Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Нищо не си ми оставил, нали?

Ами ти да се беше обадил след Нова година...., може би... :blink:

 

Но, за следващия път ще те имам в из на предвид...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днеска цял ден яздя един роувър 825 99та ... тва климатика и турбото .. абе друга работа си е :)

 

Лошото му е че потегля малко мудно , но пък за сметка на това .. след 10 км/ч набира зверски :)

 

Гледай да не се разлигавиш само - това климатиците водят до пристрастяване

 

Много си зле бе, Ники. Между другото това, дето беше свалено от 42 лева на 9.70 лева в МЕТРО бяха скариди. Мога да го кажа вече след като успях да се преборя и за последната кутия. 1500 грама, 900 грама чиста маса на готови белени скариди с размера на кутрето ми в марина - уникален джакпот! :devil

 

A мерси. Не са ми от любимите храни това... от рибите ям само 2-3 вида и пак ако ми сложиш свински пържоли и риба на една маса познай кое ще предпочета

 

 

Купих си и стол за бюрото от Метро. Да е жива и здрава бившата шефка, че ми взе същия ужасно удобен стол за офиса, та от там разбрах на какво искам да седя! :D

 

Откога в метро продават Herman Miller Aerons? Или малко ни се разминават разбиранията за "ужасно удобен стол" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Откога в метро продават Herman Miller Aerons? Или малко ни се разминават разбиранията за "ужасно удобен стол" :lol:

Баси стола. Basic версията му излиза $740. Executive варианта пък е $1200.

 

Мухахаха, Herman Miller ряпа да яде. Ето това столче на Ceccotti Marlowe излиза ... $8385. :tongue

marlowe_chair_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Баси стола. Basic версията му излиза $740. Executive варианта пък е $1200.

 

Е да... ама митове и легенди се носят за него... а и не си особено прав... това е на онзи континент... тука са същите цифри но в евро... и без ДДС :bgrin:

 

 

Мухахаха, Herman Miller ряпа да яде. Ето това столче на Ceccotti Marlowe излиза ... $8385. :tongue

 

Ако е за въпроса и по-скъпи мога да намеря но са антики (то и този май се води такъв)... има и разни дизайнерски истории които са скъпи защото са проектирани от скъпоценните ръце на нам си кой си дизайнер а не защото има за какво, но Aeron-a си струва парите (поне така мисля - идния месец ще си разходя задника до София да го пробвам и евентуално да взема 1 такъв че се чудя как да се начекна на сегашния ми (а него подозирам сте виждали на снимки тук-там)...

 

 

PS: Преди да ме зачеше Виден да кажа че от онзи човек взех един стол който много ми хареса тогава, седях на него 2 дни и го подарих на жената и тя е супер доволна, но на мен ми убиваше на 1 място на гърба - за ей този говоря

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Две седмици обикалях из България по 100 туристически обекта.(не съм минал всички - само 25) Понеже досега не съм ходил на много места извън Пловдив, ми хареса много. И тук таме си припомних неща, учени и забравени по история. Сега вече ще ги помня по-дълго време.

В момента си сортирам снимките. Много съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

Сам си оправих хендсфрий-то (по-точно слушалките тапи които прекъсваха) - със скапан поялник, без калай и фенол и с двете ми леви лапи. Чувствам се сякаш съм постигнал нещо нечовешки велико!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (ако не е станало ясно слушането на музика е изкл. важно за мен)

 

_____________________

 

Да отбележа само, че ги признавам китайците как са събрали толкова жички нещо което е 4см на 0.7см.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

В блок 34Б :rolleyes:

Даже пробвах "4-ката", за 1.50 хубаво си хапнах :bgrin:

4-ката е голяма дупка, ходи на медицинския. То в началото всичко ще ти се струва хубаво.

34 на кое уни се пада?

Link to comment
Share on other sites

Сам си оправих хендсфрий-то (по-точно слушалките тапи които прекъсваха) - със скапан поялник, без калай и фенол и с двете ми леви лапи. Чувствам се сякаш съм постигнал нещо нечовешки велико!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (ако не е станало ясно слушането на музика е изкл. важно за мен)

 

Поръчки приемаш ли? Имам едно захранване на лаптопа което трябва да се оправи... верно вече си имам 2ро но ако може да ми оправиш оригиналното че е по-мъничко ще съм много доволен - второто като не бях наясно кой вид ми трябва и поръчах по-мощното и даже не бях забелязал до вчера. Та тъй и тъй си набрал скорост... :lol:

 

 

PS: Хем се бъзикам хем ако се навиеш да ми го оправиш ще съм много доволен (аз пробвах но нещо не ми се получи)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

4-ката е голяма дупка, ходи на медицинския. То в началото всичко ще ти се струва хубаво.

34 на кое уни се пада?

34 е на УАСГ

Къде се намира закусвалнята на медицинския? :rolleyes:

 

По темата: Днес сервизирам колата, даже съм решил да я водя на газ-анализатор, че този разход от 8литра не ми харесва.. :bgrin: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз изкарах един семестър в Студентски и в момента си търся работа, за да плащам новата квартира, в която се нанасям другата седмица -> не е оферта, освен ако, както каза earache, не си от някво зачукано място и сичко ти се струва толкова яко :laughing: Медицинския стол е под 40-ти блок, а там все път в който съм ходил, винаги съм миришел на манджа :wacko:

Link to comment
Share on other sites

34 е на УАСГ

Къде се намира закусвалнята на медицинския? :rolleyes:

 

По темата: Днес сервизирам колата, даже съм решил да я водя на газ-анализатор, че този разход от 8литра не ми харесва.. :bgrin: :tongue

"закусвалня" не е точната дума. По-удачна е нещо като пумийница, с времето ще прогледнеш :) Медицинския е отляво на Фантастико. Влиза се през една счупена врата. Обстановката е като в някоя механа и вечер имат повече храна. Може да ходиш и на спортното в стола. Там дават шоколоди, вафли, сокове и т.н. Само че дебнат и трябва да си убедителен, за да не те хванат :)

Link to comment
Share on other sites

А вие какво очаквате? Общежитие е това, а не 5-звезден хотел. За общежитие е повече от прекрасно когато леглата не са продънени, на шкафчетата вратичките не се разпадат а банята да е горе-долу прилична и да е за всяка стая или максимум на 2 стаи а не една на целия етаж

Link to comment
Share on other sites

А вие какво очаквате? Общежитие е това, а не 5-звезден хотел. За общежитие е повече от прекрасно когато леглата не са продънени, на шкафчетата вратичките не се разпадат а банята да е горе-долу прилична и да е за всяка стая или максимум на 2 стаи а не една на целия етаж

Ние говорим за столовете. Общежитията ги ремонтират.

Link to comment
Share on other sites

За общежитие е повече от прекрасно когато леглата не са продънени, на шкафчетата вратичките не се разпадат а банята да е горе-долу прилична и да е за всяка стая или максимум на 2 стаи а не една на целия етаж
Трябваше да уточниш "за общежитие в България". Щото иначе хич не си прав.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...