Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Каква е цаката за тия евростипендии ,за успех ли ви ги дават? :unsure:

 

Цаката е, че 10% от всички студенти, записани редовно обучение, имат право да взимат тези Евростипендии. Университета сам си решава по какъв начин ще се избират "печелившите" :) Най-лесния вариант е успеха.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Взех нов компютър на брат ми. Това по - горе е кутията. Другите неща който утре ще сложа вътре са също доста интересни. Core 2 Quad и т.н. :bgrin:.

 

Ако пуснеш и 2 SSD-та в RAID0 искам да го видя! :)

Link to comment
Share on other sites

От цялото ни черноморие , там ми допада най-много , със здраве да си ги пиеш .

 

 

Искам да се изфукам че днеска набарах на едно място в града , за 230 кинта ...

 

Бензинов , двутактов мотор за водна помпа , 200 куб.см. - 6 к.с. , при което ми хрумна бая добра идея за реализирането на която трябват не повече от 500-600 лв. В момента правя бая стабилен ресърч по темата в гугъл , събирам идеи и като си представя финалният резултат и свършвам душевно ... :laughing:

Да не си правиш картинг :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Взех нов компютър на брат ми. Това по - горе е кутията. Другите неща който утре ще сложа вътре са също доста интересни. Core 2 Quad и т.н. :bgrin:.

От този вентилатор отпред не се ли хваща настинка през лятото? :)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Мен ми се струва, че това ще освети половината квартал... Което ще доведе до приятни изживявания при гледане на филм на тъмно и прекрасен сън, ако сваляш нещо цяла нощ...

 

Винаги са ми били неприятни подобни неонови изгъзици...

Link to comment
Share on other sites

Да не си правиш картинг :laughing:

Това беше първоначалната идея , но след това ми хрумна друга - по-добра :P

 

ПП. Иначе картинг се нарича самият спорт , количката се нарича карт . Дядо мраз особено като ми каже "Хайде да ходим да караме картинг" и все едно гледам как жена паркира ...

ППП. Какво означава думата РЕКЛАМИРАМ ? Тва е въпрос с уловка :lol:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Означава да убеждаваш и другите да карат картинг.

 

 

Аз по-късно поемам към Каварна и съответно Dimmu Borgir.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Означава да убеждаваш и другите да карат картинг.

Не . Хвана се . Думата Рекламирам , означава че правя рекламация на нещо ! Много хора като чуят Рекламирам , правят аналогия с това че даден продукт се хвали и се убеждават околните да си го купят ;) . За жалост много голям процент от хората използващи думата я използват не по предназначение .

 

ПП. За тези които ще се заядат и ще попитат , как е думата за реклама ... самият израз е "Правя реклама" , а не "рекламирам" ;)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Дали ще да е от reclamation?Защото българската дума за advertisеment е точно реклама, а тази за reclamation е рекламация...хм...

 

_________________

 

Дали не е "Правя рекламация..." ... хм...

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Дали ще да е от reclamation?Защото българската дума за advertisеment е точно реклама, а тази за reclamation е рекламация...хм...

 

_________________

 

Дали не е "Правя рекламация..." ... хм...

Не , просто границата е супер тънка и когато чуя по някоя телевизия или радио да кажат "Рекламирайте при нас" и веднага ми изкача усмивка на лицето . Нали "Гримьора" е ЛиТАРАТОР (май :rolleyes: ) Нека той да се намеси :P

Link to comment
Share on other sites

Пънеш се момче..., а само се излагаш. "супер тънка" граница :D не е трябвало да ти дават средното.То че не е "правя" да, "придявявам" или "заявявам" ама все таз..."извършвам рекламна дейност" ..., но търси си "ЛиТАРАТОР"-и - то тук, не един филолог има впрочем.

Link to comment
Share on other sites

Взех си антикрило за Мегана днес.След понеделник ще пусна снимки като го боядисат, за да не се излагам сега като е черно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Пънеш се момче..., а само се излагаш. "супер тънка" граница :D не е трябвало да ти дават средното.То че не е "правя" да, "придявявам" или "заявявам" ама все таз..."извършвам рекламна дейност" ..., но търси си "ЛиТАРАТОР"-и - то тук, не един филолог има впрочем.

