Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

ХАХААХАХХАХАХА! Няма ли шанс да изплувате утре около Варна, че да се видим?

Няма такъв шанс. Имахме планувано влизане в барокамера в понеделник, но се отложи. Последно остава в четвъртък вечерта за Зангадор. По някое време вечерта ще изплуваме минимум 3-ма човека в дискотеката. Ще поседим час-два и ще си изчезнем обратно във водата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днеска на работа от една топка за билярд с помоща на бормашина и медчик направих супер фешънската топка за скоростите на голфа . Идеята беше тестова ... в момента издирвам черна топка 8ца , че жълтата разваля червено-черният интериор .. но пък за сметка на тва е мега удобна :P

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Днеска на работа от една топка за билярд с помоща на бормашина и медчик направих супер фешънската топка за скоростите на голфа . Идеята беше тестова ... в момента издирвам черна топка 8ца , че жълтата разваля червено-черният интериор .. но пък за сметка на тва е мега удобна :P

Иди в 9 ball и си открадни една :laughing:

Link to comment
Share on other sites

За сметка на строшения кенеф, вече имам пералня..Зануси, дет само свирка не прай. Ама ще я науча.

Link to comment
Share on other sites

Днес вече няма нужда се мажа с кремове и да пия хапчета :)

мина ми лечението от ухапването от неизвестна гадинка

 

Ей ся ще си легна с кеф, без нищо мазно по ръката и ще мога да спя в к'вато си поза искам, без да пазя мехлеми

 

 

Иначе да, лечението е успешно, вече ръката не ми е огромна като на културист, ами си е дребна като на нормален компютърджия :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пфф... свикнал със съдържанието на постовете ти, това го прочетох "за ануси"...

 

 

Абе и тва го има :D Сега докато преведа ръководството, ще е малко цирк :tongue

Link to comment
Share on other sites

Тязи сутрин ми доставиха една торба от тези изчадия:

69822953441acf3e.JPG

Довечера какво ще става - не ми се мисли :rolleyes: .....

Link to comment
Share on other sites

О боже доставили са ти извънземни, какво е това мамка му

 

Раци бе майна, не си ли личи? Поне снимката не е от умрял телефон със старателно зацапан обектив на "камерата".

 

Галине, тва става ли за ядене изобщо? Жената нагъва каламари и разни други подобни по ресторантите, мен обаче ме е гнус.

Link to comment
Share on other sites

Раци бе майна, не си ли личи? Поне снимката не е от умрял телефон със старателно зацапан обектив на "камерата".

 

Галине, тва става ли за ядене изобщо? Жената нагъва каламари и разни други подобни по ресторантите, мен обаче ме е гнус.

Ники, тези раци вчера щастливо са щъкали из Бяло море а, довечера моя милост доволно ще ги похапва с бяло винце... Човече ако догодина имаш мерак, лятото може да ви закарам (по семейному) в Гърция при нашите и там батка, 'найш колко бързо ще ти мине погнусата към всякакви такива вкусотии? Тези живинки само изглеждат ужасяващо (шипове, тръни и лош поглед), иначе са нещо върховно!

 

П.с. И нямат почти нищо общо с вкусът на рибата! Нека правим все пак разлика между соевите сурогати в Метро и истинските неща.

 

П.с. 2. Снимката е правена с Нокия N73 :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

2 дена - 1000лв спестени от майстори...... верно че до преди 2 часа приличах на общак ама ако продължавам в същият дух другият месец пак ще съм спестил за отпуска :)

Link to comment
Share on other sites

Купих си професионални разтвори за почистване на злато и друг за сребро. Майка ми е химик и обича да си прави опити с почистването, но последния път на единия камък му изчезна блясъка. Уфф, много съм доволна, че блестят :rolleyes:

Също си купих и машинка за фреш (за цитруси) от МОЛ-а и си направих такъв от грейпфрут :rolleyes:

Харесах си и екип за мотор... Страшен е, стискайте палци да ми стане, че има вероятност да ми е голям..

Фукла :P

Link to comment
Share on other sites

и все пак това е просто парче метал в което просто достатъчно много хора вярват че е нещо повече от метал :)

Реално погледнато един прост алуминии , притежава в степени по-добра ковкост и е метал , който е в пъти по-бляскав от среброто . Тва ся че на последното му слагат алпака с тонове за да не почернява и да блести кат на дърта циганка - зъбите е друг въпрос . Алуминия , колкото повече се лъска , толкова повече блести . Да не говорим че може да се обработва пъти по-лесно , а и за полиране е по-добър от всеки друг метал . Единственият му кусур е това че се окислява леко , но ако сте забелязвали старите камиони , коли имат декоративни лайсни я по покрива , я по вратите дето след не знам си колко десетолетия , все още седят лъскави , макар и малко надрани . Не казвам че едва ли не от алуминии трябва да се прявят бижутата , щото цената на един метал/камък ,зависи от това как се добива и най-вече колко често срещан е и последно - не бъркайте алуминия със цам-а дето го правят на верижки за часовници , или пък алпаката + минималната проба сребро от които правят супер оригиналните бижута на джумаята :) .

 

А относно почистването на сребро , за разлика от повечето хора чиято биохимия "потъмнява" среброто , моята се оказа че го избелва . Но за тези които не са като мен , не хабете пари и време в издирване и закупуване на скъпи и най-често безполезни препарати , просто накиснете накита във кока-кола (не лайт !) за 10-12 часа и след това със четка за зъби и лакалут ( паста за зъби ) изтъркайте до блясък .

 

По темата :

 

Днеска на работа от една топка за билярд с помоща на бормашина и медчик направих супер фешънската топка за скоростите на голфа . Идеята беше тестова ... в момента издирвам черна топка 8ца , че жълтата разваля червено-черният интериор .. но пък за сметка на тва е мега удобна :P

 

Днес с малко връзки намерих черна топка със 8ца на бял фон - същият размер като жълтата ( 50 мм ) :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Реално погледнато един прост алуминии , притежава в степени по-добра ковкост и е метал , който е в пъти по-бляскав от среброто . Тва ся че на последното му слагат алпака с тонове за да не почернява и да блести кат на дърта циганка - зъбите е друг въпрос . Алуминия , колкото повече се лъска , толкова повече блести .

 

Доказано е че златото и среброто убиват разни бактерии... за алуминия не се е чуло същото...

Link to comment
Share on other sites

Доказано е че златото и среброто убиват разни бактерии... за алуминия не се е чуло същото...

Абе сапуна се справя най-добре каквото и да ми говориш ... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе сапуна се справя най-добре каквото и да ми говориш ... :laughing:

 

Има разлика, а и трябва да е антибактериален сапун и пак няма 100% гаранция. И освен това говорихме за алуминий и благородни метали. Въпросните метали очевидно са ценни по ред причини. Примерно златото предпазва доста добре и от радиация (ако не се бъркам нещо, но имам спомени че четох нещо такова за скафандрите на космонавтите). За философстване можем да си чешем пръстите кое се справя по-добре от другото и т.н., но въпросните метали си имат цена по ред причини

Link to comment
Share on other sites

Златото е проводник. И то не какъв да е, а именно най - добрия масово използваем проводник. Това, че разни хорица го използват като дрънкулка е техен проблем. Само хабят матрЯла...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...