Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А вие какво очаквате? Общежитие е това, а не 5-звезден хотел. За общежитие е повече от прекрасно когато леглата не са продънени, на шкафчетата вратичките не се разпадат а банята да е горе-долу прилична и да е за всяка стая или максимум на 2 стаи а не една на целия етаж

 

Дядо, банята е напълно санирана миналата година.

Легловата база е стара, но с повече желание се напасват нещата.

Аз съм доста тежък, но някак си успях да превържа пружината в задоволително положение, и задника ми все пак да е във въздуха, а не на пода :laughing:

 

След 3 дена прекарани в Студентски град:

- 4-ката не става. Изключително намалиха хигиената спрямо тази на откриването след лятната почивка. :angry:

- На медицинския стол не ми хареса честно казано, но е доста по-добре от 4-ката.

- Столът на УАСГ е чуден, сготвеното бих го определил на много сполучливо и с нормално качество, хигиената също е прилична. Има прекалено много хора в почивката 12-13 часа.

 

Студентски град си е сборище на простотия. Аз пребивавам там, понеже 35лв на месец мога да си позволя за стая, 350лв не мога! Мисля на простотията внимание да не и обръщам, все пак София не е студентски град ;)

 

 

ПС -> Програмата ми е уникално добра за зимният семестър, по-подредена дори сам не бих я направил.

Живот и здраве, след 5 години ще се похваля с титлата Инж(точка) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз да се похваля:Купих си Нокия 5800 много ме кефи,даже Гармин и Скайп и сложих.Голяма зарибявка е.Цял ден го базикам :lol:

Edited by Eagle
Link to comment
Share on other sites

Защо, Пешо, какво му е на университетчето? Мисля, че е по-добре, отколкото ТУ или ПУ, или СУ, или УНСС. Пък знам ли... :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз да се похваля:Купих си Нокия 5800 много ме кефи,даже Гармин и Скайп и сложих.Голяма зарибявка е.Цял ден го базикам :lol:

Не знам дали е толкова за честитене имайки предвид с колко бъгове ще трябва да се срещнеш лично. И след няколко firmware ъпдейта положението никак не е розово. Пък дано някой ден да си го оправят. Тъпо е да ползват user-ите като бета тестери на първия си touch symbian.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е толкова за честитене имайки предвид с колко бъгове ще трябва да се срещнеш лично. И след няколко firmware ъпдейта положението никак не е розово. Пък дано някой ден да си го оправят. Тъпо е да ползват user-ите като бета тестери на първия си touch symbian.

Що така?Един приятел си взе такъв и вече близо два месеца си бръмка с него.Не е имал никакви проблеми.И GPS-а му работи перфектно и нетя също.Много е доволен.

Link to comment
Share on other sites

Що така?Един приятел си взе такъв и вече близо два месеца си бръмка с него.Не е имал никакви проблеми.И GPS-а му работи перфектно и нетя също.Много е доволен.

Брат ми има такъв от около 4-5 месеца, може и повече да е станало вече. Браузъра редовно забива поради липса на вътрешна памет. Интересното е, че втори път не забива след като веднъж е забил. Преди имаше проблеми с touch респонза, сега е чувствително по-добре макар понякога пак да се налага да се натисне повече от веднъж. Има менюта, които са грозновати, но има и такива, които изглеждат добре. Последния път преди седмица-две като се видях с брат ми коментарите му за актуалния firmware също бяха цветущи. Следващия телефон ще му е N900 с Maemo.

 

Леле, в началото като го взе 5800-то и натиска та натиска тоя екран сакън да хване нещо. После му давам моя Samsung P3 плейър и като го видях как натиска чак ме заболя сърцето :) При P3 e достатъчно леко натискане на екрана. Но както казах сега touch респонза е доста подобрен доколкото усетих от кратко браузване в Интернет при което браузъра си заспа профилактично :)

 

Но като телефон не е никак лош, единствено от бъговете във firmware-а са оплакванията. И от евентуалните проблеми със слушалката или беше с микрофона, но тях трябва да са ги оправили отдавна.

Link to comment
Share on other sites

Само русичкото си знае... :rolleyes:

Там последно даваха най-трудните задачи, съответно и процента профани е доста малък. А и не е свалил много нивото на трудност, за разлика от другите.

Link to comment
Share on other sites

Да кажем, че имам доста познати и една много близка, възпитаници на УАСГ. И имам малко info от първа ръка. Той сам ще си разбере де ;)

Друго освен,че по-добро образование за инженер в България няма къде да получи няма да разбере ;) .Но ти си всевиш и знаеш всичко ;)

 

Edit:Хохо аз не съм Ванга не мога да знам какво имаш предвид с безсмисления си пост.Но ти пък за пореден път доказа колко си оригинален в използването на стари лафове-от книжка ли си ги четеш?

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Боже, къде съм казал, че полученото образованието в УАСГ скапано!? Младежо, опитай се да четеш, преди да да си изходиш опитите за ирония. А след като четеш, опитай се да осмислиш прочетеното. Или пак достигаме до максимата, че чукча е писател :] Да те успокоя - от мислене никой не е умрял, може да пробваш ;)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще продължавам да се хваля с гадинки, независимо дали някой им обръща внимание.

 

Първата в бълхария, надявам се до края на годината да се сдобия и с чифт или два.

 

P1060819.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не го знам точно какъв е тоя гущер , обаче е уникално красив !

Link to comment
Share on other sites

Офф... Сега чак яд ме хваща :]

 

Живот и здраве, да избягам от бащината хралупа - ще си накупя някакви гадинки. Я скорпионче, я змия, я някой гущьо, че да има едно добро същество в бърлогата ми :devil

Link to comment
Share on other sites

Първата в бълхария, надявам се до края на годината да се сдобия и с чифт или два.

 

:rolleyes:

 

Иначе честито за придобивката изглежда....чаровна :tongue

Link to comment
Share on other sites

Май си оправих телефона сам, с комбинация от копчета: *+3+зелена слушалка+старт бутон :laughing: . Сега остава да си намеря правилния fring, че май той правише големите мизерии

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...