Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Зех си едни такива :)

adidas_superstar_ii.jpg

Че и намаление хванах, а интересното беше, че в другия магазин на адидас на центъра нямаше намаление :laughing:

 

те Адистара в тоя на центъра го слагат зимата с цена почти двойна на тази в аутлета ,после за лятото го махат от тоя на центъра и в аутлета го пускат на доста по ниска ,

Link to comment
Share on other sites

А, честито тогава! :D

 

 

И от мен честито, да си жив и здрав :)

 

 

Честито и всичко хубаво :)

 

Благодаря много :)

Link to comment
Share on other sites

Ае, Тшереде xD.

 

Вече ОФИЦИАЛНО съм студент в СУ ;).

Link to comment
Share on other sites

От 810 лв. евростипендии съм спестила 660 лв. Сега са ни ги превели на ПУ-то. Ама ТУ пак се бавят. Дано да си задържа паричките така, че ще имам нужда от тях :)

Link to comment
Share on other sites

От 810 лв. евростипендии съм спестила 660 лв. Сега са ни ги превели на ПУ-то. Ама ТУ пак се бавят. Дано да си задържа паричките така, че ще имам нужда от тях :)

евростипендиите отидоха по кръчмите в Созопол :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Oт евростипендиите ми останаха 360 лв. Всичките ще идат в кръчмите на Китен :D :D

Link to comment
Share on other sites

Oт евростипендиите ми останаха 360 лв. Всичките ще идат в кръчмите на Китен :D :D

От цялото ни черноморие , там ми допада най-много , със здраве да си ги пиеш .

 

 

Искам да се изфукам че днеска набарах на едно място в града , за 230 кинта ...

 

Бензинов , двутактов мотор за водна помпа , 200 куб.см. - 6 к.с. , при което ми хрумна бая добра идея за реализирането на която трябват не повече от 500-600 лв. В момента правя бая стабилен ресърч по темата в гугъл , събирам идеи и като си представя финалният резултат и свършвам душевно ... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

След едноседмично ровене из CV-та и интервюта, най-накрая си направих малко екипче, с което работата става още по-приятна :)

Поради многото работа във фирмата, отново започнаха да ми прехвърлят и изследователска работа и да ме обучават :)

 

И си имам гост от Хърватия, и ми донесе някакво готино червено вино (ще се хваля повече като го пробвам), и кутийка традиционни бонбони, и няколко гайда за Загреб даже. Как да не го заведем на Рила после :)

Link to comment
Share on other sites

Oт евростипендиите ми останаха 360 лв. Всичките ще идат в кръчмите на Китен :D :D

Кога ще ходиш там? Аз в последният месец съм бил повечето време там. Тази събота пак отивам и ще седя до края на месеца.

Link to comment
Share on other sites

561393_A__CSA380_TWIN_ENGINE_25CM_FAN__NO_PSU_.jpg

 

Взех нов компютър на брат ми. Това по - горе е кутията. Другите неща който утре ще сложа вътре са също доста интересни. Core 2 Quad и т.н. :bgrin:.

Link to comment
Share on other sites

Взех нов компютър на брат ми. Това по - горе е кутията. Другите неща който утре ще сложа вътре са също доста интересни. Core 2 Quad и т.н. :bgrin:.

Ако се чудиш кой да благославяш - попитай го кой му пусна мухата.

Link to comment
Share on other sites

@netrootbg - петък срещу събота в 3 сутринта тръгваме за към морето :) Ще се видим там 100 %, само ми прати тел. на ЛС, че ти го нямам ;)

Link to comment
Share on other sites

От 810 лв. евростипендии съм спестила 660 лв. Сега са ни ги превели на ПУ-то. Ама ТУ пак се бавят. Дано да си задържа паричките така, че ще имам нужда от тях :)

 

Каква е цаката за тия евростипендии ,за успех ли ви ги дават? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...