on other sites

... нека ми е зле laughing.gif

 

 

Това горното какво означава - че си допуснал случайна грешка и си написал "ми", вместо "му" или просто си му пробутал твоя стар телевизор, дето Васил искаше да ти го купи за 50 лв., а ти си се уредил с нов? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е аз не съм такъв грубиян бе хахахахах

 

Тука си е в Банкя 55-цата и ще си остане. Аз й се кефя в момента. Има и ФТП вход и директно може да си гледаш тубата... За съжаление не мога да тествам засега тази опция поради технически причини.

 

Пламене, аз сега като се прибера ще взема една 37-ца за спалнята, а догодина живот и здраве направо на 63 инча в хола хахахах

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...