Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Понеже тази вечер във форума има повече "жени", искам да се изфукам, че ми изрисуваха ноктите на ръцете с много хубави бели цветя :laughing: и понеже ми е известно колко се вълнувате от този факт ще пожелая на всички: Лека нощ!

Link to comment
Share on other sites

Температурата ми спадна и спрях да изхвърлям безразборно течности от тялото си. Вече се вижда светлина в тунела.

Обаче не тая, дето им се иска на някои съфорумници. :laughing:

 

Къде пък те бърка у аналното отверстие кой какъв бил...жена нямаш ли си, копеле :laughing:

 

:laughing: Летящ старт, а?

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Летящ старт, а?

 

Перманентен при това.

 

И за да не съм тотално извън темата - обадиха ми се от Бултрако, че е пристигнала предната лява вежда на новата ми Хондичка, която толкова грозно счупих на магистралата преди 3 седмици. Ще стане отново красив Сивик без забележки.

Link to comment
Share on other sites

Къде пък те бърка у аналното отверстие кой какъв бил...жена нямаш ли си, копеле :laughing:

 

копеле може да е на майка ти сина... :laughing:

 

де се пръкна и се намъкна веднага у разговора неподготвен... репликата ти може да влезе в списъка "most famous last forum posts"...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

И за да не съм тотално извън темата - обадиха ми се от Бултрако, че е пристигнала предната лява вежда на новата ми Хондичка, която толкова грозно счупих на магистралата преди 3 седмици. Ще стане отново красив Сивик без забележки.
Е сивик ще стане, но красив.... дизайнерите му са се погрижили това да не е възможно :P

 

Иначе хубава количка била, пък и нова, безаварийно да я караш занапред.

Link to comment
Share on other sites

Midex, тази е грозната версия ;)

Ето го моето бижу - клик - както съм писал във поста си - съжалявам за лошата снимка.

 

Идеята ми в по-горния пост е, че сега в момента Хондата е със счупена на половина предна лява вежда, но днес ще ми бъде сменена.

 

Мерси за пожеланията Aquila, дано е безаварийно занапред.

Link to comment
Share on other sites

Най-искрено ти завиждам! :)

Между другото, къде живееш и къде държиш ключовете за колата? :D

хехе, аз вече трябва да правя списък на желаещите да ми лишат от това японско чудо, че ставате много - не знам как ще си я поделяте ;)

 

Лайффийл знае къде живея - обърни се към него.

 

Мерси :P

Link to comment
Share on other sites

От утре почвам стаж като барман в Darkside в Тракия :)

Link to comment
Share on other sites

Кви са горе долу цените на подобни курсове, щото и аз съм се замисля за нещо подобно

Иначе аз съм взел успешно един изпит на който се бях явил за сертификат по френски.

Link to comment
Share on other sites

Кви са горе долу цените на подобни курсове, щото и аз съм се замисля за нещо подобно

Иначе аз съм взел успешно един изпит на който се бях явил за сертификат по френски.

Ми мястото , където аз съм записан - 180 лв. барман + сервитыор , ама то от сегашната група дето сме само за бармани сме мераклии и май само тва ще караме :) Иначе имало такива курсове и в новотела , ама както се сещаш там ще е доста по-скъпо :/

Link to comment
Share on other sites

Да си жив и здрав , желая ти щастие и много усмивки :)

Link to comment
Share on other sites

Кви са горе долу цените на подобни курсове, щото и аз съм се замисля за нещо подобно

Иначе аз съм взел успешно един изпит на който се бях явил за сертификат по френски.

 

Искат владеене на чужд език за бармани?

Link to comment
Share on other sites

А лекарствата да си вземе ли...или само да изгаси преди това лампата?

 

Аааа. Толкова навътре с наблюдения над постовете не мога да ида. Питай утвърдените лица. Дето след едно изречение си им като разгърната книга. Нито го знам дали седи на загасено, нито го знам дали се тъпче с хапчета. Само виждам, че му се спи. Нещо не асимилира добре написаното.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

И зъбите си измих и краката и ушите и изобщо всичко съм си измил, сега почвам да си пия "лекарството" но още се колебая между Glen и Jack, но отивам и което хвана то ще е... и след като си го допия ще си лягам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днеска изцяло си разглобих клавиатурата и измих всичките боклуци. Не беше отваряна от 7 години. Запуши ми се цедката на мивката като изтърсих боклуците. Ужас. Жалко, че не могат да се махат копчетата, че да я измия по-хубаво.

 

Останаха ми 3 болта след пълното сглобяване. То толкова лентови кабели и болтчета в клавиатура не бях виждал. Гледах, гледах, но не намерих къде съм ги забравил.

 

Сега си функционира без проблем.

 

Сега като пиша това съобщение обаче, виждам, че някои от бутоните не сработват от първия път. Дано се оправи с времето, че не ми се разглобява пак.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...