Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

 

Ванчо, коя от двете си взел?

Лимитед едишъна е като коледна елха. :lol: Взех нормалната. И трябва да си призная - явно не съм знаел какво е мишка до сега. Самото изживяване докато играя се промени. Може да е чисто психически, но е нереално!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://picasaweb.google.com/113179442973248965026/SyeAJJ#Дължина към момента - 7,1см. Общо работа - малко повече от 5 часа....А има да се правят чирени и прочие бъзикня.
Link to comment
Share on other sites

Не е ли леко силничък? Или хола ти е много голям? Понеже при мен една 12ка много добре се справя с 35 квадрата помещение а лятото като се нагласи на 23 и в спалнята става много добре а тя е с южно изложение...

Link to comment
Share on other sites

Не е ли леко силничък? Или хола ти е много голям? Понеже при мен една 12ка много добре се справя с 35 квадрата помещение а лятото като се нагласи на 23 и в спалнята става много добре а тя е с южно изложение...

 

Понещението е около 100 куб.метра,при необходим минимум 50w на кубик за отопление=5kw :)) На Дайкина му дават максимум 7,7kw при отопление,тоест ще има приличен запас от мощност,няма да работи постоянно на пълна мощност.

 

 

Мечо Пух е казал: Колкото повече, толкова повече. Да ти е честит Дайкин-а :)

 

:beerchug

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Новото ми сървърче:

 

HP DL360-G3 Rack Mount Server @ 1U. 2 x PSU. Dual (2) Intel XEON-3.06GHz/533/512KB L2 Cache. 2048MB DDR RAM(ECC). 2 x 146GB HDD's(U320). Smart Array 5i RAID Controller. Embedded Lights Out. Embedded NC7781 Gigabit LAN x 2. CD ROM and Floppy drives.

 

 

front.jpg

Link to comment
Share on other sites

Новото ми сървърче:

 

HP DL360-G3 Rack Mount Server @ 1U.[/color] 2 x PSU. Dual (2) Intel XEON-3.06GHz/533/512KB L2 Cache. 2048MB DDR RAM(ECC). 2 x 146GB HDD's(U320). Smart Array 5i RAID Controller. Embedded Lights Out. Embedded NC7781 Gigabit LAN x 2. CD ROM and Floppy drives.

Абе на тва Solitaire дали ще върви? :woot

Link to comment
Share on other sites

Новото ми сървърче:

Яко! С такива ми беше пълен първия дейтацентър, който направих от тази част на океана. Какво върви на него (нядявам се не си сложил Прозорец)? :)

Link to comment
Share on other sites

Абе на тва Solitaire дали ще върви? w00t.gif

 

В никакъв случай. Каратеката евентуално може и да тръгне. Още съвсем малко техника трябва за да си довърша цял "рак". UPS + switch + 2 servers е наличната техника в момента. Всичко е свързано с оптика na 1 Gbit. Имам някой идеи и за останалата част, но да видим какво ще се получи. В момента гледам да си взема още 2-3 като този сървър.

 

Яко! С такива ми беше пълен първия дейтацентър, който направих от тази част на океана. Какво върви на него (нядявам се не си сложил Прозорец)? xmas.gif

Прозорец никога няма да види машината. От години вече съм минал постоянно на линукс дори и за десктоп. Единствената причина поради която се принудих да си сложа едно XP е телефона ми. Не мога да направя ъпгрейд на iPhone през виртуална машина sad.gif. Не мога да се сетя кога за последно съм го пускал обаче. Преди няколко месеца трябва да е било когато излезна iOS 4.

На сървъра по ще е някоя линукс дистибуция(вероятно Debian). Замислям се за варианта с използването на xen. Не съм сигурен още. Едва преди малко го закупих този. След около 2 седмици ще е в ръцете ми и ще мога да си поиграя с него.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Айде, отворих >

06102010502.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Костаки Пеев 5 (неплатена реклама :D)

Това не е ли адреса на Ангелсофта :) ?

Иначе успех, до ПУ все ще имаш клиентела... Само ти пожелавам да нямаш допирни точки с корумпираната ни система.

Link to comment
Share on other sites

След по-малко от 6 месеца ще ставам мама ;)

Еее тфа определено е най-хубавото нещо,което може да ти се случи!Дано да нямаш никакви проблеми и да си имаш едно супер здраво и красиво бебенце-от сърце ти пожелавам :) !!

Link to comment
Share on other sites

След по-малко от 6 месеца ще ставам мама ;)

 

ЧЕСТИТОООООО! Много хубава новина! Да е живо и здраво и по-малко притеснения докато се роди и да четеш по-малко темите в bg-mamma, защото там се плашат една друга и ако си притеснителна като жена ми има да трепериш през цялото време да не би това или онова да стане и какво означава като стане/има еди какво си и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...