Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

ами не знам дали го има и как се казва ама сам си открих топлата вода :)

идеята ми е че имам 26843566 (масива по условие е най-много 134 217 728 елемента )обекта стек с приоритет, като подавам <обект>[<масив<[<брояч>]/5].push(<масив<[<брояч>])

 

като якото е че в стуктурата пазя data, брой повторения, *next; // така следя да няма повторения

след това обхождам обектите и присвоявам съотвените стоиности на елеметите от масива

 

ако ти е интересно, утре след като си нормализирам кода, да ти пратя да видиш ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ето ти я, че утре имам работа и може да забравя;

ясно ми е че не е хич красиво или нещо такова, но целта на задачата е бързодействие на едноядрен процесор, като може да ползваш макс 1ГБ рам.

и все пак това ми е чернова и е 5 часа сутринта :tongue

 

(Едит от Midex)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

... целта на задачата е бързодействие на едноядрен процесор, като може да ползваш макс 1ГБ рам.

 

Ха..ха...точно за дядо ти Мраз, който ползва само n-ядрени процесори и не по-малко от 64 Gb рам. :bgrin:

 

П.П. И друг път не помествай в обща тема толкова дълги специализирани неща, дето само 5 човека си ги разбирате, а направо му ги пращай на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Ха..ха...точно за дядо ти Мраз, който ползва само n-ядрени процесори и не по-малко от 64 Gb рам. :bgrin:

 

Той ако е направил алгоритъма правилно после може и да се направи да прави неща паралелно обаче е трън в задника последното. Другите процесори да си гледат тяхната работа, 1ния да се концентрира над алгоритъма на po_taka ще е добре :)

 

П.П. И друг път не помествай в обща тема толкова дълги специализирани неща, дето само 5 човека си ги разбирате, а направо му ги пращай на ЛС.

 

Аз така очаквах да направи. Ако искаш затрий последните постове аз му видях писанията и сега ще му пиша на лични.

Link to comment
Share on other sites

Ее това ми напомня на билета ми от Ин Флеймс(онзи ден го намерих)

Иначе взех шофьорската книжка :D Пазете се,че ще ви газя...

Link to comment
Share on other sites

И не забравяйте - никога не позволявайте да ви нарушават правата!

+1 +ВИНАГИ си отстоявайте правата, дори когато просто нещо ви изглежда неморално (няма как всеки да знае кое е и кое не законно), колкото и да ви овещават "няма какво да се направи" и прочие простотии.

Link to comment
Share on other sites

Купих си DVD за компа.Асус.Старият ветеран (LG 8 годишен) излиза в заслужена пенсия.Макар че, като се замисля не му е много сигурна пенсията.Може и да продължи работа, до като умре.

Link to comment
Share on other sites

Сутринта карах ски до скъсване, а следобяд играх голф (сериозно игрище: 18 дупки, пар 72, 6800 ярда). Едва ли са много местата по света, където е възможно да се осъществи подобна комбинация. :punk

Link to comment
Share on other sites

Новата реколта - вече поотраснала и с презаредени батерийки :laughing:

 

 

Двамата смръдльовци (третия е на разузнаване в другия край на котешката къща, а пръстът ми който е извън кадър е заплашен от осмукване):

416051.jpg

 

Битката е на живот и смърт (по-умните нападат в тил):

416040.jpg

 

.....И както след всяка битка - следва отбой, похапване и.... дрямка.....

416041.jpg

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Адаш, котетата са страхотни! Евала. Да са ви живи и здрави! :woot

Link to comment
Share on other sites

Честито.Аз пък с това:

Logitech_MX1100_Cordless_Laser_Mouse.jpg

 

Все още ми е малко терсене, че я пуснах преди има-няма 10-тина минути, но определено е... много яка.

 

П.П. Това е MX1100.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

LG FLATRON W2243S

http://www.picvalley.net/u/1671/149219902410948893401270052972oaxogJJGGxmIiEf09EYC.JPG

Моят нов прозорец към виртуалния свят.

Хе хе..., честито! Вчера по обяд и аз се сдобих с абсолютно същия - само, че в комплект с ново ПЦ и още не мога да им се накефя...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...