Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

на някои модели се получава много сполучливо.

Да ама ся лексус , дето претендират за класа от ранка на мерцедес , така да се изложат , слагайки ги фабрично на тоя модел ... :wacko:

 

Lexus%20-%20Rear%20LS300%20Factory%20Style%20Rear%20Wing%20(Lex%20001).jpg

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да не говорим, че има доста модели автомобили, които вече от завода излизат с такъв тип стопове.

 

 

Я пак..... :laughing:

Сигурен ли си че са същите или поне подобни .... щото аз не

То и ауди излизат с диодни ленти под фаровете ама сам се сещай като си ги направиш в домашни условия или от китайският тЮнек магазин какъв ще е ефекта.

Link to comment
Share on other sites

Я пак..... :laughing:

Сигурен ли си че са същите или поне подобни .... щото аз не

То и ауди излизат с диодни ленти под фаровете ама сам се сещай като си ги направиш в домашни условия или от китайският тЮнек магазин какъв ще е ефекта.

 

Я пак...

 

Поне някой път като незнаеш си признай.Ето ти едно БМВ например цък.

 

Или тва са сигурно сега ЛЕД стопове или обикновени.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Дай да сравним и едни допълнително слагани диоди като на новите аудита , гледам в Ибей ги има по 30тина $ .....

И.... това БМВ е най-грозното в историята като цяло , нормално е да му сложат и грозни фарове и без това най-вероятно никой не би си купил такова

 

И всъщност ти говореше за нови коли които излизат от завода така нали ? Това бмв е на 12-13 години.....

Link to comment
Share on other sites

Има разни Тойоти и Мазди ама не ги знам кви са пък и ме мързи да ги търся.Ако си се загледал по улиците ще ги видиш.Даже ако се не лъжа и на Сеат Ибиза незнам коя се води около 2000 и незнам коя си година също е с кристални стопове.

 

Да бе никой не си купува такива затва ги карат.

 

Ето го Сеата.Тук са червени ама съм ги виждал и черни цък.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Злоби, много си интересен. Ами нали ако си излизаха заводски с кристални после рацерите няма какво да тунинговат?

 

Всъщност истината е друга: Когато китайците измислиха кристалните стопове, пратиха на японците да ги слагат на Лексус с рекламна цел, та така и до днес... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Както кажете.....

Добре че тука в БГ нямаме много пари всички да карат Бентли че тогава си представям какви работи щяхме да им кичим..... УЖАС !!!

Аз отивам до викиват да взема 2 метра светещ маркуч и ще пробвам да направя моето ауди като Р8..... пожелайте ми успех

Link to comment
Share on other sites

Ето и аз се фукам:

 

014271910-big.jpg

 

Готина пантофка... има ли втора или ти е тек?

 

П.С. - ааа ето я там зад каплата... чифт са. браво. с радост да си ги носиш... ама по-добре разкарай колилоту че не се виждат дубре от него...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

До тук прочетох само 3 хубави новини...

1. Честито на Чефо и Джозо! Надявам се догодина и аз да се присъединя към вас!

2. Честито на Лаури!!!!!!!!!!!!

3. Честито на Пазу! Вече няма да кара из Пловдивските пътища! (Май това трябваше да е на 1во място...)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм в едно много приятно хотелче на Боровец и се радвам на чист и хладен боров въздух... А след малко и на един Хайнекен ще почна да се радвам, но първо да взема едно джакузи :)

Link to comment
Share on other sites

До тук прочетох само 3 хубави новини...

1. Честито на Чефо и Джозо! Надявам се догодина и аз да се присъединя към вас!

2. Честито на Лаури!!!!!!!!!!!!

3. Честито на Пазу! Вече няма да кара из Пловдивските пътища! (Май това трябваше да е на 1во място...)

Догодина и теб ще те правим със същата диагноза като нашата :rolleyes: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

След като ми скъса нервите скапаната ми мишка, днес я напънах по-яката и...

 

Първо установих, че тъпанарите от Делукс (евтиното дето излизало скъпо), са сложили болтчетата, за захващане на основата под "плъзгачите", тоест лепенките, позволяващи по-лесно движение на плъха. След това, кръцнах проблемното парче кабел, което го бях хванал, че прекъсва, запоих си ги кабеляците, нааааааааааай накрая разпоих шибания диод, благодарение на който скролера ми светеше в много c0o1 виолетова светлина, дори и при изключен компютър, което разбира се ми помагаше да спя спокойно. Накрая за наказание изкъртих логото на Делукс. Мамицата им! Сега плъха работи задоволително. И най-важното - НЕ СВЕТИ! Тази нощ ще спя без да изключвам ключето на захранването...

 

Ред: Младежо ти правиш ли разлика между лазерна и просто оптична мишка? Щото едното е лазер, другото обикновен светодиод. Второто повече го бърка подложката...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аз мишката си я ползвам на покривка от плат и нямам никакви проблеми с движението. Макар, че покривката е шарена, лазерчето не се бърка. От много години я имам тази мишка, ама Logitech си е марка на положение.

Link to comment
Share on other sites

Ето го Сеата.Тук са червени ама съм ги виждал и черни цък.

 

Червени и черни са ок обаче бели са ужас - особено на черна кола е абсолютно циганско но това си е мое мнение.

 

Един комшия има Mitsubushi Outlander и оригинално фаровете му са бели и ми стои някак не на място, но пък са LED половината а и е заводско така, но като видя подобно нещо на черен голф или вектра - no comments...

Link to comment
Share on other sites

Като стана на 40, ако е оцеляло - и аз ще пия такова :Р

 

Ама след 25-тата годишнина на виното, виновника (баща ми), сподели, че е добре да запазим малко и за евентуалната сватба...

Link to comment
Share on other sites

Да ви се изфукам, че вече съм водолаз с квалификация CMAS**. Ако всичко е наред утре или в четвъртък ще направя и първото си нощно гмуркане. Ще изплуваме в дискотека Зангадор в Китен :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...