Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Аз нямах предвид да си седи в къщи, но там където отива това за което говорите, а именно - средата е изключително неблагоприятна за развитие. Не вярвам дедо да го разбере. Той не е живял последните 5 години у Студентски Град. Както сам каза не е бил всеки ден сред състуденти си в университета, които се предполага да са били "най-добрите" в България по съответната специалност.

 

Въпреки това, с огромни неимоверни усилия е възможно да се постигне нещо. Това, което коментирам е че с такова напъване на "по-подходящо место" резултатите щяха са в пъти по-добри. И когато човек го осъзнае го е яд за загубеното блуждаене. Не го осъзнава този, който не се е напъвал.

 

В крайна сметка да е жив и здрав студента. Пожелавам му след някоя година да ми обори твърдението със своите блестящи резултати. Това единствено би ми донесло много радост. :)

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

О разбирам го това, и също така трябва да знаеш че всичко е до човека. Няколко от моите приятели се бяха събрали с по-голямата част от националния отбор по информатика за последните 3 години и това е нещо направо безценно. Не е същото като да си в някой университет като pazu примерно в Бургаския и там ако има някой на това ниво да е един.

 

Другия вариант е да се събере с хора които мислят само за купони и не изтрезняват. Всеки си преценява.

 

Аз останах да уча в ПУ по настояване на един преподавател и наистина изпълни това което ми обеща - че освен да уча ще имам сериозна практика (в неговата фирма), ще взимам и пари, ще мога да науча повече ако искам (верно научих защото изчетох де що литература докопах) и понеже университета участва по нам си каква програма общо взето участието ми като представител на университета в международната олимпиада по информатика беше гарантирано което въпреки че беше един път в годината общо взето беше интересно а и си беше тръпка.

 

Но всичко е до човека, който има желание се учи го прави, който има желание да се размаже от купони - пак там е мястото.

Link to comment
Share on other sites

Той не е живял последните 5 години у Студентски Град.
В кретенски град убих 9 месеца от живота си! Потвърждавам - това място пречи на учебния процес по всички възможни начини! То не бяха купони, чалготеки надути на макс, пияни студенти крещящи, врещящи, драйфащи и дигащи всевъзможна врява, ежедневни сбивания, полиции и т.н.
Link to comment
Share on other sites

Явно доста са се изменили нещата през последните 10 години а и може да ми изневерява паметта и моите хора да са били на квартири нещо поне след първата година...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-якият телефон в момента. Издухва по всички показатели iPhone 4 и останалите конкуренти. Досега не съм забелязал някой, който го види за първи път на живо, да не му увисва челюстта. Пичовете от Самсунг избиха рибата с тази машина! :) :punk

 

samsunggalaxysz.jpg

Link to comment
Share on other sites

В кретенски град убих 9 месеца от живота си! Потвърждавам - това място пречи на учебния процес по всички възможни начини! То не бяха купони, чалготеки надути на макс, пияни студенти крещящи, врещящи, драйфащи и дигащи всевъзможна врява, ежедневни сбивания, полиции и т.н.

 

Е то като събереш толкова много селяни на едно място, няма как да очакваш нещо смислено да се случи.

Link to comment
Share on other sites

Най-якият телефон в момента. Издухва по всички показатели iPhone 4 и останалите конкуренти. Досега не съм забелязал някой, който го види за първи път на живо, да не му увисва челюстта. Пичовете от Самсунг избиха рибата с тази машина! :) :punk

 

 

И това е модел?

Че ми изпуши телефона и смятам да го сменям.

 

ModEdit: Galaxy S (има и двойка...)

Link to comment
Share on other sites

Днес в офиса видях 2-ма да се размотават с Galaxy S. Телефончето изглежда приказно. Нищо чудно, че е толкова популярно и имайки предвид проблема на Iphone 4, нищо чудно да го задмине няколко пъти в продажби. Препоръчвам на всеки, който мисли да си взима трелефон задължително да погледне Samsung-a :)

След като сте си поиграли с него ме съмнява да мините на нещо по-различно :)

Link to comment
Share on other sites

Ники, тоя пад трябва да го проверя на по нещо 12-18 годишно!

