Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

CoolerMaster Silent Pro M600 (600W)

 

post-2-1250526786_thumb.jpgpost-2-1250526908_thumb.jpg

post-2-1250526849_thumb.jpg

 

Product Page: http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=4199

Още снимки: http://dreamer.bulforum.com/090817.CoolerM...ilent.Pro.M600/

То туй по-яко от бойлер. Да си го ползваш със здраве. Аз още карам стария фортрон 350.

Link to comment
Share on other sites

След почти 2 годишно чакане, ми върнаха от Русе открадната гума и джанта на старото Рено :laughing: :laughing: :laughing: Друг е въпроса, че незнам къде са я държали в полицията и сега джантата е цялата в ръжда, ама все пак се трогнаха от РПУ-то :tongue

Link to comment
Share on other sites

Не . Хвана се . Думата Рекламирам , означава че правя рекламация на нещо ! Много хора като чуят Рекламирам , правят аналогия с това че даден продукт се хвали и се убеждават околните да си го купят ;) . За жалост много голям процент от хората използващи думата я използват не по предназначение .

 

ПП. За тези които ще се заядат и ще попитат , как е думата за реклама ... самият израз е "Правя реклама" , а не "рекламирам" ;)

 

Точно обратното е...

За рекламацията се казва, че я ПРАВИШ.

Така е прието, всъщност може да се използва и по двата начина.

Link to comment
Share on other sites

След почти 2 годишно чакане, ми върнаха от Русе открадната гума и джанта на старото Рено :laughing: :laughing: :laughing: Друг е въпроса, че незнам къде са я държали в полицията и сега джантата е цялата в ръжда, ама все пак се трогнаха от РПУ-то :tongue

Това е сериозен повод за почерпка... :punk Мен при подобна случка ме арестуваха преди да се разберем със следователя, че аз съм ищеца, а не зуладжията :wacko:

 

И кв'а "музика" си сложи?

Ами някакво N-ско DVD, но си има всичките му там допълнителни гъделчета (Blue Tooth, USB etc.) Говорителите са Мегавокс (щото ми ги дадоха барабар с фланци за монтаж, че в Мондеото са монтирани някакви изчекнати като размер елипси). Крайния резултат е 20 - 30 вата изходна мощност (без брумове), което мен лично ме устройва идеално..... Като по-нататък може да помисля евентуално и за един чист бас.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Все още е лято, но вече съм готов да посрещна зимата и олимпиадата с Rossignol Zenith Z9 Oversized + Axial2 120 bindings (модел от миналата година, но според мен все още един от най-добрите варианти за all-mountain екипировка):

14940.Image.1.jpg

cat299.jpg

Link to comment
Share on other sites

8'ми ден не пушим, качил съм 3 кила, което е супер голям плюс за мен, ще се мъча да стигна до 70кг :)

 

да си бил тия дни към Бургас? уикенда?

Link to comment
Share on other sites

Ето една част от новата ми задница на колата.То било голям зор да намеиш кристални стопове с черна бленда в БГ.При нас черна, синя, зелена кола все с хромирани...... :unsure:

014286632.jpg

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Композицията с фруктиерата и пръстите на краката е меко казано покъртителна :rofl: :rofl: :rofl:

 

Подробности ся :rolleyes: Трябваше да се кача на високо да се виждат 2-та и затва ми се виждат и пръстчетата :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

My thoughts exactly, но всеки с вкуса си.

казало кучето , след което се обърнало и си облизало гъза .. над който имало татус "Remus" :lol:

 

Аз искам да се похваля че се сдобих днес с това по-доло и благодарение на него и на нещото още по-доло няма да се налага да мъкна телевизор в Бургас :) ->

pixelview27th.jpg

41yvGZYtN8L._SL500_AA280_.jpg

Link to comment
Share on other sites

казало кучето , след което се обърнало и си облизало гъза .. над който имало татус "Remus" :lol:

 

Аз искам да се похваля че се сдобих днес с това по-доло и благодарение на него и на нещото още по-доло няма да се налага да мъкна телевизор в Бургас :) ->

pixelview27th.jpg

41yvGZYtN8L._SL500_AA280_.jpg

Заповядай да ми видиш колите да видим кое, как и какво. Дори ако се хванем за буквалистиката единствената ми лепенка на колата е K&N върху кутията на въздушния филтър. И отделно аз съм против всякакви модификации по колите. Да не говорим, че никога ама никога не бих сложил допълнително ксенон. Неслучайно в нормалните страно това е забранено... ама ко ти пука.

Link to comment
Share on other sites

Е тва в рамките на шегата и нямаше нужда да ми цитираш целият пост :wacko:

 

И аз на колата нямам каквато и да е лепенка (лентите са от боя) освен "Gas" на задния джам и под задният номер дето имам една бленда на която пише vwclub.bg и то е такава бленда като тея дето ги слагат под номерата да се вижда че колата е лизингова . И ако се хванем за буквалистиката , не ти е това единствената лепенка , освен ако не караш без преглед , застраховка и винетка :) (Според БГ стандарта де , иначе в Сърбия не знам как е ) .

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

как не ви писна да си "загрозявате" колите с тия "кристални" тЮнеци незнам.......

 

Ми не ми харесват оригинални стопове, които в края имат пластмаса която ги обгръща и за това си взех кристални.Изключително е опасно да се затъмняват стоповете, защото в напълно слънчев ден не се вижда, че си подал мигач и те отнасят отзад.Така че и този вариант ми отпадна.А за кристалните, да селско е ама е селско на черна кола хромирани стопове или на тъмна като цяло.Моята е тъмно синя и затва стоповете са тъмни.А дали са селски като цяло не мисля след като във всеки тунинг сайт като намериш Рено Меган Купе е с точно този тип стопове.Да не говорим, че има доста модели автомобили, които вече от завода излизат с такъв тип стопове.

 

Заповядай да ми видиш колите да видим кое, как и какво. Дори ако се хванем за буквалистиката единствената ми лепенка на колата е K&N върху кутията на въздушния филтър. И отделно аз съм против всякакви модификации по колите. Да не говорим, че никога ама никога не бих сложил допълнително ксенон. Неслучайно в нормалните страно това е забранено... ама ко ти пука.

 

Аз пък имам няколко лепенки, но те всички са връзнани с Рено форума и клубното ми членство там.Нито имам КиН, нито РемоЗззЗЗз,Спарку и т.н. Имам табелки на номерата www.renault-bg.com, също лепенки на клуба на задните стъкла и ника ми пак с адреса на клуба.Естествено не са като на Гуолф 2 огромен надпис фаувеклуб.сом, а са мънички.

Link to comment
Share on other sites

Тоя отговор нямаше общо с теб, уточнявам за да няма грешки.

 

Лепенките за застраховка и винетка не ги броя. Имам табелки Рено Клуб БГ на номера както и заводска лепенка Renault Elf отзад на задното стъкло. Лепенката за Рено клуб реших да не я лепя тъй като не намирам достатъчно естетично място :)

 

На мен са ми изключително грозни всякаки бели фарове и стопове - примерно тия дето ги има на субарутата, дето ги слагат на голфовете и т.н. Дето отстрани са бели... ужасно странно и грозно ми седят на мен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...