Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Бахти гадовете сте, честно. Малко като онази препирня за музиката... Не че на мен са ми приятни такива животни, но явно си има чар след като не е единствен който им се кефи.

 

Аз не бих си взел никакво животно всъщност но майка ми има няколко котки и малкия си умира от кеф като отиде при нея на гости.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

а HTC Hero/Magic? Офертата на Глобул за 25 лева на месец за 24 месеца е бая добра да ти кажа... при това е ол инклузив - апарата + 750 мега на месец + някви минути + някви есемеси... все пак говорим за HTC... заеби тия нокии

 

 

http://www.globul.bg/bg/promotion.html?id=2163

 

 

много се колебая дали да не взема един и да подаря на някой глобулската карта пък аз да си ръгна мтелската в него...

 

 

не съм разбрал правилно, естествено... офертата е 599 лева кеш + подписване на договор за тоя план от 24,99 на месец... което си прави пак цена на апарата към 1000 лева...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Да, но това са 50+ лева на месец... Не искам да влизам в такива разходи. И като се има предвид, че служебния ми телефон не е лош, накрая може и да си остана с надеждната тухла...

 

Иначе тази марка HTC не я бях чувал до момента...

Link to comment
Share on other sites

напредък за кого? за теб? ако това е най-големия ти житейски успех до момента - честито!! :D

 

а и защо упорито говориш за себе си в множествено число? "констатирахме"... вие сте групичка в главата ти ли, що ли?

Link to comment
Share on other sites

Довечера Данчо Карджов ще ни пее на "ушенце".

 

 

ПП Колкото до хайванина, нито е много едър(~12 см разкрач), нито много опасен за разлика от други неща в колекцията ми, но е една от най-красивите и до скоро една от най-търсените дами :)

Link to comment
Share on other sites

напредък за кого? за теб? ако това е най-големия ти житейски успех до момента - честито!! :D

 

а и защо упорито говориш за себе си в множествено число? "констатирахме"... вие сте групичка в главата ти ли, що ли?

 

Напредък за всички нас, които живуркаме на тоя форум в сянката ти, о, вожде на мисълта!

Link to comment
Share on other sites

Напредък за всички нас, които живуркаме на тоя форум в сянката ти, о, вожде на мисълта!

 

верно живуркаш във форума, ти го каза... време е да спреш компютъра и да излезеш навън. :laughing:

 

а ако ще се правиш на говорител на форума - дай да видим пълномощното... кой те опълномощи, кога... нямаш? тогава верно си за преглед...

Link to comment
Share on other sites

големия плюс на HTC Hero and HTC Magick e ОС-а... android ;) need to say more?!

 

Определено не ми хареса андроида на мен. Няма профили със сигурност а май и групи контакти нямаше. Отделно че за мен телефон със сензорен екран е по-неудобно от такъв с копчета. Затова и предпочитам Е52 - има smart search, има навигация (не че ми трябва повече от 2 пъти в годината), тънък е, красив е...

Link to comment
Share on other sites

Определено не ми хареса андроида на мен. Няма профили със сигурност а май и групи контакти нямаше. Отделно че за мен телефон със сензорен екран е по-неудобно от такъв с копчета. Затова и предпочитам Е52 - има smart search, има навигация (не че ми трябва повече от 2 пъти в годината), тънък е, красив е...

Интересно, как пък точно ти не знаеш, че един нашенец е разработил ОС която доста превъзхожда андроида? Едно приятелче вече си я има на ХТЦто и е див и щастлив. Даже като нищо може и да го познаваш разработчика....

Link to comment
Share on other sites

HTC Magic и Hero за мен са малко надценени поради допотопната резолюция на екрана и други липсващи джаджки, които аз бих оценил. какво му харесват толкова на тоя андроид не знам. та като спрете да спорите за английските идиоми и граматики ще кажете ли какво му е толкова хубавото и удобното на андроида и защо да е по-добър от мобилния прозорец (от който съм доста приятни спомени от времето, когато го ползвах) или симибиан (за който милионите фенове на нокия,сони-ериксон и самсунг твърдят, че е близък до съвършенството)?

 

едит:

от посочените от теб линкове

# Android does not use established Java standards, i.e. Java SE and ME. This prevents compatibility among Java applications written for those platforms and those for the Android platform. Android only reuses the Java language syntax, but does not provide the full-class libraries and APIs bundled with Java SE or ME.[99]

# Android does not officially allow apps to be installed on, nor run from, an SD card. Current Android products such as the HTC Dream and Magic have limited onboard memory and many users feel restricted by this lack of functionality.[100] Several unsupported modifications exist, however, to give the user this capability.[101]

# Android is criticized for its multitasking abilities and the lack of a significant driver base. For these reasons ARM and Real have expressed doubt that it will gain a major market share as a netbook OS.[102]

# Although a Native Development Kit does exist, it does not allow access to any of the phone's hardware. Consequently Android applications must be largely written in Java. This negatively impacts performance and battery life

оказа се че има и още недостатъци. сигурно след време братята руснаци ще го нагласят, но засега губи по точки...

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

HTC Magic и Hero за мен са малко надценени поради допотопната резолюция на екрана и други липсващи джаджки, които аз бих оценил. какво му харесват толкова на тоя андроид не знам. та като спрете да спорите за английските идиоми и граматики ще кажете ли какво му е толкова хубавото и удобното на андроида и защо да е по-добър от мобилния прозорец (от който съм доста приятни спомени от времето, когато го ползвах) или симибиан (за който милионите фенове на нокия,сони-ериксон и самсунг твърдят, че е близък до съвършенството)?

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Android_(operating_system)

http://www.android.com/

Link to comment
Share on other sites

Галине, не искам телефон със сензорен дисплей - искам нещо с копчета и да мога да напипам копчето и със затворени очи а не да се блещя за да видя къде и какво натискам. Symbian-a ми е удобен, а и все пак го ползвам за телефон - главното което искам е да ми е удобно търсенето в телефонния указател, да реагира бързо (hero-то ми се стори леко лагав), да има профили и едно от НАЙ-ВАЖНИТЕ НЕЩА - да мога за даден профил да кажа кои абонати да звънят и кои не (нокиите имат - alert for : all calls/selected groups) - ей това последното го няма в андроида а в windows mobile го има само ако човек си инсталира photo contact.

 

И тъй и тъй съм тръгнал да пиша в темата с хвалбите - да се похваля че съм първия човек който си купи от ЕкспресЛинк Е52 - взех го още същата вечер когато го получиха :) Вече седмица си го ползвам и съм много доволен

 

Злобиле, да ама не от експреслинк (в мола)... имаше го на около 700 кинта в няколко други магазина и аз докато се начудя искам ли го или не и той взе че падна на 500...

 

 

ПС: за каква операционна система ми говориш - не съм чул наистина

 

 

 

 

Иначе тази марка HTC не я бях чувал до момента...

 

Това сега го видях - ти в кой век живееш? :P

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

ПС: за каква операционна система ми говориш - не съм чул наистина

Ами ще попитам какво и е работното заглавие и ще ти кажа. Иначе на пръв поглед не се различава като изглед от Андроид, но пък и аз не си играх много с телефона.... Ама накрая не издържах и го пратих аверчето (като във вица) да изяде един лимон, щото неможех да му гледам повече доволната физиономия :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...