 

-------------------------

 

Демото наистина е впечатляващо, НО - както и очаквах светна червената лапма КУПИ СИ КОМПЮТЪР!, в моя случай видеокарта, на която отдавна съм вдигнал мерника. Има обаче една тежка дилема... Дали да си взема най-добрата възможна от серия 9800? От друга страна гледам са излезли GTX480... devil.gif

 

В крайна сметка минах на компромисен вариант, с който да изкарам поне година. След кратка дискусия серия 9800 отпадна и взех това малко прасенце:

 

img4912i.th.jpg img4913j.th.jpg img4914g.th.jpg

 

Няма да разказвам какво чудо беше в кутията, след като не бе отваряна година и нагоре...

 

Разбира се много е важна процедурата при профилактика и монтаж laughing.gif :

 

img4921e.th.jpg img4915w.th.jpg img4920l.th.jpg

 

След около час откачане, закачане, прахосмучене и разбира се къпане на вентовете с вълшебството LOCTITE 8018 (излишно е да споменавам и 5-6 бири ), бе изтръгната некадърната EN8500GT и прасенцето полегна на място. Една такава тишина е около кутията като е смазано всичко...

 

Излишно е да споменавам каква радост за окото е като си пусне човек всичко на максимум - леко така. Засега се наслаждавам на SETTLERS 7 и SNIPER GHOST WARRIOR, като ме е страх да пусна демото на MAFIA 2, тъй като вероятно няма да спра да се размотавам.

 

Пуснах и хубав 10м HDMI кабел до плазмата, но там още се учим...

 

В компютърно отношение следва много важна поръчка, коятo зависи основно от Ники, на чиито дядомразовски услуги разчитам:

 

mafia-2-collectors-edition-box-set.jpg

 

----------------------------------------------------

 

След доста години най-после си купих отново спортни обувки:

 

500_302363.jpg

 

PUMA, Urban Racer Kimi Raikkonen

Link to comment
Share on other sites

За мафията няма да е лошо да ми напомниш утре че леко позабравих. За пиенето 18 годишни не останаха, само едно трийсетина ама е на свършване :bgrin:

 

Маратонките обаче живо ме вълнува къде ги намери.

 

Картата - аз съм хвърлил око на ASUS Eyefinity 6 но имам да оправям едни ремонти, да връщам едни пари дето взех на заем да си внеса разни ДДСта и прочее данъци и какво ли не още пък по-нататък ще видим. Пробвай как е SC2 на Ultra обаче.

Link to comment
Share on other sites

Докога ще спиш ми кажи biggrin1.gif

 

Тая карта я виждам АТИ и повече не искам да я виждам. Добре ли мернах обаче отзад 6 HDMI изхода?!? laughing.gif

 

Маратонките - OUTLET на Коматевско шосе

Link to comment
Share on other sites

А спя то... сега ли разбра какъв съм заплес? :)

 

Картата е ATI но напоследък нещо ми се вдигна мнението за тях, освен това ДА СЪС ШЕСТ БРОЯ изходи е... тук броя до 4 монитора, освен това е с над 1000 streaming processor-a (докато моята е с 216)... не че съм се засилил да играя толкова но бройката на мониторите е гъдел и половина.

Link to comment
Share on other sites

Днес изкачих връх Мусала. И който си мисли, че не е голям подвиг, все пак да има в предвид, че все пак съм 115 кг тлъсто тегло :) И за мен си е постижение да взема ония чукари - отиване и връщане малко под 8 часа. Особено като обикновено седя по цял ден на комп-а и не се движа много.

Link to comment
Share on other sites

 

----------------------------------------------------

 

След доста години най-после си купих отново спортни обувки:

 

500_302363.jpg

 

PUMA, Urban Racer Kimi Raikkonen

 

С тва име е за графата оплакване бре :)...

 

Мойте новите пък са на Дукати щото си имам вече Пуми - Маса Едишън с бразилския флаг.

Link to comment
Share on other sites

С тва име е за графата оплакване бре xmas.gif...

 

Мойте новите пък са на Дукати щото си имам вече Пуми - Маса Едишън с бразилския флаг.

 

Да, видях ги тия боклуци и ги оплюх в магазина. Не е за вярване как името на един боклук орезилява иначе доста добри обувки laughing.gif

 

Ванчо, коя от двете си взел?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...