 

Прав си. И аз като филолог, ще се намеся да ти кажа, че си прав и за рекламирането. "Рекламирам" означава "Извършвам рекламна дейност", сегашно време.

Link to comment
Share on other sites

Означава да убеждаваш и другите да карат картинг.

 

 

Аз по-късно поемам към Каварна и съответно Dimmu Borgir.

 

 

Верно ли Боргир са тук? Искам клипчета :D

Link to comment
Share on other sites

Мен ми се струва, че това ще освети половината квартал... Което ще доведе до приятни изживявания при гледане на филм на тъмно и прекрасен сън, ако сваляш нещо цяла нощ...

 

Винаги са ми били неприятни подобни неонови изгъзици...

 

Може да са неонови но са 25 сантоти вентилатори - 2 броя при това - най'ш к'во проветрение прави на чаркалъците вътре?

 

netrootbg, аз пък съм харесал една друга кутия - то tedy ми пусна мухата за нея но чакам да дойде време за upgrade (по-скоро психическата нагласа да си заделя един weekend за целта) a и се надявам до нова година най-сетне да я докарат в БГ: Lian Li B71

 

 

За да не съм тотално offtopic да се изфукам че тази седмица съм на ирландско :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Аз пък се сдобих с втори Game Gear :punk

 

HW-GameGear(U)_box.jpg

Като те гледам, че си фен можеш да се заинтересуваш от следното. Free Shipping.

 

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.18934

 

sku_18934_1.jpg

 

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27710

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27709

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27711

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.27707

 

И въобще ей тука: http://www.dealextreme.com/search.dx/search.mario

Link to comment
Share on other sites

Dimmu Borgir ми махнаха главата! 

 

Страхотен концерт! Сбъднах една своя дългогодишна мечта!

 

Ред: Чистач, доста снимки нащраках, една цяла песен, както и отделни фрагменти ги има на клипчета, но... са снимани от телефон...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

аз пък изкарах два уникални ловни дни,видях мишелови,лисица-чудесен екземпляр със ясно изразени черни ходила и уши,отстрелях два пъдпъдъка,от които единия се вдигна докато си запалвах цигарата и една бърза реакция и се оказа в супата на баба ми :),а другия се вдигна по-нагоре към язовира,вдигнаха се няколко,но реших да е само един и другите пуснах да си изфирясат.поспах на язовира около 3 часа и така мина денят ми,положителни емоцийй :)

 

Но особено се посмях на една забележителност.Вървя си аз Съединение и виждам куче да драска по дворната врата за да го разкарат,нормално си го има в града,но ПЪРВИ път видях крава която тропа с копитцето по вратата за да я разходят :D.

 

А да и за капак хубаво,че по стар спомен как ме гониха едни помияри,а аз със пушката,ама в калъф,патрондажа в сака и ми се размина тогава.Днеска щеше да стане същата поста,ама си бях с пушлето и едно куче от ония руските дето давят мечки,ме лае от една телена ограда,на ограден частен имот,лае ли лае и ми казах"Абе ЯЯ СИ ЕБ...... майката" и тъкмо стигнах до "майката" и кучето се наведе и се оказа от другата страна на телът,демек от моята и бясно бягащо към мен .Не исках да го застрелвам,майната му на помияра,ама не ми се заниамваше със собственика му,въпреки,че било самозащита.А и тъкмо бях почнал да разправям :),значи ТО бяга бясно към мен и аз направих инстинктивно следната реакция,викнах му"Недей,не идвай към,Боже" и замахнах разяко с пушката и то млъкна..... и като стрела през дупката си в оградата и във заградената му площ,явно е било кръщавано и преди и си знае,радвам се,че се развиха нещата така! и това от мен :)

Link to comment
Share on other sites

Да ти е честита колата, страхотна е и има супер добра возия, а за красив външен вид, то се вижда. Пожелавам ти хиляди безаварийни километри!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...